Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Spausdinti
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Verslininkams Turizmas Tarptautinis bendradarbiavimas Nuotraukų galerija
2016 m. rugpjūčio 27 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Korupcijos prevencija
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą
- Želdiniai

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 4464400
Šiandien apsilankė: 443
Dabar naršo: 9


Naujienos ir aktualijos
Ar patikrinote savo vaiko sveikatą?
2016-08-25

Kiekvienais metais ugdymo įstaigai ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų tėvai privalo pateikti ne anksčiau kaip prieš metus išduotą vaiko sveikatos pažymėjimą. Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų.

Plačiau
Vilniaus AVPK Švenčionių rajono PK ieško eismo įvykio liudytojų
2016-08-24
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2016 m. rugsėjo - gruodžio mėnesiams
2016-08-23
Vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. vasario 4 d. patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašu skelbiamas konkursas neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) teikėjams, kurie planuoja NVŠ programas įgyvendinti 2016 m. rugsėjo - gruodžio mėnesiais. Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus sveikinimas minint Baltijos kelio dieną
2016-08-23

Mieli Švenčionių rajono žmonės,

1989 m. rugpjūčio 23-iąją, prisimindami Baltijos šalių nepriklausomybę atėmusį Ribentropo-Molotovo aktą, Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai tvirtai susikibo rankomis. Apie 2 mln. žmonių sudarė gyvą grandinę per Baltijos valstybes, taip simboliškai atskirdami savo valstybes nuo Sovietų Sąjungos, išreikšdami norą būti laisvais. Tądien pasaulis išvydo trijų Baltijos tautų vienybę.

Ilgai svajota ir brandinta Nepriklausomybė trims Baltijos sesėms atnešė naują ir prasmingą raidos etapą. Dabar visiems ir kiekvienam iš mūsų svarbu skirti ypatingą dėmesį mūsų tautos laisvės puoselėjimui ir dar labiau sustiprinti savo tapatybę bei pilietiškumo jausmą.

Tegul mus visus įkvepia ir vienija ryžtas vardan Lietuvos!

 

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Kviečiame dalyvauti Jurginų šventėje
2016-08-22
Švenčionėlių socialinių paslaugų centras kviečia į būsimų globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymus
2016-08-22
Švenčionėlių socialinių paslaugų centro globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymų ir konsultavimo (toliau - GIMK) specialistai nuoširdžiai kviečia visus žmones, neabejingus be tėvų globos likusiems vaikams, į organizuojamus globėjų (rūpintojų) ir įtėvių rengimo mokymus. Plačiau
Kviečiame į vasaros sezono uždarymo renginius
2016-08-22

Kviečiame į Švenčionių miesto kultūros centro organizuojamus vasaros sezono uždarymo renginius. Renginiai organizuojami įgyvendinant Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamą projektą „CHILINAM“ ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Mobilus laisvalaikis 2016“. Plačiau

Kviečiame į krepšinio turnyrą „Vienas prieš vieną!“
2016-08-22

 Kviečiame dalyvauti krepšinio turnyre „Vienas prieš vieną“ 2016 m. rugpjūčio 28 d. 11 val. Švenčionėlių miesto sporto aikštyne (Lauko g.).
Komandų registracija vyks renginio metu nuo 9. 30 val. iki 10.30 val.

Plačiau
UAB „Fortum Švenčionių energija“ pranešimas dėl šilumos ir karšto vandens kainų
2016-08-22

UAB „Fortum Švenčionių energija“ centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2016-09-01
Plačiau

Švenčionių rajone lankėsi delegacija iš Baltarusijos Respublikos Gluboko rajono
2016-08-18

Šventinį savaitgalį, rugpjūčio 13-14 dienomis, Švenčionių rajone viešėjo svečiai iš Baltarusijos Respublikos Gluboko rajono. Ne pirmą kartą mūsų rajone besilankantys kaimyninės šalies atstovai atvyko ne tik pasveikinti 155-ąjį jubiliejų minėjusio Švenčionėlių miesto, bet ir aptarti planuojamus bendrus projektus.

Plačiau
Švenčionėlių miesto gimtadienis: šventė nuo ryto iki sutemų kiekvienam miestelėnui!
2016-08-17

Rugpjūčio 13-ąją, šeštadienį, Švenčionėlių miestas tradiciškai prabudo anksti. Tik šį kartą miestą pažadino neįprastas šurmulys – švenčionėliškiai tądien sveikino vieni kitus džiaugsminga miesto 155-ojo jubiliejaus proga. Miesto gimtadienis paminėtas griausminga švente, kurios sūkurys miestelėnus ir jų svečius tądien suko nuo ankstaus ryto iki pat vidurnakčio.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus padėka prisidėjusiems prie Švenčionėlių miesto šventės organizavimo
2016-08-16
Rugpjūčio 13-ąją Švenčionėliuose surengta didžiausia ir iškilmingiausia pastarojo meto šventė, skirta 155-osioms miesto įkūrimo metinėms paminėti. Ji švenčionėliškiams ir miesto svečiams suteikė gražią progą susiburti, pabendrauti, pasidžiaugti į gimtinę sugrįžusiais kraštiečiais, patirti puikių įspūdžių sporto varžybose, mūsų krašto meno kolektyvų ir kviestinių atlikėjų koncertuose. Visą dieną miesto viešosiose erdvėse netilo šventinis šurmulys, kuriame širdžiai mielą renginį rado kiekvienas.
Plačiau
PRIVAČIOS ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĖS SKLYPŲ NUOMA AUKCIONE
2016-08-12
Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas (toliau - Valstybės žemės fondas), vadovaudamasis Lietuvos Respublikos žemės įstatymo 32 straipsnio 5 dalies 6 punktu, Valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. kovo 19 d. nutarimu Nr. 261 „Dėl valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisyklių patvirtinimo" sėkmingai vykdo valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt/lt/. Plačiau
Savanorių iš Lietuvos ir užsienio dėmesio centre - senosios Švenčionių žydų kapinės
2016-08-12

Pelno nesiekianti įstaiga Maceva, siekianti išsaugoti litvakų bendruomenės buvimo ženklus - senąsias žydų kapines, rugpjūčio 8-21 dienomis Švenčionyse organizuoja tarptautinę stovyklą. Plačiau

Jaunimo vasaros stovykla „Iššūkis sau“
2016-08-10
Švenčionių rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, daug dėmesio skiriama turiningam ir saugiam jaunimo užimtumui. Tačiau ne visos siūlomos priemonės yra patrauklios jaunimui, o kartais jos būna visiškai neefektyvios.
Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės (LŠS) Švenčionių 13-oji šaulių kuopa Švenčionių rajone veikia jau devintus metus. Plačiau
Kvietimas
2016-08-10

2016 m. rugsėjo 3 d. Vilniuje, LITEXPO parodų ir kongresų centre, įvyks I-oji tarptautinė vietos bendruomenių šventė - mugė, skirta Vietos bendruomenių metams paminėti.
Renginio tikslas - pristatyti vietos bendruomeninių organizacijų ir vietos veiklos grupių veiklą, regionų vietos produktus, verslus, turistinius maršrutus, edukacines programas Lietuvoje bei užsienio valstybėse.

Plačiau
Švenčionių lengvaatlečių pergalės
2016-08-10

2016 m. liepos 23 d. Vilniuje vyko Lietuvos 3000 m kliūtinio bėgimo čempionatas. Sėkmingai pasirodė Modestas Dirsė, užėmęs 3 - ąją vietą (treneris Zenonas Zenkevičius).

Plačiau
Kviečiame į sporto treniruotes visai šeimai
2016-08-09

Šeima visą gyvenimą vaidina ypatingą vaidmenį žmogaus gyvenime, tačiau tobulėjant technologijoms ir didėjant darbų krūviams vis mažiau laiko skiriama bendravimui, buvimui kartu. Vaikai, stebėdami savo tėvus, nuolat perima įvairius jų įpročius. Šeimose, kuriose nepropaguojama sveika gyvensena, nesportuojama, mažiau rūpinasi savo sveikata, atžalos yra lengviau paveikiamos žalingų įpročių, pavyzdžiui, rūkymo ar alkoholio, vartojimo formavimosi. Svarbu atsiminti, kad mokytis - niekada nevėlu ir geriausias būdas tai daryti - tobulėti kartu su vaikais. Plačiau

Kviečiame sportuoti kartu
2016-08-05

Zumba treniruotės - tai „sporto vakarėliai", kuriuos sudaro pasauliniai šokių muzikos ritmai kartu su lengvai atkartojama šokių choreografija sukuriant šokio ir sporto dinamiką.
Švenčionių rajono sporto centras siekdamas ugdyti sveiką ir fiziškai aktyvią visuomenę visą vasarą organizuoja nemokamas zumba treniruotes Švenčionių rajone.

Plačiau
Startuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdomas konkursas „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai"
2016-08-04

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia jau tradicija tapusį Geriausio socialinio darbuotojo konkursą. Konkurso metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti.
Plačiau

Futbolo turnyras „Euro 2016" Pabradėje
2016-08-02
2016 m. liepos 30 d. Pabradėje vyko futbolo turnyras „Euro 2016". 55 žaidėjai rinkosi Pabradės „Ryto" gimnazijos aikštėje. Turnyre dalyvavo 6 komandos iš Švenčionių, Pabradės ir Nemenčinės.
Plačiau
Papildomai maitinantiems bites – metas teikti paraiškas
2016-08-02

Kviečiame bičių laikytojus teikti paraiškas gauti paramą pagal paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisykles. Paraiškos savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriuje (kabinetas Nr. 229) bus renkamos iki šių metų rugsėjo 15 d.
Plačiau

Tapk Jaunimo Europos komandos nariu!
2016-08-02
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje paskelbė atranką į Jaunimo Europos komandą. Jaunimo Europos komanda (JEK) - tai Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje koordinuojamas neformalus jaunų žmonių tinklas, kurio tikslas jaunatviškai ir neformaliai dalytis informacija apie Europos Sąjungą (ES) ir jos teikiamas galimybes su bendraamžiais savo mieste. JEK nariai organizuoja renginius, veda pamokas apie ES mokyklose ir organizacijose bei gali padėti kituose su ES susijusiuose renginiuose ir veiklose. Plačiau
Ar Lietuva pasirengusi skandinaviško socialinės gerovės modelio kūrimui?
2016-07-29
Skandinavijos šalyse yra puikiai suprantama, jog nevyriausybinės organizacijos (NVO) šiuolaikinėje visuomenėje vaidina išskirtinį vaidmenį, susijusį tiek su viešųjų paslaugų teikimu, tiek su atstovavimu visuomenės grupių interesams bei tam tikrų visuomenei svarbių klausimų bei problemų sprendimu. Plačiau
Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus Jaunimo projektus
2016-07-29

Vadovaudamasis Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkurso nuostatų, patvirtintų Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 30 d. sprendimo Nr. T-110 „Dėl Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkurso nuostatų patvirtinimo“, 32 punktu, skelbiama informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus Jaunimo projektus.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie teritorijų planavimą
2016-08-17

Parengtas žemės sklypų suformavimo esamų daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijoje prie Vilniaus gatvės Pabradės mieste, Švenčionių r. savivaldybėje, detalusis planas. Plačiau

Informacija apie teritorijų planavimą
2016-08-17
Parengtas žemės sklypų suformavimo esamų daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijoje tarp Vilniaus, Kunos ir Švenčionėlių gatvių Švenčionių mieste, Švenčionių rajone, detalusis planas. Plačiau
Informacija apie teritorijų planavimą
2016-08-17
Parengtas žemės sklypų suformavimo esamų daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijoje tarp Žemutinės, Lauko ir Žilvičių gatvių Švenčionėlių mieste, Švenčionių rajone, detalusis planas. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2016-08-16

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Tolvydas
Aušrinė
Cezarijus
Cezaris
Rytoj:
Tarvilas
Steigvilė
Augustinas
Patricija
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas