Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. liepos 16 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9197996
Šiandien apsilankė: 3504
Dabar naršo: 32


Naujienos ir aktualijos
9 nemokami „Kino karavano“ seansai Švenčionyse, Švenčionėliuose ir Pabradėje
2020-07-16

Festivalio „Kino pavasaris“ ir partnerio TV3 organizuojamas vasaros projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Švenčionis, Švenčionėlius ir Pabradę. Liepą čia įvyks net 9 kartu su Švenčionių rajono savivaldybe rengiami nemokami kultinių „Kino pavasario“ filmų seansai: liepos 22 d. – Švenčionių miesto parke, liepos 24 d. – prie Švenčionėlių geležinkelio stoties ir liepos 29 d. – prie Pabradės kultūros centro. Filmai bus rodomi aukštos vaizdo kokybės LED lauko ekrane.

Plačiau
Skelbiamas Nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis konkursas
2020-07-15

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Nevyriausybinių organizacijų projektams 2020 metais finansuoti.
Projektų paraiškas gali teikti visos Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka registruotos ir Švenčionių rajone ar jo gyventojų naudai veikiančios NVO, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas ir bendruomeninės organizacijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas (toliau – NVO).

Plačiau
Priimami prašymai dėl būsto pritaikymo vaikams su sunkia negalia
2020-07-14

Švenčionių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A1-365 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

Plačiau
Rajono gyventojams pradedama dalinti kalio jodido tabletes
2020-07-14

Jau Švenčionių rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo seniūnijas ir gauti kalio jodido tabletes. Stabiliojo jodo tabletės skirtos apsaugoti gyventojus nuo radioaktyviojo jodo žalingo poveikio skydliaukei branduolinės ar radiologinės avarijos atveju. Kalio jodidas išduodamas iš karto visai šeimai (jei visi registruoti vienu adresu) jų asmeniniam saugojimui, pasirašytinai suaugusiam šeimos nariui. Gyventojams su negalia, vyresnio amžiaus arba nevaikštantiems gyventojams seniūnijos darbuotojai, seniūnaičiai ar socialiniai darbuotojai kalio jodidą pristatys į namus.
Kartu bus dalinami informaciniai lapai 4 kalbomis (lietuvių, lenkų, rusų ir anglų) su nurodymais, kada ir kaip vartoti šį preparatą nelaimės atveju bei rekomendacijos, kaip elgtis, jei įvyktų branduolinis ar radiologinis incidentas.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo programų projektų finansavimo konkursą vasaros metu
2020-07-10


Prioritetai teikiami programoms:
1. Numatančioms veiklas vasaros atostogų metu.
2. Aktyvia veikla užimančioms daugiau vaikų.
3. Numatančioms užimti socialiai remtinų šeimų vaikus.
4. Numatančioms užimti turinčius didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių vaikus.
5. Turinčioms kitų finansavimo šaltinių.
6. Numatančioms ilgesnės trukmės veiklą.
Paraiškos (pagal aprašo reikalavimus) priimamos iki 2020 m. liepos 17 d.
Informacija teikiama tel. (8 387) 66 367

Plačiau
Privačių juridinių asmenų visuomeninės ir gamybinės paskirties pastatų atnaujinimas
2020-07-10

Informuojame, kad nuo š. m. birželio 15 d. Būsto energijos taupymo agentūra (toliau – BETA) priima paraiškas privačių juridinių asmenų visuomeninės ir gamybinės paskirties pastatų renovacijai.
Pagal šį kvietimą į valstybės paramą pretenduoti gali visuomeninės, t. y. viešbučių, administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, transporto, kultūros, mokslo, gydymo, poilsio, sporto ar religinės paskirties pastatų bei gamybai skirtų pastatų (gamyklos, dirbtuvės, produkcijos pramonės perdirbimo įmonės, energetikos gavybos ir gamybos pastatai, energijos perdavimui ar skirstymui naudojami pastatai) savininkai.

