Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. rugpjūčio 9 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9299255
Šiandien apsilankė: 1030
Dabar naršo: 33


Naujienos ir aktualijos
Skelbiamas konkursas Švenčionių r. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti
2020-08-07
Vadovaujantis Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2011 m. liepos 1 d. įsakymu Nr. V-1193 „Dėl Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašo patvirtinimo", skelbiamas konkursas Švenčionių r. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. Plačiau
Vanduo maudyklose švarus
2020-08-06

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriaus duomenimis, 2020 m. rugpjūčio 6 d. ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė" reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduruojančių medžiagų nerasta. Vandens temperatūra mėginio ėmimo metu Bėlio ežere buvo +21,0 °C, Sarių ežere +21,0 °C , Žeimenos upėje Švenčionėlių m. +21,0 °C ir Žeimenos upėje Pabradės m. +21,0 °C
Kitas mėginių paėmimas bus vykdomas 2020 m. rugpjūčio 17 d.

Maudyklų vandens kokybės stebėjimų rezultatai
Plačiau

Active Citizens diena Švenčionių rajone
2020-08-05
Jau antrus metus Švenčionių rajone yra organizuojama Active Citizens diena, kurios metu jauni žmonės susitinka su skirtingų institucijų atstovais ir kartu diskutuoja, kaip galėtų paskatinti rajono gyventojų bendruomeniškumą ir pagerinti gyvenamąją aplinką. Š. m. liepos 30 d. vyko antroji Active Citizens diena, į kurią sugūžėjo rajono beveik 40 gyventojų ir institucijų atstovų.
Plačiau
Teikiama parama už papildomą bičių maitinimą
2020-08-05
Paramą gali gauti bičių laikytojai, kurių bičių šeimos įregistruotos Ūkinių gyvūnų registre, ir žemės ūkio valdos valdytojai arba partneriai, savo žemės ūkio valdą įregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre.
Nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d. prasidėjus paraiškų paramai už papildomą bičių maitinimą (cukrų) priėmimui, bičių laikytojai turi atvykti į Žemės ūkio skyrių pagal gyvenamąją vietą arba buveinės adresą, pateikti asmens tapatybės patvirtinimo dokumentą, išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentų sąrašą ir išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentus.

Plačiau
Bus pradėti remontuoti Strūnaičio kadastro vietovės melioracijos grioviai
2020-08-04
Informuojame apie rengiamą projektą „Griovių S (Strūnos upelis), S-4 ir jų įrenginių Strūnaičio kadastro vietovėje, Strūnaičio seniūnijoje, priežiūros ir remonto darbai“
Užsakovas: Švenčionių rajono savivaldybės administracija.
Darbus vykdo UAB „Bebrusai”, Vilniaus g. 102, Molėtai, tel. 8 383 42 975.
Bus suremontuota 3,081 km melioracijos griovių, 4 vandens pralaidos, pakeistos drenažo rinktuvų žiotys ir kt. Iškastos iš griovių dugno sąnašos bus paskleidžiamos šalia griovio 10 m pločio juostoje ir baigus griovio valymo darbus sulėkščiuojamos.

Plačiau
Bus pradėti remontuoti Cirkliškio kadastro vietovės melioracijos grioviai
2020-08-04

Informuojame apie rengiamą projektą „Griovių D (Duobio upelis), D-4, D-4-2, D-6, D-6-1, D-6-3, apsaugos griovių ir jų įrenginių Cirkliškio kadastro vietovėje, Cirkliškio seniūnijoje, priežiūros ir remonto darbai“
Užsakovas: Švenčionių rajono savivaldybės administracija.
Darbus vykdo UAB „Melstat”, Trūdų kaimas, Švenčionėlių seniūnija, Švenčionių r. sav., tel. 8 687 74 780.

Plačiau
Bus pradėti remontuoti Adutiškio kadastro vietovės melioracijos grioviai
2020-08-04

Informuojame apie rengiamą projektą „Griovių K-15-2, K-15-2-2, K-15-2-3, K-15-2-6 ir jų įrenginių Adutiškio kadastro vietovėje, Adutiškio seniūnijoje, priežiūros ir remonto darbai“
Užsakovas: Švenčionių rajono savivaldybės administracija.
Darbus vykdo „Ignalinos melioracija“, Ignalinos g. 12, Didžiasalio k., Didžiasalio sen., Ignalinos r. sav.,  tel. 8 626 98 066.


Plačiau
Informacinis pranešimas apie numatomus rengti specialiojo teritorijų planavimo dokumentus
2020-07-29

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 str. 4 dalies nuostatomis, Saugomų teritorijų specialiųjų planų rengimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos aplinkos ir kultūros ministrų 2020 m. birželio 3 d. įsakymu Nr. D1-330/ĮV-706 „Dėl saugomų teritorijų specialiųjų planų rengimo taisyklių patvirtinimo“, 10 punktu Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) parengė sprendimo „Dėl saugomų teritorijų specialiojo teritorijų planavimo dokumentų rengimo pradžios ir planavimo tikslų“ projektą.

Plačiau
Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus
2020-07-28

Vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 33 punktu, skelbiama informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus.

Plačiau
Asociacija „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ kviečia teikti projektinius pasiūlymus
2020-07-27

Asociacija „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ kviečia teikti projektinius pasiūlymus dėl projektų, skirtų įgyvendinti „Švenčionių miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m.“ I tikslo „Skatinti verslo plėtrą ir didinti gyventojų įsidarbinimo galimybes Švenčionių mieste“ 1.1 uždavinio „Didinti naujų verslo subjektų skaičių ir veikiančių verslų konkurencingumą Švenčionių mieste“ 2 veiksmams:

Plačiau
Respublikinis priklausomybės ligų centras kartu su 15-lika savivaldybių iš 10-ties Lietuvos apskričių įgyvendina projektą „Integruotų priklausomybės ligų gydymo paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas“
2020-07-24

2020 m. liepos 23 d. įvyko susitikimas su bendruomenės nariais. Susirinko nemažai bendruomenių atstovų, kurie buvo informuoti apie vykdomo projekto „Integruotų priklausomybės ligų gydymo paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas“ tikslus, uždavinius, įvykdytas ir planuojamas veiklas bei mokymus.

Plačiau
Nuo liepos 1 d. kviečiame teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams
2020-07-23

Švenčionių rajono savivaldybės administracija primena, kad nuo liepos 1 d. šeimos gali teikti prašymus dėl nemokamo mokinių maitinimo mokykloje bei paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Plačiau
Lietuvos Respublikos teritorijos bendrasis planas
2020-07-23

Supažindinimo su parengtu Lietuvos Respublikos teritorijos bendruoju planu, konsultavimosi ir pasiūlymų teikimo informacija

Plačiau
Sveikatos draudimas studijuojant svetur. Kas šiemet kitaip?
2020-07-23

Kasmet antrą vasaros pusę, kai aprimsta egzaminų karštinė, į Vilniaus teritorinę ligonių kasą (TLK) kreipiasi daug Lietuvos jaunuolių, vykstančių studijuoti į užsienį. Būsimieji studentai ir tęsiantieji mokslus svetur teiraujasi, ar reikia ligonių kasai pateikti kokius nors dokumentus, kad nenutrūktų draudimas privalomuoju sveikatos draudimu. Šiemet tuo ypač domisi studijuosiantieji Jungtinėje Karalystėje (JK).

Plačiau
Socialinės priežiūros paslaugų akreditavimo aktualijos
2020-07-22

Seimui pritarus nuo 2020 m. liepos 1 d. įteisintas socialinės priežiūros paslaugų akreditavimas. Tokiu būdu siekiama nustatyti vienodus reikalavimus socialinių paslaugų įstaigoms, teikiančioms akredituotą socialinę priežiūrą, suvienodinti visuomeninių organizacijų ir biudžetinių įstaigų galimybes teikti kokybiškas socialinės priežiūros paslaugas. Pagal priimtas Socialinių paslaugų įstatymo pataisas savivaldybės akredituos jų teritorijoje teikiamą socialinę priežiūrą.

Plačiau
Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės sveikatos priežiūros rėmimo 2020 metų programos projektų finansavimą
2020-07-21

Švenčionių rajono savivaldybės sveikatos priežiūros rėmimo programos paraiškų atrankos komisija įvertino gautas 2020 metų Švenčionių rajono savivaldybės sveikatos priežiūros rėmimo 2020 metų programos projektų paraiškas.

Plačiau
Atliekų tvarkymas: Švaros ambasadoriai aiškinsis problemas ir padės jas spręsti
2020-07-21

Nežinoti nėra gėda ar baisu – svarbu norėti sužinoti ir gauti atsakymus į kirbančius klausimus. Tam, kad neatsakytų klausimų liktų kuo mažiau, „Atliekų kultūra“ imasi darbo ir su gyventojais bendraus tiesiogiai. „Švaros ambasadoriai“ į Vilniaus miesto ir apskrities kiemus atvyks išsiaiškinti, kokie klausimai labiausiai rūpi gyventojams.

Plačiau
Viešajame transporte rekomenduojama dėvėti kaukes
2020-07-20

Nuolat stebint epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, siekiama užtikrinti visuomenės saugumą vietose, kur didesni žmonių susibūrimai gali kelti riziką užsikrėsti koronaviruso infekcija (COVID-19). Todėl viešojo transporto priemonėse rekomenduojama vadovautis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendime numatytomis būtinomis sąlygomis.

Plačiau
Skelbiamas Nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis konkursas
2020-07-15

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Nevyriausybinių organizacijų projektams 2020 metais finansuoti.
Projektų paraiškas gali teikti visos Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka registruotos ir Švenčionių rajone ar jo gyventojų naudai veikiančios NVO, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas ir bendruomeninės organizacijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas (toliau – NVO).

Plačiau
Priimami prašymai dėl būsto pritaikymo vaikams su sunkia negalia
2020-07-14

Švenčionių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A1-365 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

Plačiau
Rajono gyventojams pradedama dalinti kalio jodido tabletes
2020-07-14

Jau Švenčionių rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo seniūnijas ir gauti kalio jodido tabletes. Stabiliojo jodo tabletės skirtos apsaugoti gyventojus nuo radioaktyviojo jodo žalingo poveikio skydliaukei branduolinės ar radiologinės avarijos atveju. Kalio jodidas išduodamas iš karto visai šeimai (jei visi registruoti vienu adresu) jų asmeniniam saugojimui, pasirašytinai suaugusiam šeimos nariui. Gyventojams su negalia, vyresnio amžiaus arba nevaikštantiems gyventojams seniūnijos darbuotojai, seniūnaičiai ar socialiniai darbuotojai kalio jodidą pristatys į namus.
Kartu bus dalinami informaciniai lapai 4 kalbomis (lietuvių, lenkų, rusų ir anglų) su nurodymais, kada ir kaip vartoti šį preparatą nelaimės atveju bei rekomendacijos, kaip elgtis, jei įvyktų branduolinis ar radiologinis incidentas.

Plačiau
Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!
2020-07-10

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
Kviečiame dalyvauti aplinkos tvarkymo konkurse
2020-07-10

Kaip ir kasmet, Švenčionių rajono savivaldybės administracija liepos mėnesį organizuoja aplinkos tvarkymo konkursą ir kviečia daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijas, įstaigas, įmones ir privačių valdų savininkus dalyvauti gražiausios aplinkos tvarkymo konkurse.
Konkurso tikslas – skatinti miesto ir kaimo gyventojus, įmonių ir įstaigų vadovus puoselėti savo gyvenamąją ir darbo aplinką, ugdyti gamtos tausojimo įgūdžius, gyventojų kūrybiškumą, grožio suvokimą, skleisti gerąją aplinkos tvarkymo patirtį.
Komisija laukia pasiūlymų el. paštu zemes.ukis@svencionys.lt, rasa.cibiriene@svencionys.lt arba tel. (8 387) 66366.
Konkurso nugalėtojai rugsėjo mėnesio pabaigoje bus paskelbti ir apdovanoti kasmetinėje rajono Rudens kermošiaus šventėje.

Plačiau
Stotelės DĖK’UI jau atvėrė duris atsinaujinusios
2020-07-10

Po netrumpos, karantino laikotarpiu trukusios pertraukos, dalijimosi daiktais stotelės Dėk’ui atvėrė savo duris. Visose stotelėse ir vėl priimami dalijimuisi tinkami daiktai, o visi norintys kviečiami juos rinktis bei rezervuoti svetainėje www.stoteledekui.lt. Jau birželio 4 d. visos stotelės Dėk’ui lauks atvykstančių tuos daiktus pasiimti.
Dėl koronaviruso epidemijos pavojaus paskelbimo šalyje, beveik tris mėnesius stotelių Dėk’ui veikla buvo laikinai sustabdyta – siekiant maksimaliai sumažinti žmonių susibūrimus bei užkirsti kelią viruso plitimo galimybei, daiktai į stoteles nebuvo priimami bei išduodami. Per visą savo gyvavimo laikotarpį, stotelės Dėk’ui sulaukė ne tik gyventojų simpatijų, bet ir pripažinimo, todėl dėl jų veiklos atnaujinimo buvo teiraujamasi bene kiekvieną dieną.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Skelbimas apie teritorijų planavimą
2020-07-30

Vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. lapkričio 25 d. įsakymu Nr. A-801 „Dėl Pabradės miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo“, 2020 m. balandžio 14 d. įsakymu Nr. A-232 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. lapkričio 25 d. įsakymu Nr. A-801 „Dėl Pabradės miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo“ papildymo“, 2019 m. gruodžio 2 d. įsakymu N. A-817 „Dėl Pabradės miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo planavimo darbų programos patvirtinimo“ patvirtinta planavimo darbų programa ir jos papildymu, patvirtintu 2020 m. balandžio 15 d. įsakymu Nr. A-233, parengtas Pabradės miesto teritorijos bendrojo plano koregavimas.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
INFORMACIJA APIE SPRENDIMO PRIĖMIMĄ DĖL KAIMO PLĖTROS PROJEKTO RENGIMO IR PASIŪLYMŲ PATEIKIMO
2020-08-07

Informuojame, kad 2020 m. rugpjūčio 24 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Meškerinės kaime (kadastro Nr. 8638/0004:21), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą; uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau

Visuomenės informavimas apie numatomo administracinės paskirties pastato, keičiant pastato paskirtį iš administracinės į gyvenamąją paskirtį ir dalies patalpų keitimas į maitinimo paskirtį, Švenčionėlių g.31, Kaltanėnai, Švenčionių r.sav. rekonstravimo pr
2020-07-31

Visuomenės informavimas apie numatomo administracinės paskirties pastato, keičiant pastato paskirtį iš administracinės į gyvenamąją paskirtį ir dalies patalpų keitimas į maitinimo paskirtį, Švenčionėlių g. 31, Kaltanėnai, Švenčionių r.sav. rekonstravimo projekto projektinius pasiūlymus.

Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą Mėžionėlių ir Kretuonų kadastro vietovių melioracijos sistemų rekonstravimo Švenčionėlių sen., Švenčionių r. sav. projektavimą
2020-07-30

Statinių statybvietės adresas – Švenčionėlių sen., Švenčionių r. sav.
Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis – melioracijos statiniai
Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo įgalioto atstovo, galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris: Vygintas Žulys, el.p.
kumponas@centras.lt, 8 657 81888;

Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2020-07-13

Informuojame, kad Vilniaus g. 19, Švenčionyse, planuojamas statyti garažo pastatas, statytojas – Švenčionių rajono savivaldybė.
Su projektiniais sprendiniais galite susipažinti Švenčionių rajono savivaldybės puslapyje www.svencionys.lt arba Vilniaus g. 19, 119 kab. arba 327 kab., Švenčionyse, darbo dienomis nuo 8:00 iki 15.00 val., tel. 868403006, elektroniniu paštu vilandas.krumplis@gmail.com. Su projektiniais sprendiniais susipažinti galite iki 2020-07-31, 15:00 val.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Pritarimai projektiniams pasiūlymams
INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
2020-08-06

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria daugiabučio gyvenamojo namo Švenčionių m., Vilniaus g. Nr.14 dalies patalpų (buto Nr. 8 unikalus Nr. 8695-9001-3014:0008) gyvenamosios paskirties keitimo, paprastojo remonto projektiniams pasiūlymams. Prašymo pritarti projektiniams pasiūlymams informacinėje sistemoje „Infostatyba" registracijos Nr. PSP-100-200731-02248. Pasiūlymams pritarta 2020-07-31. Plačiau

Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2020-07-29

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba“ pritaria gamybos paskirties pastato paskirties keitimo į prekybos paskirtį Vilniaus g. 36, Švenčionyse rekonstravimo projekto projektiniams pasiūlymams (prašymo pritarti IS Infostatyba Nr. PSP-100-200728-02206).

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mintaras
Tarvilė
Romanas
Rolandas
Rytoj:
Norimantas
Laima
Laurynas
Asterija


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas