Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai Švenčionys 535
2021 m. rugpjūčio 1 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11239973
Šiandien apsilankė: 929
Dabar naršo: 27


Naujienos ir aktualijos
Vakcinavimo grafikas Švenčionių rajone nuo 2021 m. liepos 5 d.
2021-07-30

Plačiau
Aktualūs kontaktai Covid-19 pandemijos metu Švenčionių rajone
2021-07-30


 

Plačiau
Akcija „Saugaus eismo stotelės“
2021-07-30

2021 m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kurias organizuoja ir vykdo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, saugaus eismo stotelėse apsilankę eismo dalyviai turės progą prisiminti, kaip saugiai elgtis gatvėje ar kelyje, pasikartoti svarbiausias kelių eismo taisykles, taip pat neatlygintinai gauti saugaus eismo priemonių. Saugaus eismo stotelėse ypatingas dėmesys bus skiriamas pėstiesiems, dviračių ir paspirtukų vairuotojams.

Plačiau
Kvietimas į susitikimą
2021-07-30

2021-08-05, 18.00 val., planuojamas susitikimas su Pabradės miesto Gamyklos gatvės kvartalo gyventojais.

Informuojame, kad pradėtas rengti teritorijos tarp Molėtų, Architektų, Gamyklos ir Arnionių gatvių Pabradės mieste detalusis planas, kurio tikslas – suformuoti žemės sklypus prie esamų daugiaaukščių gyvenamųjų namų ir laisvos valstybinės žemės bei nustatyti teritorijų naudojimo reglamentus.
Kviečiame visus suinteresuotus asmenis atvykti ir dalyvauti diskusijoje dėl planuojamų atlikti darbų. Planuojama pristatyti kvartalo koncepciją, aptarti „sandėliukų“, šiltnamių, parkavimo problemas ir kitus rūpimus klausimus.

Plačiau
Apskaičiavo, kokie vardai dažniausiai minimi COVID-19 mirčių statistikoje
2021-07-29

Jonas, Ona, Antanas, Janina, Juozas, Vytautas, Elena. Tai dažniausiai pasitaikę žmonių, kurių gyvybė užgeso per pandemiją dėl COVID-19, vardai. Lietuvos statistikos departamentas apskaičiavo, kokie vardai nuo 2020 m. sausio 1 iki 2021 m. liepos 13 dienos dažniausiai minimi medicininiuose mirties liudijimuose, kur pagrindine priežastimi nurodyta COVID-19 liga.

Plačiau
Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema
2021-07-29

Seminaro vieta: Vilniaus g. 19, Švenčionių rajono savivaldybė.
Seminaro laikas: 2021 m. rugpjūčio 3 d. 9:30val.
Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su  statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu. Taip pat išgirsite naujausią informaciją apie mažąją renovaciją.
Plačiau
Ką reikalinga žinoti apie gyvenamosios vietos deklaravimą?
2021-07-29

Lietuvos Respublikos gyventojų registre esančių duomenų tikslumas ir išsamumas yra esminė sąlyga siekiant, kad šiais duomenimis besinaudojančios institucijos ir įstaigos gyventojams galėtų sklandžiai ir efektyviai suteikti jiems aktualias paslaugas. Žemiau pateikiami dažniausiai su gyvenamosios vietos deklaravimu susiję klausimai ir atsakymai į juos.

Gyvenamosios vietos deklaravimo atmintinė

Plačiau
Tapk pasieniečiu vos per 4 savaites!
2021-07-28

Vos prieš savaitę baigėsi dokumentų pateikimo į Pasieniečio įvadinio mokymo kursus terminas. Tie, kurie pereis atranką, mokysis 9 savaites. O štai dabar pranešame apie įvadinio mokymo kursus, kurie bus intensyvūs ir truks vos 4 savaites.
Šiais kursais siekiama per kuo trumpesnį laiką parengti pareigūną, kuris neteisėtos migracijos kontekste vykdytų valstybės sienos stebėjimo ir viešosios tvarkos užtikrinimo funkcijas.

Plačiau
Pabradės miesto šventė
2021-07-28
Plačiau
Pasieniečių vado R. Liubajevo kreipimasis į buvusius VSAT pareigūnus
2021-07-28

Mieli kolegos, buvę VSAT pareigūnai,
Kreipiuosi į Jus šiuo nelengvu tiek mūsų tarnybai, tiek visai šaliai metu. Manau, kad kaip buvę pasieniečiai puikiai žinote, kokia situacija šiuo metu yra prie sienos su Baltarusija.

Dėl neteisėtų migrantų antplūdžio iš kaimyninės šalies mūsų valstybėje yra paskelbta ekstremalioji situacija. VSAT turi milžinišką krūvį ir jūrą darbų, siekdama tinkamai vykdyti mums deleguotas funkcijas užtikrinant valstybės sienos apsaugą. Pagalbon atėjo ir kolegos iš kitų Lietuvos institucijų, ir pareigūnai iš užsienio valstybių.

Plačiau
Pratęsiama Švenčionių rajono savivaldybės religinių bendruomenių ir bendrijų veiklos projektų 2021 metais finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų atranka
2021-07-28

Vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m.   liepos 28 d. įsakymu Nr. A-524 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. birželio 25 d.  įsakymo Nr. A-474 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės religinių bendruomenių ir bendrijų veiklos projektų 2021 metais finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų atrankos“ papildymo“ pratęsiama Švenčionių rajono savivaldybės religinių bendruomenių ir bendrijų veiklos projektų 2021 metais finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų atranka.
Paraiškos turi būti pateiktos iki 2021 m. rugpjūčio 9 d. (imtinai) asmeniškai arba registruotu laišku.

Plačiau
Atlikta apšvitą patiriančių darbuotojų 2020 metais gautų apšvitos dozių analizė
2021-07-22

Radiacinės saugos centro specialistai kasmet analizuoja apšvitą patiriančių darbuotojų (toliau – darbuotojai) gautas metines apšvitos dozes ir atlieka darbuotojų gautų efektinių ir lygiaverčių dozių vertinimą.
Nuolat atliekami profesinės apšvitos dozių matavimai ir gautų efektinių bei lygiaverčių dozių vertinimo rezultatai padeda veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais vykdytojams optimizuoti darbuotojų radiacinę saugą ir nustatyti, kokių radiacinės saugos priemonių reikia imtis, apsaugant juos nuo neigiamo jonizuojančiosios spinduliuotės poveikio.

Plačiau
Projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Švenčionių rajone“ (Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-01-0005) veikla – užsiėmimai–mankštos vandenyje vyresnio amžiaus asmenims
2021-07-19

Vandens poveikis žmogaus kūnui yra ypatingas ir naudingas, bent porą kartų per savaitę atliekami pratimai vandenyje gali padėti įveikti daugybę ligų. Lėtas sportas vandenyje puikiai tinka garbaus amžiaus žmonėms, ypatingai tiems, kurie kenčia nuo senatvinės sąnarių degeneracijos. Mankšta vandenyje pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, normalizuoja kraujospūdį. Šiltame vandenyje smarkiai sumažėja skausmas, didėja sąnarių paslankumas, gerėja medžiagų apykaita.

Plačiau
Paskirstytos bendruomeninės veiklos rėmimo lėšos
2021-07-15

Informuojame, kad Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-07-12 įsakymu Nr. A-507  „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinti Švenčionių rajono savivaldybėje lėšų skyrimo“ skirtas finansavimas projektų, pateiktų pagal priemonę, įgyvendinimui.

Plačiau
Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!
2021-07-15

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
Kviečiame dalyvauti sveikatos stiprinimo programoje
2021-07-13
Plačiau
Valstybės sienos apsaugos tarnybos informaciją gyventojams
2021-07-12
Plačiau
Jaunųjų švenčioniškių sėkmė „Tramtatulio“ konkurse
2021-07-12

Birželio mėnesį vyko IX Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“, skirto archeomitologės Marijos Gimbutienės 100-osioms gimimo metinėms paminėti, nacionalinis ratas. Nacionaliniame rate dalyvavo 47 dainininkai (pavieniai ir grupės), 44 muzikantai (pavieniai ir grupės), 29 pasakotojai. Konkurso „Tramtatulis“ tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius dainininkus, muzikantus, pasakorius.

Plačiau
Informacija apie jaunimo projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos
2021-07-08

Jaunimo projektų, kurių įgyvendinimui skiriamos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto švietimo ir sporto veiklos programos lėšos, sąrašas.

Plačiau
Informacija dėl gatvių pavadinimų suteikimo
2021-07-08

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsniu 2 dalies 34 punktu ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl numerių pastatams, patalpoms ir butams suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo“ 5 punktu, Švenčionių rajono savivaldybės tarybai teikiama:

Plačiau
Vokiečių karių kapų globos tautinės sąjungos darbo stovykla Švenčionių rajone
2021-07-07

Rugsėjo 20 d. – spalio 1 d. Vokiečių karių kapų globos tautinė sąjunga organizuoja darbo stovyklą, kurios metu Vokietijos kariai tvarkys išlikusius Pirmojo pasaulinio karo Vokietijos imperijos karių kapus Adutiškio apylinkėse.
Liepos 7 d. savivaldybėje viešėjo Vokiečių karių kapų globos tautinės sąjungos „Volksbund“ atstovas Lietuvoje Algimantas Kutanovas, VšĮ Kultūros vertybių globos tarnybos, kuri yra Vokiečių karių kapų globos tautinės sąjungos partneris Lietuvoje, atstovas Gediminas Tiuchta bei būsimos stovyklos komendantai.

Plačiau
Nuo 2021 m. liepos mėnesio pradedamos teikti kompleksinės socialinės reabilitacijos paslaugos akliesiems asmenims
2021-07-07

Įgyvendinant Nacionalinės neįgaliųjų socialinės integracijos 2013–2019 metų programos įgyvendinimo 2016–2018 m. veiksmų plano, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. birželio 25 d. įsakymu Nr. A1-381 „Dėl Nacionalinės neįgaliųjų socialinės integracijos 2013–2019 metų programos įgyvendinimo 2016–2018 metų veiksmų plano patvirtinimo“, 1.1.2 priemonę „Sukurti ir įdiegti socialinės reabilitacijos paslaugų akliesiems modelį“, nuo 2017 m. rugpjūčio mėn. pradedama finansuoti nauja priemonė, skirta teikti kompleksines socialinės reabilitacijos paslaugas akliesiems asmenims (toliau – kompleksinės SRPA).

Plačiau
Ligų prevencijos programos: lengviau pasitikrinti nei sirgti
2021-07-07

Per 17 metų Lietuvoje sudarytos itin palankios sąlygos tikrintis prevenciškai dėl ligų, kurios yra dažniausios mirties priežastys šalyje, t. y. kraujotakos sistemos ligos ir vėžys. Visi privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti gyventojai, sulaukę tam tikro amžiaus, gali nemokamai pasitikrinti net pagal 5 ligų prevencijos programas: dėl širdies ir kraujagyslių ligų, gimdos kaklelio, krūties, prostatos ir tiesiosios žarnos vėžio. Visgi žmonės vangiai tuo naudojasi ir dažnai nežino, kaip paprasta pasitikrinti, ar neserga, o radus ligos užuomazgų galima išgelbėti gyvybę.

Plačiau
Kviečiame dalyvauti aplinkos tvarkymo konkurse
2021-07-05

Kaip ir kasmet, Švenčionių rajono savivaldybės administracija liepos mėnesį organizuoja aplinkos tvarkymo konkursą ir kviečia daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijas, įstaigas, įmones ir privačių valdų savininkus dalyvauti gražiausios aplinkos tvarkymo konkurse.
Konkurso tikslas – skatinti miesto ir kaimo gyventojus, įmonių ir įstaigų vadovus puoselėti savo gyvenamąją ir darbo aplinką, ugdyti gamtos tausojimo įgūdžius, gyventojų kūrybiškumą, grožio suvokimą, skleisti gerąją aplinkos tvarkymo patirtį.
Komisija laukia pasiūlymų el. paštu zemes.ukis@svencionys.lt, rasa.cibiriene@svencionys.lt arba tel. (8 387) 66366.
Konkurso nugalėtojai rugsėjo mėnesio pabaigoje bus paskelbti ir apdovanoti kasmetinėje rajono Rudens kermošiaus šventėje.