Plačiau
Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!
2020-07-10

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
Kviečiame dalyvauti aplinkos tvarkymo konkurse
2020-07-10

Kaip ir kasmet, Švenčionių rajono savivaldybės administracija liepos mėnesį organizuoja aplinkos tvarkymo konkursą ir kviečia daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijas, įstaigas, įmones ir privačių valdų savininkus dalyvauti gražiausios aplinkos tvarkymo konkurse.
Konkurso tikslas – skatinti miesto ir kaimo gyventojus, įmonių ir įstaigų vadovus puoselėti savo gyvenamąją ir darbo aplinką, ugdyti gamtos tausojimo įgūdžius, gyventojų kūrybiškumą, grožio suvokimą, skleisti gerąją aplinkos tvarkymo patirtį.
Komisija laukia pasiūlymų el. paštu zemes.ukis@svencionys.lt, rasa.cibiriene@svencionys.lt arba tel. (8 387) 66366.
Konkurso nugalėtojai rugsėjo mėnesio pabaigoje bus paskelbti ir apdovanoti kasmetinėje rajono Rudens kermošiaus šventėje.

Plačiau
Stotelės DĖK’UI jau atvėrė duris atsinaujinusios
2020-07-10

Po netrumpos, karantino laikotarpiu trukusios pertraukos, dalijimosi daiktais stotelės Dėk’ui atvėrė savo duris. Visose stotelėse ir vėl priimami dalijimuisi tinkami daiktai, o visi norintys kviečiami juos rinktis bei rezervuoti svetainėje www.stoteledekui.lt. Jau birželio 4 d. visos stotelės Dėk’ui lauks atvykstančių tuos daiktus pasiimti.
Dėl koronaviruso epidemijos pavojaus paskelbimo šalyje, beveik tris mėnesius stotelių Dėk’ui veikla buvo laikinai sustabdyta – siekiant maksimaliai sumažinti žmonių susibūrimus bei užkirsti kelią viruso plitimo galimybei, daiktai į stoteles nebuvo priimami bei išduodami. Per visą savo gyvavimo laikotarpį, stotelės Dėk’ui sulaukė ne tik gyventojų simpatijų, bet ir pripažinimo, todėl dėl jų veiklos atnaujinimo buvo teiraujamasi bene kiekvieną dieną.

Plačiau
Apdovanojimai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“
2020-07-09

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, siekdama padėkoti ir pagerbti asmens ar visuomenės sveikatos priežiūros bei kitose srityse dirbančius specialistus, reikšmingai prisidėjusius prie koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) epidemijos Lietuvoje 2020 metais valdymo, įsteigė apdovanojimą „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Plačiau
Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai
2020-07-08

Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

Plačiau
RAJONO GYVENTOJAMS PRADEDAMA DALINTI KALIO JODIDO TABLETES
2020-07-07

Jau Švenčionių rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo seniūnijas ir gauti kalio jodido tabletes. Stabiliojo jodo tabletės skirtos apsaugoti gyventojus nuo radioaktyviojo jodo žalingo poveikio skydliaukei branduolinės ar radiologinės avarijos atveju. Kalio jodidas išduodamas iš karto visai šeimai (jei visi registruoti vienu adresu) jų asmeniniam saugojimui, pasirašytinai suaugusiam šeimos nariui. Gyventojams su negalia, vyresnio amžiaus arba nevaikštantiems gyventojams seniūnijos darbuotojai, seniūnaičiai ar socialiniai darbuotojai kalio jodidą pristatys į namus.
Kartu bus dalinami informaciniai lapai 4 kalbomis (lietuvių, lenkų, rusų ir anglų) su nurodymais, kada ir kaip vartoti šį preparatą nelaimės atveju bei rekomendacijos, kaip elgtis, jei įvyktų branduolinis ar radiologinis incidentas.

Plačiau
Leidimus pavėžėtojams ir taksistams išduos LTSA
2020-07-07

Informuojame, kad nuo šių metų liepos 1 d. pavėžėtojams ir taksi paslaugas teikiantiems asmenims leidimą už atlygį lengvaisiais automobiliais vežti keleivius išduoda Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA). Leidimai, kuriuos vežėjams iki liepos 1 dienos išdavė savivaldybė, galios ir toliau.

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga
2020-07-06

Plačiau
Liepos 6 d. iškelkime valstybės vėliavą!
2020-07-03

Primename, kad kad liepos 6-ąją - Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną-privalo būti iškelta Lietuvos valstybinė vėliava prie visų įstaigų, įmonių, organizacijų ir gyvenamųjų namų.
Vėliavomis ant daugiabučių namų turi pasirūpinti namo administratorius. Vėliava turi būti iškeliama 7 valandą ir nuleidžiama 22 valandą.
Vėliavos neiškėlimas gyvenamųjų namų savininkams, daugiabučių namų administratoriams arba juridinių įstaigų vadovams užtraukia įspėjimą arba nuo 10 iki 12 eurų baudą. Plačiau

DĖL BUTO NUOMOS APSAUGOTO BŪSTO PASLAUGAI TEIKTI
2020-07-03

Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių bendrija (toliau – Bendrija) nuo 2018 m. dalyvauja institucinės globos pertvarkos procesuose teikdama apsaugoto būsto paslaugas asmenims turintiems psichikos negalią. Apsaugoto būsto paslauga teikiama asmenims turintiems psichikos ar intelekto sutrikimų ir išreiškusiems norą savarankiškai gyventi bendruomenėje su minimalia specialisto (atvejo vadybininko) pagalba, kurios metu asmeniui ne tik suteikiamas būstas, bet ir individualiai ugdomi savarankiško gyvenimo įgūdžiai: padedama susirasti darbą, tvarkyti finansus, planuoti laiką ir pan.

Plačiau
Švęskime Globėjų dieną
2020-07-03

Šeima užima svarbiausią vietą vaiko socializacijos procese. Tai pagrindinė institucija, kurioje rengiamas žmogus pilnaverčiam gyvenimui visuomenėje, formuojamos jo dorinės nuostatos ir vertybės. Šeima yra vaiko gyvenimo pradžia. Šeimoje vaikui formuojamos gyvenimo vertybės, nuostatos, jo moralinės savybės. Plačiau

Vienkartinė išmoka bus išmokėta visiems vaikams
2020-07-02

Vienkartinė išmoka vaikui, skirta COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemijos padariniams mažinti, iki šių metų liepos 31 dienos bus išmokėta visiems vaikams, kurie gauna vaiko pinigus.

Vienkartinės išmokos dydis priklausys nuo to, kokio dydžio vaiko pinigai gaunami: jeigu yra mokama universali išmoka (60,06 Eur), vienkartinė išmoka - 120 eurų, o jeigu vaiko pinigai iš viso 100,23 eurų (mokama universali ir papildoma išmoka vaikui), vienkartinė išmoka - 200 eurų. Didesnius vaiko pinigus gauna vaikai su negalia, taip pat vaikai iš gausių ar nepasiturinčių šeimų. Plačiau

Role Models diena Švenčionyse
2020-07-02

2020 m. liepos 1 d. Švenčionių miesto kultūros centre vyko Role Models diena. Europos komisijos iniciatyvą jaunimui pavadinimu Role Models Lietuvoje įgyvendina Švietimo mainų paramos fondas. Role Models iniciatyva skatina jaunų žmonių lyderystę bendruomenėje, jų įsitraukimą į visuomenines veiklas, veiklų organizavimą bei inicijavimą. Role Models siekia įgalinti jaunuolius patikėti savimi, suprasti, kodėl svarbu būti sektinu pavyzdžiu savo bendruomenėje. Plačiau

Globoja, nes girdi širdimi
2020-07-02

Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro Globos centras, vykdantis projektą
„VAIKŲ GEROVĖS IR SAUGUMO DIDINIMAS, PASLAUGŲ ŠEIMAI, GLOBĖJAMS (RŪPINTOJAMS)
KOKYBĖS DIDINIMAS BEI PRIEINAMUMO PLĖTRA" NR. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001,
2020 m. birželio 24, 29 d. - 2020 m. liepos 5 d. organizuoja savaitės trukmės globos (rūpybos) viešinimui renginius, skirtus Globėjo dienai paminėti, atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globą (rūpybą) ir keisti neigiamas nuostatas bei džiuginti tuos, kurie prisiėmė atsakomybę užauginti kitos šeimos vaiką ar vaikus! Plačiau

Švenčionių krašto kultūros ir tradicijų puoselėjimas
2020-07-01

Švenčionių miesto kultūros centras, siekdamas užtikrinti vaikų ir jaunimo užimtumą ir stovyklų tradicijų tęstinumą, 2020 m. įgyvendina vietos projektą „Švenčionių krašto kultūros ir tradicijų puoselėjimas vaikų ir jaunimo tarpe“. 2020 m. birželio 15–18 d. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre vyko kūrybinė vasaros stovykla vaikams ir jaunimui (12–18 metų amžiaus), gyvenantiems Švenčionių rajono savivaldybės kaimiškose teritorijose.
Stovyklautojai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, atskleisdami savo kūrybiškumą, sumanumą, komunikabilumą, ištvermę. Stovyklos vadovai visiems stovyklautojus siūlė veiklas, kurias atlikdami galėtų išmokti kažko naujo, sugebėtų laisvai reikšti savo nuomonę. Plačiau

Skelbiamas Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų finansavimo Švenčionių rajono savivaldybėje 2020 m. atrankos konkursas
2020-06-30

Vadovaujantis Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. T-244 „Dėl Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų (toliau – Projektai) finansavimo atrankos konkursas 2020 m.

Plačiau
Skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo 2020 m. atrankos konkursas
2020-06-30

Vadovaujantis Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 27 d. spendimu Nr. T-31 „Dėl Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų (toliau – Projektai) finansavimo atrankos konkursas 2020 m.

Plačiau
Skelbiami stambiagabaričių atliekų išvežimo grafikai Švenčionyse ir Švenčionėliuose
2020-06-29

UAB „Švenčionių švara" organizuoja nemokamą stambiagabaričių atliekų išvežimą apvažiavimo būdu 2020 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais Švenčionių ir Švenčionėlių daugiabučių namų kvartaluose.

Atliekas prašoma palikti šalia įėjimų į laiptines, iki grafike numatyto laiko. Taip pat prašoma gyventojų patraukti savo automobilius ir užtikrinti specialaus transporto privažiavimo galimybę prie namų laiptinių. Plačiau

Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Pasieniečių dienos proga
2020-06-29
Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projektų rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2020-07-08

Informuojame, kad 2020 m. liepos 24 d. numatoma priimti sprendimus pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektus Padubingės kaime (kadastro Nr. 8647/0001:224, Nr. 8647/0001:59), kurių planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą; uždaviniai – nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną.
Iki 2020 m. liepos 21 d. Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Švenčionių skyriuje, Vilniaus g. 19, LT-18116 Švenčionys, galima susipažinti su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais bei teikti pasiūlymus dėl planavimo tikslų.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2020-07-13

Informuojame, kad Vilniaus g. 19, Švenčionyse, planuojamas statyti garažo pastatas, statytojas – Švenčionių rajono savivaldybė.
Su projektiniais sprendiniais galite susipažinti Švenčionių rajono savivaldybės puslapyje www.svencionys.lt arba Vilniaus g. 19, 119 kab. arba 327 kab., Švenčionyse, darbo dienomis nuo 8:00 iki 15.00 val., tel. 868403006, elektroniniu paštu vilandas.krumplis@gmail.com. Su projektiniais sprendiniais susipažinti galite iki 2020-07-31, 15:00 val.

Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2020-07-08

Visuomenės informavimas apie numatomo daugiabučio gyvenamojo namo Švenčionių m. Vilniaus g. 14 dalies patalpų (buto Nr. 8 unik. Nr. 8695-9001-3014:0008) gyvenamosios paskirties keitimo paprastojo remonto projekto projektinius pasiūlymus

Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą gamybos paskirties pastato paskirties keitimo į prekybos paskirtį Vilniaus g. 36, Švenčionyse rekonstravimo projektą
2020-07-08

Statinių statybvietės adresas: žemės sklypo kad. Nr. 8680/0008:88 Švenčionių m. k.v., Vilniaus g. 36, Švenčionys.
Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis – negyvenamoji, esama – 7.8. gamybos, pramonės pastatai, numatoma – 7.3 prekybos paskirties pastatai.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vaigaudas
Danguolė
Faustas
Marija
Rytoj:
Darius
Girėnas
Vaiga
Aleksas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas