Naujienos|

Kasmet vis populiarėjanti garbinga ir išbandymų kupina policijos pareigūno profesija sulaukia didelio jaunosios kartos dėmesio. Lietuvos policijos mokykla, kurioje mokosi būsimieji pareigūnai, kviečia visus, besidominčius policininko profesija, į Atvirų durų dieną balandžio 29 d., 10 val. (Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno r.).

Pamatysite, kur mokosi būsimieji pareigūnai, ko jie mokosi ir ko jau išmoko. Sužinosite, kokį kelią turi nueiti žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės atkakliai siekia.

Pagrindiniu šio renginio akcentu taps policijos kursantai, kurie jau netrukus taps pareigūnais. Parodomųjų programų metu jie pademonstruos visus savo gebėjimus, sukauptus per šiuos mokslo metus.

Renginyje taip pat dalyvaus ir kitos policijos įstaigos: Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnyba, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologai, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras, Lietuvos policijos kriminalinės policijos biuras.

Įstaigų atstovai atskleis savo darbo subtilybes, leis apžiūrėti policijos naudojamas transporto priemones, ginkluotę, šarvuotį, specialiąsias priemones. Taip pat galėsite tapti pirštų atspaudų ėmimo ekspertais, atskirti tikrus pinigus nuo padirbtų, apsilankyti Kauno rajono policijos komisariate, sužinoti, kaip angliškai vadinasi policijoje naudojama įranga ir daug kitos įdomios veiklos!

Švietimo įstaigos, kurios norėtų su moksleivių grupe dalyvauti renginyje, prašome registruotis https://bit.ly/3DLOwJ1

LPM kolektyvas pažada Jums įspūdingą programą. Lauksime Jūsų atvykstant!

Comments are closed.

Close Search Window