Naujienos|

Kovo 17 d. žengtas reikšmingas žingsnis tvarios energetikos plėtros kryptimi – įvyko asociacijos Švenčionių saulės energijos parkas steigiamasis susirinkimas. Tai dar vienas nuoseklus etapas siekiant įgyvendinti ambicingą tikslą – sukurti modernų saulės energijos parką, kuris stiprintų rajono energetinį savarankiškumą.

Dar vasario 19 d. Švenčionių rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimui steigti šią asociaciją. Šis sprendimas tapo pagrindu pradėti realius darbus, o kovo 17 d. įvykęs pirmasis steigiamasis susirinkimas rodo, kad iniciatyva sparčiai juda į priekį.

Pagrindinis asociacijos tikslas – įkurti saulės energijos parką, kuris aprūpintų 23 savivaldybės įstaigas elektros energija.

Tikimasi, kad saulės energijos parkas ne tik padės optimizuoti viešojo sektoriaus išlaidas, bet ir sukurs naujų galimybių bendruomenei bei prisidės prie tvaraus ir inovatyvaus rajono formavimo.

Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Comments are closed.

Close Search Window