Naujienos|

Pastarųjų dienų įvykiai Ukrainoje kiekvieną privertė susimąstyti, o kas, jeigu? Kaip pasiruošti, kaip elgtis, ką turėti, iš kur žinoti? Informacijos tiek daug, kad pasimetimas kelia dar didesnį nerimą. Kyla klausimas, o kas iš tikrųjų svarbiausia?

Pasimetimas informacijos sraute
Vis dažniau keldami sau klausimus šia tema, griebiamės interneto prieigų ar bandome susisiekti su atsakingomis institucijoms, kurios šiuo įtemptu laikotarpiu neturi galimybės visiems atsakyti į rūpimus klausimus. „Talentator“ vadovė Aistė Kumponaitė, bendraudama su klientais ir išklausydama jų poreikį turėti informaciją apie ekstremalių situacijų prevenciją sau ir savo darbuotojams, sugalvojo šią iniciatyvą – pasidalinti interaktyvia atmintine su visa visuomene. Tikimasi, kad ši interaktyvi atmintinė padės ne tik atsakyti į svarbiausius kylančius klausimus, bet ir nuramins išsigandusią visuomenę. Ukrainoje vykstant kariniams veiksmams, žiniasklaidoje ši tema tampa pagrindine, o informacijos srautas toks didelis, kad atsirinkti tai, kas svarbiausia, išsigandusiam žmogui gali būti sunku.

Tai, kas svarbiausia
„Talentator“ ekspertai, siekdami šviesti visuomenę, susistemino visą svarbiausią informaciją ir pateikė ją vienoje atmintinėje, kuria naudotis bus patogu kiekvienam. Kruopščiai atrinkta informacija apima tokias temas, kaip pasiruošti maisto atsargas, būtiniausių daiktų krepšį, kaip elgtis, jeigu tavo gyvenvietė būtų užpulta, ir kitos svarbios temos.
Susipažinkite ir dalinkitės „Talentator“ sukurta interaktyvia atmintine. Jeigu pasiruošite ekstremalioms situacijoms šiandien, Jūs ir Jūsų šeima būsite saugūs rytoj! https://public.talentator.com/esatmintine/.

Autorius: Gabija Barišauskaitė

Comments are closed.

Close Search Window