Kovo 18 d. Švenčionių rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Nacionalinio plėtros banko ILTE atstovais. Susitikime dalyvavo savivaldybės meras Rimantas Klipčius, administracijos direktorė Jovita Rudėnienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Vaida Babrauskienė, Finansų skyriaus vedėja Jolanta Suboč bei Vietinio ūkio skyriaus projektų koordinatorius Juozas Urbanavičius.
ILTE yra finansų įstaiga, įgyvendinanti valstybės ekonominės politikos tikslus, teikianti finansines priemones ir paslaugas tiek verslui, tiek viešajam sektoriui. ILTE siūlo finansavimo sprendimus iniciatyvoms, kurios didina šalies konkurencingumą, skatina inovacijas ir stiprina nacionalinį saugumą.
Susitikimo metu pristatyti savivaldybės planuojami projektai ir ateities veiklos kryptys, aptartos bendradarbiavimo galimybės su ILTE, taip pat įvertinti savivaldybės finansinių išteklių poreikiai bei galimi jų finansavimo sprendimai.
Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos


