Rajono olimpiadų ir konkursų 2022–2023 m. m. nugalėtojai

I vieta
Eigintas Urbanavičius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

II vieta
Gabrielė Jonė Šamšūraitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, III klasė

III vieta
Mantas Delgiado, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, III klasė


Iš viso 10 dalyvių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 2 dalyviai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 3 dalyviai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 3 dalyviai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 2 dalyviai)

8–10 klasių grupė
I vieta
Nerijus Borovykas, Švenčionių profesinio rengimo centro 9 klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 1 mokinys (Švenčionių profesinio rengimo centro)

5 klasė

I vieta
Simas Peciulevičius, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 5 klasė

II vieta
Titas Gruodis, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 5 klasė

III vieta
Arina Paukšta, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 5 klasė

6 klasė

I vieta
Odilija Tumalavičiūtė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 6 klasė

II vieta
Vilius Nekraševičius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, 6 klasė

III vieta
Karolina Varno, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 6 klasė

7 klasė

I vieta
Melita Malafė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 7 klasė

II vieta
Ignas Razmys, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, 7 klasė

III vieta
Austėja Balčiūnaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 7 klasė
Austėja Mateikaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 7 klasė

8 klasė

I vieta
Tomas Polita, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 8 klasė

II vieta
Ugnė Puidokaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, 8 klasė

III vieta
Darius Volodkovič, Pabradės „Ryto“ gimnazija, 8 klasė

I klasė

I vieta
Natanas Visockas, Pabradės „Ryto“ gimnazija, I klasė

II vieta
Normantas Tupkauskas, Pabradės „Ryto“ gimnazija, I klasė

III vieta
Viltė Vasilkauskaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, I klasė

II klasė

I vieta
Justas Kutra, Pabradės „Ryto“ gimnazija, II klasė

II vieta
Karina Burakaitė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, II klasė
Marija Rokickytė, Pabradės „Ryto“ gimnazija, II klasė

III vieta

III klasė

I vieta
Karina Adamovičiūtė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

II vieta
Eigintas Urbanavičius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

III vieta
Nidas Bakanovas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė

IV klasė

I vieta
Artiom Garbul, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

II vieta
Dominykas Avinas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

III vieta
Motiejus Diska, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

I vieta
Neskirta

II vieta
Rugilė Chaleckaitė, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, II klasė
Linas Dervinis, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, IV klasė

III vieta
Agnė Čepulytė, Pabradės „Ryto” gimnazija, II klasė
Augustė Ivanova, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, II klasė
Ugnė Kerulytė, Pabradės „Ryto” gimnazija, IV klasė
Rūta Vilkuotytė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, III klasė


Iš viso 9 dalyviai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 4 dalyviai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 1 dalyvis, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 4 dalyviai)

Comments are closed.

Close Search Window