Plačiau
Informacija apleistų pastatų (statinių) savininkams ir naudotojams
2021-07-01

Švenčionių rajono savivaldybės administracija primena, kad fiziniai ir juridiniai asmenys turi prižiūrėti ir tvarkyti pastatus (statinius), vadovaujantis statybos techniniu reglamentu STR 1.07.03:2017 „Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka. Naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo tvarka.“, patvirtintu Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2016 m. gruodžio 30 d. įsakymu Nr. D1-971, Lietuvos Respublikos statybos įstatymo bei kitų, statinių grupės priežiūrą reglamentuojančių, teisės aktų reikalavimais.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus
2021-07-28

OBJEKTO PAVADINIMAS
Paslaugų paskirties pastato Švenčionių r.sav., Pabradės m., Pašto g. Nr. 1. dalies patalpų (unik. Nr. 8699-1003-1012:0004) paskirties keitimo, neatliekant statybos darbų projektiniai pasiūlymai

Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus
2021-07-22

OBJEKTO PAVADINIMAS
Maitinimo ir poilsio paskirties pastatų, keičiant patalpų paskirtį į gyvenamąją ir sandėliavimo paskirties pastato, keičiant į pagalbinio ūkio, Malūno g. 78, Pabradės m., Švenčionių raj.sav., kapitalinio remonto projektas.

Plačiau
Informacija apie numatomą projektuoti visuomenei svarbų statinį
2021-07-02

Gamybos, pramonės paskirties pastato (Unik. Nr. 4400-4525-8936) Arnionių g. 60, Pabradėje rekonstravimo projektas

STATYBVIETĖS ADRESAS
Arnionių g. 60, Pabradė;

STATINIO NAUDOJIMO PASKIRTIS
Gamybos, pramonės paskirties pastatas.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Pritarimai projektiniams pasiūlymams
Pritarimas projektiniams pasiūlymams
2021-07-22

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria prekybos paskirties pastato (7.3) Vidžių g. 8, Švenčionyse statybos projekto projektiniams pasiūlymams.

Prašymo pritarti projektiniams pasiūlymams informacinėje sistemoje „Infostatyba“ registracijos Nr. PSP-100-210719-02581 Pasiūlymams pritarta 2021-07-21

Plačiau
Pritarimas projektiniams pasiūlymams
2021-07-09

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria sandėliavimo paskirties pastato Švenčionių m., Lentupio 33A, kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į gamybos paskirties pastatą – gamybinę laboratoriją – projekto projektiniams pasiūlymams.

Prašymo pritarti projektiniams pasiūlymams informacinėje sistemoje „Infostatyba“ registracijos Nr. PSP-100-210623-02258. Pasiūlymams pritarta 2021-07-07

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

AB „Energijos skirstymo operatorius“ apsaugos zonų planai
Parengti ir pateikti Energetikos ministerijai tvirtinti Švenčionių elektros tinklų ir Švenčionėlių, Pabradės skirstomųjų dujotiekių teritorijų planai
2021-07-21

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pagal Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo (2019-06-06, Nr. XIII-2166) nuostatas kiekvienam elektros ar dujų tinklui įregistruos apsaugos zoną (jeigu iki įstatymo įsigaliojimo tai nebuvo įgyvendinta). Šiuo metu yra parengti ir pateikti Energetikos ministerijai tvirtinti Švenčionių elektros tinklų ir Švenčionėlių, Pabradės skirstomųjų dujotiekių teritorijų planai. Kviečiame su planų sprendiniais susipažinti ESO bendrovės internetinėje svetainėje.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Bartautas
Bartautė
Almeda
Rytoj:
Tautvilas
Guoda
Gustavas
Alfonsas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas