Komisijos pirmininkė – Raja Krupenina, rajono savivaldybės tarybos narė.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Janina Deveikienė, rajono savivaldybės tarybos narė
Komisijos nariai:
Romualdas Charačidis, Švenčionėlių seniūnijos Liepų seniūnaitijos seniūnaitis,
Valerij Jurgelianec, rajono savivaldybės tarybos narys, 
Romualdas Pauliukevičius, rajono savivaldybės tarybos narys, 
Ina Petrovskienė, Švenčionių seniūnijos Saulėtekio seniūnaitijos seniūnaitė.

Plačiau apie komisijos veiklą skaitykite čia.

Komisijos pirmininkas – Konstantas Ramelis, rajono savivaldybės tarybos narys.
Komisijos sekretorė – Gražina Svarauskienė, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Rimvydas Bankauskas, Švenčionėlių seniūnijos Malūno seniūnaitijos seniūnaitis,
Renata Grigianecienė, rajono savivaldybės tarybos narė;
Birutė Misiūnienė, Švenčionių seniūnijos Taikos seniūnaitijos seniūnaitė,
Vida Rastenienė, rajono savivaldybės tarybos narė;
Vaclav Vilkoit, rajono savivaldybės tarybos narys.

Komisijos pirmininkė – Jolanta Jurkuvėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Ana Aidietienė, Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Švenčionių rajone patarėja.
Komisijos sekretorė – Inga Varnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Nariai:
Daiva Britovienė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato viršininkė;
Jolita Čepulkovskienė, VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro medicinos psichologė;
Janina Deveikienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė;
Ingrida Kazakevičienė, Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė;
Jolita Lazdinienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
Oksana Teilans, VO „Tėvai prieš narkotikus“ Švenčionių rajono padalinio pirmininkė;
Ina Tomaševskienė, Švenčionėlių socialinių paslaugų centro Paramos šeimai tarnybos vyriausioji socialinė darbuotoja.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. rugpjūčio 13 d. įsakymu Nr. A-511 sudaryta Švenčionių rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisija šios sudėties:

Komisijos pirmininkė – Natalja Ivanova, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoja (savivaldybės vyriausioji architektė), jai nesant Laimutė Kuksienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja.

Komisijos nariai:
Gediminas Adomavičius, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Švenčionių skyriaus vedėjas – valstybinis veterinarijos inspektorius;
Jaunius Audickas, AB „Energijos skirstymo operatorius“ Investicinių projektų valdymo komandos projektų vadovas, jam nesant Vaidotas Bušas, AB „Energijos skirstymo operatorius“ Investicinių projektų valdymo komandos projektų vadovas;
Rimvydas Bankauskas, UAB „Švenčionių švara“ laikinai vykdantis direktoriaus pareigas;
Romualda Baranauskienė, Sirvėtos regioninio parko direktorė;
Virginija Bernadišiūtė, Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos ir leidimų departamento Vilniaus skyriaus vyriausioji specialistė;
Aroldas Bitinas, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojas arba Romuald Mazurkevič, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ Švenčionių skyriaus vadovas;
Rasa Čibirienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja;
Gintautas Dinda, AB „Suskystintos dujos Ignalinos-Švenčionių dujų ūkio meistras;
Justina Kraskauskaitė, Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos ir leidimų departamento Vilniaus skyriaus vedėja;
Gintautas Kujalis, UAB „Fortum Švenčionių energija“ direktorius;
Robertas Kurpis, Telia Lietuva, AB, Tinklo resursų Administravimo komandos inžinierius;
Voldemaras Kutra, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos Kraštotvarkos skyriaus vedėjas, jam nesant Žydrius Mukulys, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos Kraštotvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas;
Marija Levarauskienė, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Švenčionių skyriaus vedėja;
Valerijus Makarovas, Litgrid AB projektų vadovas, jam nesant Eglė Sakolnikaitė, Litgrid AB projektų vadovė;
Giedrius Mickevičius, Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ specialistas, jam nesant Alvydas Gražys, Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ specialistas;
Donatas Munčinskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Transporto infrastruktūros planavimo skyriaus grupės vadovas, jam nesant Povilas Ališauskas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Transporto infrastruktūros planavimo skyriaus projekto inžinierius;
Vytautas Naginė, AB „Amber Grid“ Turto valdymo departamento Teritorijų planavimo ir techninės priežiūros skyriaus techninės priežiūros inžinierius, jam nesant Vilma Ladygienė, AB „Amber Grid“ Turto valdymo departamento Teritorijų planavimo ir techninės priežiūros skyriaus vyresnioji inžinierė;
Jolanta Savickienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus vedėja;
Julija Stašytė, UAB „Vilniaus vandenys“ projektų derinimo inžinierė, jai nesant Milda Laužikaitė, UAB „Vilniaus vandenys“ projektų derinimo inžinierė;
Juozas Urbanavičius, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas;
Andrejus Ustinovičius, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius arba Ieva Laurinavičienė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė;
Živilė Vainienė, Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos ir leidimų departamento Vilniaus skyriaus vedėjos pavaduotoja;
Linas Vaitkevičius, Asvejos regioninio parko direkcijos vyriausiasis specialistas;
Ramunė Valančiūtė, Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Vilniaus skyriaus vyriausioji specialistė;
Remigijus Zemlevičius, Valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninio padalinio vyriausiasis miškininkas.

Komisijos pirmininkė – Janina Deveikienė, rajono savivaldybės tarybos narė.
Komisijos pirmininko pavaduotojas – Raimondas Pauliukevičius, rajono savivaldybės tarybos narys.
Komisijos sekretorė – Daiva Lukašanec, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė.
Nariai:
Rasa Bliūdžiuvienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja;
Antonij Jundo, rajono savivaldybės tarybos narys;
Jolanta Jurkuvėnienė, rajono savivaldybės tarybos narė;
Raja Krupenina, rajono savivaldybės tarybos narė.

Komisijos pirmininkas – Rimantas Klipčius, rajono savivaldybės meras. 
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Simona Kazlienė, rajono savivaldybės tarybos Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto pirmininkė.
Komisijos sekretorė –Viktorija Oklinskaja, rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė.
Nariai:
Vaida Babrauskienė, rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja;
Arūnas Čenkus, rajono savivaldybės tarybos narys;
Violeta Čepukova, rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininkė;
Valerij Jurgelianec, rajono savivaldybės tarybos narys;
Raja Krupenina, rajono savivaldybės tarybos narė;
Raimondas Pauliukevičius, rajono savivaldybės tarybos narys;
Kęstutis Savickas, BĮ Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro Projektų ir finansų administratorius;
Genadijus Trusovas, Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus klientų aptarnavimo departamento Švenčionių skyriaus vedėjas.

Komisijos pirmininkas – Rokas Zabiela, Švenčionių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos narys.
Nariai:
Rasa Čibirienė, rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja;
Marius Kriaučiūnas, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos Švenčionių aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas;
Pavelas Trusovas, Švenčionių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas;
Ieva Veličkienė, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Švenčionių skyriaus vyriausioji specialistė;
Romualdas Astrauka, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos narys;
Vytautas Bunevičius, Valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninio padalinio miško auginimo specialistas.

Komisijos pirmininkė – Rasa Čibirienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja.
Komisijos nariai:
Vytautas Bunevičius, valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninio padalinio miško auginimo specialistas;
Ingrida Karklelienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė;
Gintaras Markevičius, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Švenčionių skyriaus vyriausiasis veterinarijos gydytojas – inspektorius;
Jonas Rimošaitis, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas;
Pavel Trusov, Švenčionių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas;
Vytautas Veikutis, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos Švenčionių Aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausias specialistas.

Komisijos pirmininkė – Rasa Čibirienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja.
Komisijos nariai:
Julija Gailiušienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus hidrotechnikos statinių statybos inžinierė;
Arvydas Nalivaika, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyresnysis specialistas;
Jonas Rimošaitis, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas.

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos sekretorė – Giedrė Viščionytė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Rasa Bliūdžiuvienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja;
Arvydas Grigianecas, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas;
Kęstutis Kapačinskas, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas, vykdantis vedėjo funkcijas;
Edita Urbanienė, laikinai einanti VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigas;
Ieva Laurinavičienė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnioji inspektorė;
rajono savivaldybės administracijos seniūnijos seniūnas, kurio aptarnaujamoje teritorijoje organizuojamas renginys.

Komisijos pirmininkė – Violeta Čepukova, Švenčionių rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto tarybos pirmininkė.
Komisijos sekretorė ir atsakinga už Kūno kultūros ir sporto programų projektų administracinės atitikties vertinimo atlikimą – Inga Varnienė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Renata Grigianecienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė;
Kęstutis Kapačinskas, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas;
Petras Slabada, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas;
Rokas Zabiela, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys.

Komisijos pirmininkė – Violeta Čepukova, rajono savivaldybės tarybos narė.

Komisijos pirmininko pavaduotojas – Zenonas Zenkevičius, rajono savivaldybės tarybos narys.

Komisijos sekretorė – Ramunė Jakubėnienė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.

Komisijos nariai:
Jolanta Beriozovienė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Janina Deveikienė, rajono savivaldybės tarybos narė.
Petras Slabada, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas.

Komisijos pirmininkė – Vidutė Dūdėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Eglė Bainauskaitė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos sekretorė – Ramunė Jakubėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.

Nariai:
Jolita Lazdinienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
Ingrida Karklelienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė;
Vita Vaitekėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė.

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos nariai:
Rasa Čibirienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja;
Valerijus Deviatnikovas, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyriausiasis specialistas;
Ramunė Jakubėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė;
Aušra Urbanavičienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus žemės ūkio specialistė;
atitinkamos seniūnijos seniūnas.

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos pirmininko pavaduotojas – Juozas Urbanavičius, rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas.
Komisijos sekretorė – Giedrė Viščionytė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Arvydas Grigianecas, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas;
Vytautas Grybauskas, VšĮ Švenčionių saugaus eismo mokykla direktorius;
Laimutė Kuksienė, rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja;
Eimantas Linkevičius, Švenčionėlių bendruomenės „Švenčionėlių bičiuliai“ narys;
Petras Slabada, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas.

Komisijos pirmininkas – Linas Kalenda, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas;
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Giedrė Viščionytė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė;
Komisijos sekretorius – Valerijus Deviatnikovas, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyriausiasis specialistas;
Nariai:
Gediminas Kondratavičius, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas;
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnai pagal teritoriją, kurioje yra kapinės.

Komisijos pirmininkas – Kęstutis Kapačinskas, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas, atliekantis skyriaus vedėjo funkcijas.
Komisijos sekretorė – Giedrė Viščionytė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Nariai:
Grigorijus Avinas, rajono savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas;
Laimutė Kuksienė, rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja;
Jolita Lazdinienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.

Komisijos pirmininkė – Nijolė Stuglienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė).
Komisijos pirmininko pavaduotoja –Eglė Jakštaitė-Rouda, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja.
Komisijos sekretorė – Jolanta Beriozovienė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Nariai:
Ana Aidietienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja;
Aušra Daktariūnaitė, VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja;
Elena Kadzevičienė, Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė;
Irina Kurilo, Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorė;
Egidijus Rimašius, Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus vyriausiasis specialistas;
Linas Matulevičius, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas;
Svetlana Sivaja, Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams.

Komisijos pirmininkė – Ingrida Karklelienė, rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.
Pirmininko pavaduotoja – Laimutė Kuksienė, rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja.
Komisijos nariai:
Giedrė Viščionytė, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė;
Vaida Mikulėnienė, rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė;
Ričardas Polučanskis, Švenčionių rajono savivaldybės gyventojas.

Komisijos pirmininkė – Rasa Čibirienė, rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja.
Komisijos nariai:
Laimutė Kuksienė, rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja;
Juozas Urbanavičius, rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas;
Arvydas Nalivaika, rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas;
Jonas Rimošaitis, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas.

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas,
Komisijos sekretorė – Giedrė Viščionytė, Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė;
Komisijos nariai:
Ana Jokšienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė,
Rasa Čibirienė, rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja,
Irina Golovackaja, rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresnioji specialistė,
Vygandas Kastanauskas, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas,
Irina Sabaliauskienė, rajono savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja.

Komisijos pirmininkas – Arūnas Čenkus, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Rasa Bliūdžiuvienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja.
Komisijos sekretorė – Daiva Lukašanec, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė.
Nariai:
Audrutė Jachimovič, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Sarių seniūnijos specialistė;
Eglė Jakštaitė-Rouda, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja;
Irina Sabaliauskienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja;
Meilutė Savukynė, Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus klientų aptarnavimo departamento Švenčionių skyriaus užimtumo rėmimo konsultantė.

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Laimutė Kuksienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja.
Komisijos sekretorė – Rina Rimaš, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresn
ioji specialistė.
Komisijos nariai:
Pranas Kraujalis, VĮ valstybinių miškų urėdija Ignalinos regioninio padalinio vyriausiasis miškininkas;
Danuta Kazakevičienė, VĮ valstybinių miškų urėdija Nemenčinės regioninio padalinio vyriausioji miškininkė;
Nijolė Stankevičienė, SĮ „Švenčionių planas“ direktorė;
Remigijus Zemlevičius, VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninio padalinio vyriausiasis miškininkas.

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Loreta Maminskienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių  ir turto skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Svetlana Aleksandrova, rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė (komisijos sekretorė);
Ana Gavrilova, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė,
Vygandas Kastanauskas, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.

Viešųjų ir privačių interesų deklaracijos skelbiamos Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos interneto svetainėje

Komisijos pirmininkė – Vidutė Dūdėnienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė.
Komisijos pirmininko pavaduotojas – Vygandas Kastanauskas, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.
Komisijos sekretorė – Roma Stundžienė, rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Loreta Maminskienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė.
Jūratė Perveneckaitė, rajono savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji ekonomistė.

Komisijos pirmininkė – Jovita Rudėnienė, rajono savivaldybės administracijos direktorė.
Nariai:
Gediminas Adomavičius, VMVT Utenos departamento Švenčionių skyriaus vyriausiasis veterenarijos gydytojas-inspektorius;
Rasa Bliūdžiuvienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja;
Rimvydas Bankauskas, l. e. UAB „Švenčionių švara“ direktoriaus pareigas;
Sigitas Jusys, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas;
Remigijus Zemlevičius, VĮ Valstybinių miškų urėdija Švenčionėlių regiono padalinio vyriausiasis miškininkas;
Kęstutis Kapačinskas, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas;
Rasa Valėnienė, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos Švenčionių aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiąja specialistė;
Rasa Čibirienė, rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja;
Gintautas Kujalis, UAB „Fortum Švenčionių energija“ direktorius;
Antanas Lašinskas, VšĮ Švenčionių rajono ligoninė direktorius;
Anton Giro, UAB „Vilniaus vandenys“ Gamybos tarnybos Vandentiekio ir nuotekų tinklų skyriaus vadovas;
Jolanta Savickienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus vedėja;
Daiva Britovienė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato viršininkė;
Juozas Urbanavičius, rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas;
Tadeuš Komaiško, rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas;
Vidutė Dūdėnienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė;
Andrejus Junda, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ direktorius;
Edgaras Jaskelevičius, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės vado pavaduotojas;
Sigitas Vaicekauskas, AB „Energijos skirstymo operatorius“ Utenos regiono elektros tinklo eksploatavimo skyriaus vadovas;
Edita Urbanienė, Laikinai vykdanti VšĮ Švenčionių pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriaus funkcijas;
kpt. Audrius Rodzis, LK Kraštoapsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės atstovas;
Posėdžių sekretorė – Nijolė Stuglienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė.

