Rajono olimpiadų ir konkursų 2023–2024 m. m. nugalėtojai

I vieta
Donatas Prunskus, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, III klasė

II vieta
Evelina Matukaitė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė
Neidas Vaitekėnas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

III vieta
Agnė Čepulytė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, III klasė
Austėja Stunžėnaitė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė


Iš viso 8 dalyviai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 1 dalyvis, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 2 dalyviai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 2 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 3 dalyviai)

I vieta
Ivona Jakubcevič, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, IV klasė
Šarūnas Kleinys, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, I klasė
Justė Perveneckaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, III klasė
Emilija Šalkauskaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, II klasė

II vieta
Gabrielė Bojarūnaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė
Bernardas Burba, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, II klasė
Gabija Marija Reinertaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, IV klasė
Viktorija Titorenko, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, III klasė

III vieta
Augustė Ivanova, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė
Emilija Kibicka, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė
Armant Kozlovskij, Pabradės „Ryto“ gimnazija, IV klasė
Gabija Milaknytė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, III klasė
Viltė Vasilkauskaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, II klasė

Iš viso 23 dalyviai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 6 dalyviai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 8 dalyviai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 6 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 3 dalyviai)

I vieta
Augustė Pilvinskaitė, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, I klasė
Tomas Razmys, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, II klasė
Augustė Ivanova, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė
Mantas Delgiado, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, IV klasė

II vieta
Gabrielė Bojarūnaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė
Gabrielė Užlytė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, I klasė
Melana Zavackaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, I klasė
Miglė Bieliauskaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, II klasė
Oskar Voroniuk, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, III klasė
Ivona Jakubcevič, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, IV klasė
Dominykas Krivonos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, IV klasė

III vieta
Rimantas Grigianecas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, I klasė
Nikoleta Kazimeranec, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, II klasė
Karolina Albina Reinertaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, III klasė
Gabija Marija Reinertaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, IV klasė


Iš viso 25 dalyviai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 6 dalyviai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 6 dalyviai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 8 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 5 dalyviai)

I vieta
Paulina Žigaitė, Švenčionėlių lopšelis-darželis „Vyturėlis“, A amžiaus grupėje
Darja Grinevič, Švenčionėlių meno mokykla, B amžiaus grupėje

II vieta
Brigita Morozaitė, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, C amžiaus grupėje
Gintarė Jakubėnaitė, Švenčionėlių meno mokykla, D amžiaus grupėje
Karina Subočiūtė, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, D amžiaus grupėje

III vieta
Neringa Vilkoitytė, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, B amžiaus grupėje

Iš viso 6 dalyviai (Švenčionėlių meno mokyklos – 2 dalyviai, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos – 3 dalyviai, Švenčionėlių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ – 1 dalyvis)

I vieta
Kajus Gaidamovičius, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, IV klasė
Nikita Platonov, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

II vieta
Oskar Voroniuk, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, III klasė

III vieta
Donatas Prunskus, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, III klasė

Iš viso 20 dalyvių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 2 dalyviai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 10 dalyvių, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 5 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 3 dalyviai)

5 klasė

I vieta
Samanta Semaškevič, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 5 klasė

II vieta
Maksim Darasevič, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 5 klasė
Kotryna Mazurkevičiūtė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 5 klasė
Kiril Milyj, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 5 klasė

III vieta

 

6 klasė

I vieta
Titas Gruodis, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 6 klasė

II vieta
Donatas Čepulkovskis, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 6 klasė

III vieta
Ždan Matiušonok, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 6 klasė

 

7 klasė

I vieta
Vilius Nekraševičius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, 7 klasė

II vieta
Lavija Rudinskytė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 7 klasė

III vieta
Odilija Tumalavičiūtė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 7 klasė

 

8 klasė

I vieta
Melita Malafė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 8 klasė

II vieta
Erik Makovskij, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 8 klasė

III vieta
Arminas Kulešas, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 8 klasė

 

I klasė

I vieta
Majus Lašinskas, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė

II vieta
Kajus Antanavičius, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė

III vieta
Austėja Čaikinaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė

 

II klasė

I vieta
Normantas Tupkauskas, Pabradės „Ryto“ gimnazija, II klasė

II vieta
Adrijus Krasovskis, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, II klasė

III vieta
Daniel Bogdanovič, Pabradės „Ryto“ gimnazija, II klasė

 

III klasė

I vieta
Agatas Maliavka, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, III klasė

II vieta
Nojus Nikitinas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

III vieta
Edvinas Jakubianecas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

 

IV klasė

I vieta
Eigintas Urbanavičius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

II vieta

III vieta

I vieta
Mantas Delgiado, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, IV klasė

II vieta
Eigintas Urbanavičius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

III vieta
Kęstutis Karneckas, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, IV klasė

Iš viso 6 dalyviai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 2 dalyviai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 2 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 2 dalyviai)

I vieta
Inesa Šurpickaja, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, IV klasė

II vieta
Evelina Jakelaitytė, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, IV klasė

III vieta
Ernest Grigorjev, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, II klasė

Iš viso 3 dalyviai (Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 3 dalyviai)

I vieta
Ieva Krupeninaitė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

II vieta
Rūta Vilkuotytė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

III vieta
Ieva Povilėnaitė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė


Iš viso 9 dalyviai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 3 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 6 dalyviai)

I vieta

II vieta
Mantas Delgiado, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, IV klasė

III vieta
Gabrielė Bojarūnaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė
Kajus Gaidamovičius, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, IV klasė
Arnoldas Ivanauskas, Pabradės „Ryto“ gimnazija, IV klasė


Iš viso 21 dalyvis (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 6 dalyviai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 1 dalyvis, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 9 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 5 dalyviai)

I vieta
Liudas Grincevičius, Pabradės „Ryto“ gimnazija, III klasė
Vilius Nekraševičius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, 7 klasė

II vieta
Lilija Gudanec, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, III klasė
Ždan Matiušonok, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 6 klasė
Gabija Stūglytė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, 7 klasė

III vieta
Skaistė Degesytė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, 6 klasė
Sofija Jukovič, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, 6 klasė
Irmantė Michailovaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, I klasė


Iš viso 16 dalyvių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 6 dalyviai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 3 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 7 dalyviai)

I vieta
Karol Rudinski, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 7 klasė

II vieta
Sofija Sargsian, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 8 klasė

III vieta

Iš viso 2 dalyviai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 1 dalyvis, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 1 dalyvis)

Rusų (gimtosios) kalbos

I vieta
Viktorija Titorenko, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, III klasė

II vieta
Gabrielė Bimbaitė, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, III klasė

III vieta
Leonora Mažuto, Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, II klasė

 

Rusų (užsienio) kalbos

I vieta
Elzė Lenardaitė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, II klasė

II vieta
Agnė Čepulytė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, III klasė
Agata Ivanovska, Pabradės „Ryto“ gimnazija, III klasė

III vieta
Erika Sinkevičiūtė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, II klasė

Iš viso 14 dalyvių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 5 dalyviai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 4 dalyviai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 1 dalyvis, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 4 dalyviai)

Comments are closed.

Close Search Window