Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. rugsėjo 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8142067
Šiandien apsilankė: 992
Dabar naršo: 9


Naujienos ir aktualijos
Sarių seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas
2019-09-19
Paskirstytos bendruomeninės veiklos rėmimo lėšos
2019-09-19

Informuojame, kad atsižvelgiant į seniūnijų išplėstinių seniūnaičių sueigų protokolus, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019-09-19 įsakymu Nr. A-607  „Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonei „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinti Švenčionių rajono savivaldybėje lėšų skyrimo“ skirtas finansavimas projektų, pateiktų pagal priemonę, įgyvendinimui.

Plačiau
2019 m. rugsėjo 26 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
2019-09-19

2019 m. rugsėjo 26 d. 10.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2019 m. rugsėjo 19 d. potvarkis Nr. V1-105 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“.

Plačiau
Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis
2019-09-19

2019 m. rugsėjo 25 d. 8.30 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
Strūnaičio seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas
2019-09-18
Rudens kermošius
2019-09-17


Kiekvienais metais rudens metą, kuomet nudirbti pagrindiniai lauko darbai, į smagų tradicinį „Rudens kermošių“ kviečiami visi norintys pamatyti dar nematytą, pažinti naują, pabandyti nepažintą ir parduoti užaugintą. Į Švenčionių miesto parką suvažiuoja iš aplinkui ūkininkai, prekeiviai ir amatininkai. Tačiau su maloniu jauduliu šventės dalyviai ir svečiai laukia tradicinių seniūnijų kiemelių lankymo. Šiais metais pirmą kartą buvo organizuotos Švenčionių rajono tradicinio kulinarinio paveldo „Švenčionių krašto šucinys“ varžytuvės.

Plačiau
Adutiškio seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas
2019-09-16
Tradicija tęsiasi – bus išrinkti geriausi Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinovai
2019-09-16

Teisingumo ministerija jau tryliktus metus organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Tūkstančius pilietiškų dalyvių kasmet pritraukiantį konkursą globoja Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
„Pasitikrinti žinias Konstitucijos egzamine – pilietiškų Lietuvos žmonių apsisprendimas. Jis teikia daug vilties, kad mes ne tik puikiai žinome, kas parašyta svarbiausiame Tautai ir valstybei dokumente, bet ir pagal jį gyvename, kad gerbiame Konstituciją ir grindžiame ja savo veiksmus. Todėl kviečiu visus aktyviai dalyvauti, nes jau tam pasiryždami jūs šį pilietiškumo egzaminą išlaikote. Būkite tie, kuriems mūsų Konstitucija – aukščiausia vertybė“, – dalyvauti egzamine ragina Prezidentas Gitanas Nausėda.

Plačiau
Kviečiame į Europos judumo savaitės renginius Švenčionių rajone!
2019-09-13

Europos judumo savaitė - didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija Europos šalių vietos valdžios institucijos raginamos inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą.
2019 metų Europos judumo savaitės tema „Žingsniuokime kartu!" 2019 m. Europos judumo savaitės kampanija skatins žmones rinktis aktyvias judumo rūšis, kvies visuomenę derinti keliones pėsčiomis ir dviračiu su kelionėmis viešuoju transportu.
Švenčionių rajono savivaldybėje, kaip ir visose Lietuvos savivaldybėse, vyks renginiai skirti Europos judumo savaitei.
Kviečiame visus aktyviai dalyvauti Europos judumo savaitės renginiuose, kuriuos Švenčionių rajone organizuoja Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Plačiau
VSAT Pasieniečių mokykla kviečia į atvirų durų dieną
2019-09-13

2019 m. rugsėjo 27 d., penktadienį, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (VSAT) Pasieniečių mokykla Medininkuose, Vilniaus rajone,  visus besidominčiuosius pasieniečio profesija kviečia atvykti į atvirų durų dieną. Renginio pradžia – 11 val. mokyklos amfiteatrinėje salėje.

Daugiau informacijos apie renginį rasite VSAT Pasieniečių mokyklos interneto tinklalapyje adresu http://www.pasienietis.lt/?p=1643&lng=lt

Plačiau
Kviečiame siūlyti rajono mokytojų kandidatūras nominacijai „Metų mokytojas“
2019-09-12

Švenčionių rajono savivaldybės mero 2014 m. rugsėjo 10 d. potvarkiu Nr. V1-76 patvirtinti Švenčionių rajono nominacijų „Metų mokytojas“ suteikimo nuostatai.
Nominacijos teikiamos rajono švietimo įstaigų mokytojams už nuopelnus jų praktinėje veikloje, mokinių pasiekimus, reikšmingiausius darbus pedagogikos srityje, indėlį į švietimo reformos įgyvendinimą, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

Plačiau
Dėl Švenčionių socialinių paslaugų centro reorganizavimo sąlygų sudarymo
2019-09-12

Vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugpjūčio 29 d. sprendimu Nr. T-145 „Dėl sutikimo reorganizuoti Švenčionių socialinių paslaugų centrą, Švenčionėlių socialinių paslaugų centrą ir Pabradės vaikų globos namus“ skelbiamos Švenčionių socialinių paslaugų centro reorganizavimo sujungimo būdu į Švenčionių rajono socialinių paslaugų centrą sąlygos (projektas) (toliau – Reorganizavimo sąlygos).

Plačiau
Dėl Švenčionėlių socialinių paslaugų centro reorganizavimo sąlygų sudarymo
2019-09-11

Vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugpjūčio 29 d. sprendimu Nr. T-145 „Dėl sutikimo reorganizuoti Švenčionių socialinių paslaugų centrą, Švenčionėlių socialinių paslaugų centrą ir Pabradės vaikų globos namus“ skelbiamos Švenčionėlių socialinių paslaugų centro reorganizavimo sujungimo būdu į Švenčionių rajono socialinių paslaugų centrą sąlygos (projektas) (toliau – Reorganizavimo sąlygos).

Plačiau
Magūnų seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas
2019-09-11
Skelbiami Kaltanėnų seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2019-09-11
Pabradės seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas
2019-09-10
Pradedamas Pabradės lopšelio-darželio „Varpelis“ kapitalinis remontas
2019-09-10

2019 m. rugsėjo 10 d. Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorė Jovita Rudėnienė pasirašė statybos rangos sutartį su UAB „Stogtekta“ dėl Pabradės lopšelio-darželio „Varpelis“ I etapo kapitalinio remonto darbų . Šame etape planuojama sutvarkyti 6 grupes: pradedant dalies grupių patalpų perplanavimu ir baigiant visiškai naujų baldų įrengimu. Darbai prasidės šių metų spalį. Darželinukai laikinai įsikurs buvusių Pabradės vaikų globos namų patalpose. Detalesnę informaciją apie kraustymąsi ir įsikūrimą mažųjų tėveliai bus informuoti susirinkimo metu.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos informacija

Plačiau
Skelbiami Adutiškio seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2019-09-09
Švenčionių rajone lankėsi vokiečių „Lietuvos vaikų rėmimo draugija“
2019-09-09

2019 m. rugpjūčio 6 d., penktadienį, Švenčionių rajono savivaldybės vadovai susitiko su vokiečių „Lietuvos vaikų rėmimo draugija“ (vok. Förderverein Kinder in Litauen). Labdaringa veikla Lietuvoje užsiimanti vokiečių draugija įsteigta 1992 metais, siekia padėti sunkiau gyvenančioms Lietuvos šeimoms, įgyvendinusi ne vieną labdaringą projektą šalyje, tarp jų ir mūsų krašte – Reškutėnuose.

Plačiau
Švenčionių rajono atstovas dalyvavo Active Citizens tarptautiniame susitikime Londone
2019-09-09
2019 m. rugpjūčio 15-20 d. Švenčionių rajono aktyvistė, jaunoji žurnalistė Ramunė Vilkoitytė dalyvavo tarptautiniame Active Citizens programos susitikime Londone. Susitikime taip pat dalyvavo fasilitatoriai iš Anglijos, Bangladešo, Brazilijos, Indonezijos, Latvijos, Lebanono, Lenkijos, Meksikos, Pakistano, Pietų Sudano, Ukrainos bei Vietnamo. Į Anglijos sostinę – Londoną susibūrę šie aktyvūs bei entuziastingi žmonės turėjo galimybę ne tik dalintis gerosiomis patirtimis, sužinoti daugiau apie kultūrų skirtumus, bet ir dirbti kartu su profesionalais. Plačiau
Primenamos pagrindinės gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklės
2019-09-09

Viešosios tvarkos specialistai iš rajono gyventojų sulaukia nemažai skundų dėl šunų vedžiojimo be pavadėlio ar antsnukio, taip pat dėl viešose vietose nesurenkamų šunų ekskrementų, todėl pradėti vykdyti reidai, kurių metu stebima, kaip piliečiai laikosi gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių.

Švenčionių rajono gyventojams primenamos gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklės, kurių dažniausiai nesilaikoma: Plačiau

Labanoro seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas
2019-09-09
Europos paveldo dienų renginiai Švenčionių rajone
2019-09-06

2019 m. rugsėjo 20–21 d. rajone vyks renginiai, skirti Europos paveldo dienoms, kurių tema „Pažink ir pramogauk“. Renginius, kurių metu siekiama supažindinti visuomenę su kultūriniu paveldu, skatinti jų vertės ir išsaugojimo suvokimą, organizuoja rajono kultūros ir švietimo įstaigos.
Kviečiame pažinti savo kraštą, įgyti naujų žinių, patirti naujų įspūdžių.

Plačiau
Dėl karių taktinio judėjimo gyvenvietėse
2019-09-06

Rugsėjo 7-13 d. Pabradėje vyks tarptautinės pratybos "Inžinierių griausmas 2019", kurių metu planuojama dviem maršrutais vykdyti taktinį karių judėjimą su ginklais iš Gaižiūnų poligono į Pabradės centrinį generolo Silvestro Žukausko poligoną. Pratybose bus naudojama pirotechnka ir imitacijos priemonės

Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono informacija Plačiau

Skelbiami Pabradės seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2019-09-03

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2019-09-12

Administracinio pastato Centrinė a. 4, Adutiškis, Švenčionių r. sav., paskirties keitimo į gyvenamąją (įvairių socialinių grupių asmenims) su gydymo ir prekybos paskirčių patalpomis, kapitalinio remonto projektas

Plačiau
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2019-09-11
Pastato - muziejaus Adutiškio g. 2, Švenčionių m. paprastasis remontas (stogo dangos keitimas)
Plačiau
Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2019-09-10
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba“ pritaria sandėliavimo paskirties pastato Arnionių g. 45, Pabradėje statybos projekto projektiniams pasiūlymams. Plačiau
Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2019-09-10
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija IS „Infostatyba“ pritaria nuotekų šalinimo tinklų Adutiškio g., Švenčionių m., Švenčionių r. sav., statybos projekto projektiniams pasiūlymams. Plačiau
INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
2019-09-05

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria AUŠROS G. ŠVENČIONIŲ M., ŠVENČIONIŲ RAJONO SAV., REKONSTRAVIMO projektiniams pasiūlymams.

Plačiau
INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
2019-09-04

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria Švenčionių rajono savivaldybės Magūnų k. v. melioracijos projekto Nr. 6 (1974 m.) griovio ir jame esančių statinių 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių, rekonstrukcijos darbų projektiniams pasiūlymams.

Plačiau
Informacija apie visuomenei svarbaus statinio projektavimą
2019-08-28

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mantvilas
Viskintė
Matas
Rytoj:
Tarvinas
Virmantė
Tomas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas