Naujienos|

Valstybinių miškų urėdija, Aplinkos ministerija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras kviečia į Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“ – kelių dešimčių metų tradicija tapusią medžių sodinimo šventę, suburiančią visus – suaugusius, vaikus, bendruomenes, įmones ir organizacijas. Šiemet miškasodis kviečia švęsti Lietuvos dainų šventės šimtmetį ir pasodinti medžius 100-e Lietuvos girių. Miškasodis – tai vienas iš darbų, gražiausiai įprasminančių žmogaus meilę gamtai.

Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“ kviečia visus Lietuvos žmones ir organizacijas prisidėti prie Lietuvos miškingumo didinimo ir išsaugojimo ateities kartoms bei tapti šimtmetį mininčios Dainų šventės dalimi. Šis renginys įprasmins šventės temą „Kad giria žaliuotų“, prisidės prie Lietuvos miškingumo didinimo ir dar kartą parodys pasauliui, kad Lietuva yra vieninga šalis, kurią vienija meilė miškui ir dainai.

Registracijos platformoje https://registracija.vmu.lt/  būtina pasirinkti regioninį padalinį ir nurodyti girininkiją, kurioje planuojate sodinti mišką. Kai užsiregistruosite, sulauksite sėkmingą registraciją patvirtinančio laiško.

ŠVENČIONĖLIŲ REGIONINIS PADALINYS

Vietovės adresas: Labanoro girininkijos teritorija;

Sklypo koordinatės: 55.2556518, 25.8012366 (WGS) (šalia Paibutiškio kaimo)

Kontaktinis asmuo: Simas Songaila, +370 616 19 277

Vietovės adresas: Sarios girininkijos teritorija;

Sklypo koordinatės: 55.069679, 25.942902 (WGS); (šalia Melagėnų kaimo)

Kontaktinis asmuo: Artūras Martinkėnas, +370 686 11 217

Miško sodinimas vyksta poromis, per valandą viena žmonių pora gali pasodinti 100-200 medelių. Dėl itin didelio susidomėjimo renginiu ir planuojamo rekordinio miškasodžio dalyvių skaičiaus, aplink didžiuosius Lietuvos miestus užsiregistravusių talkininkų prašome, turint galimybę, atsivežti savo kastuvą bei darbo pirštines. Taip pat pasirūpinti drėgmei nepralaidžia avalyne.

Valstybinės miškų urėdijos informacija

Comments are closed.

Close Search Window