Komisijos pirmininkas – Vygandas Kastanauskas, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.
Nariai:
Rasa Bliūdžiuvienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja;
Jadvyga Samuilevičienė, rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėja;
Gražina Svarauskienė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė;
Nijolė Stuglienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė).

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos sekretorė – Daiva Gudelienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Rasa Čibirienė, rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja,
Jolita Lazdinienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė,
Rina Rimaš, rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė. 

Komisijos pirmininkė – Jolita Lazdinienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.  
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Audra Daktariūnaitė, VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriaus  pavaduotoja medicinai.
Komisijos sekretorė – Jovita Vasiliauskienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyresnioji specialistė.
Komisijos nariai:
Daiva Gudelienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
Marė Kazlauskienė, rajono savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyriaus  buhalterė.              

Švenčionių rajono savivaldybės nuolatinė neįgaliųjų reikalų komisija:
Jolanta Beriozovienė – Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė;
Giedra Bielskė – Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos narė;
Lolita Bučelytė – Viešosios įstaigos Vilniaus ir Alytaus regionų aklųjų centro atstovė;
Violeta Čepukova – Švenčionių rajono savivaldybės mero pavaduotoja;
Jolita Lazdinienė – Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
Elena Kadzevičienė – Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė;
Stasė Mažuolienė – Viešosios įstaigos Vilniaus ir Alytaus regionų aklųjų centro atstovė;
Zinaida Mironenko – Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis”, Švenčionių skyriaus pirmininkė;
Daiva Slabadienė – Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis” Švenčionių skyriaus narė;
Nelė Ščit – Viešosios įstaigos Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Psichikos sveikatos centro socialinė darbuotoja;
Teresa Špakova – Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė;
Nijolė Stūglienė – Švenčionių rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė).

Komisijos nuostatai


Darbotvarkė

Posėdžių protokolai:
2015-06-18

2015-06-29

2015-07-02

2015-08-13

2015-09-16

2015-10-30

2016-02-11

2016-05-16

2016-08-30

2017-03-21 
 
2017-06-19

2017-08-18

2018-04-20

2018-06-14

Švenčionių rajono savivaldybės neįgaliųjų reikalų komisijos 2015 m. veiklos ataskaita 

Švenčionių rajono savivaldybės neįgaliųjų reikalų komisijos 2016 m. veiklos ataskaita

Komisijos pirmininkė – Eglė Jakštaitė–Rouda, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja.
Komisijos pirmininko pavaduotojas – Grigorijus Avinas – Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas.
Komisijos sekretorė – Jolita Lazdinienė – Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai
:
Sigitas Čečiurka, Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro Paslaugų namuose tarnybos socialinio darbo organizatorius;
Olga Ludziš, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos atstovė.

Komisijos pirmininkė – Eglė Jakštaitė-Rouda, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Jolita Lazdinienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos sekretorė – Lina Šalnienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Audra Daktariūnaitė – VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoja medicinai;
Edita Špakovienė – Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro Paslaugų namuose tarnybos socialinė darbuotoja.

Komisijos pirmininkas – Juozas Urbanavičius, rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas.
Komisijos sekretorė – Rasa Ambrasienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė.
Nariai:
Rasa Bliūdžiuvienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja;
Eglė Bainauskaitė, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė.

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos sekretorė – Daiva Lukašanec, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė.
 Komisijos nariai:
Ana Aidietienė, Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Švenčionių rajono savivaldybėje;
Rasa Bliūdžiuvienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja;
Vygantas Kastanauskas, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas;
Jolita Lazdinienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
atitinkamos seniūnijos seniūnas.

Komisijos pirmininkas – Vygantas Kastanauskas, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Rasa Bliūdžiuvienė, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vedėja.
Komisijos sekretorė – Rasa Subačiūtė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.

Nariai:
Liudmila Čeponienė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė);
Jevgenijus Amelinas, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Sienos kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas;
Janina Deviatnikovienė, VšĮ Švenčionių rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji slaugos administratorė;
Aurimas Baliukonis, Švenčionių miesto kultūros centro direktorius;
Daiva Lukašanec, rajono savivaldybės administracijos Mokesčių ir turto skyriaus vyriausioji specialistė;
Jolita Lazdinienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
Modesta Semėnienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė;
Petras Slabada, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas;
Inga Varnienė, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.

Komisijos pirmininkė – Violeta Čepukova, rajono savivaldybės mero pavaduotoja.
Nariai:
Jolanta Jurkuvėnienė, rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir socialinės apsaugos komiteto narė, Narkotikų kontrolės komisijos pirmininkė.
Tadeuš Komaiško, rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas.
Jolita Lazdinienė, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė.
Egidijus Rimašius, Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus specialistas.
Petras Slabada, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas.
Nijolė Stuglienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė).
Diana Stūglienė, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Veikos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė).

Komisijos pirmininkas – Andrius Šarėjus, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Komisijos pirmininko pavaduotojas – Antonij Jundo, rajono savivaldybės tarybos narys.
Komisijos sekretorė – Vidutė Dūdėnienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Kęstutis Kapačinskas, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas;
Vygandas Kastanauskas, rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.

Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė – Jolanta Jurkuvėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė;
Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotojas – Linas Dervinis, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinys (jaunimo atstovas).
Nariai:
Laurita Barovskaja, Pabradės miesto kultūros centro konferencijų ir renginių organizatorė (jaunimo atstovė);
Viktorija Garlienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė;
Renata Grigianecienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė;
Ramunė Jakubėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė;
Simona Kazlienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė;
Dagnė Maslianikaitė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinė (jaunimo atstovė);
Karina Masoit, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokinė (jaunimo atstovė);
Raimondas Pauliukevičius, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys;
Simona Petkevičiūtė, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokinė (jaunimo atstovė);

Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nuostatai
Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos veiklos reglamentas
Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų veiklos planas
Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdžių protokolai

Tarybos pirmininkas –Vytautas Vaitkevičius, rajono savivaldybės tarybos narys.
Tarybos pirmininko pavaduotoja – Jolanta Savickienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento
Švenčionių skyriaus vedėja.
Nariai:
Audra Daktariūnaitė, Viešosios įstaigos Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriaus pavaduotoja medicinai.
Genė Markovskaja, Švenčionių Visų Šventųjų parapijos Caritas vadovė.
Stasė Mažuolienė, Viešosios įstaigos LASS šiaurės rytų centras Švenčionių rajono filialo pirmininkė.
Algirdas Uziala, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui.

Tarybos pirmininkė – Ramunė Jakubėnienė, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Tarybos pirmininko pavaduotojas – Pavel Trusov, Švenčionių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos primininkas.
Tarybos sekretorė – Inga Varnienė, rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė).

Nariai:

Irina Burokienė, Viešosios įstaigos sporto klubo „Liūto narvas“ buhalterė, grupinių treniruočių trenerė;

Violeta Čepukova, rajono savivaldybės mero pavaduotoja;

Žymantas Dečkus, Viešosios įstaigos „Labas noras“ direktorius;

Janina Deveikienė, rajono savivaldybės tarybos narė;

Jolita Garbulienė, Nevyriausybinės visuomeninės organizacijos „Sirvėtos kalvos“ narė;

Eglė Jakštaitė-Rouda, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja;

Jolanta Jurkuvėnienė, rajono savivaldybės tarybos narė;

Dovilė Pavliukevičienė, Trūdų bendruomenės pirmininkė;

Vida Rastenienė, rajono savivaldybės tarybos narė;

Kristijonas Žičkus, VŠĮ „Ugdančių patirčių namai“ direktorius.

Komisijos pirmininkas – Kęstutis Kapačinskas, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas, atliekantis skyriaus vedėjo funkcijas.
Komisijos pirmininko pavaduotoja – Elena Kadzevičienė, Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė.
Komisijos sekretorė – Ramunė Jakubėnienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
Komisijos nariai:
Viktorija Oklinskaja, Švenčionių rajono savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė;
Kęstutis Savickas, Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro direktorius.

Comments are closed.

Close Search Window