Švenčionių rajono savivaldybės administracija baigė įgyvendinti iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Švenčionių rajono savivaldybėje“ pagal 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-01-0004 priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“.

Projekto metu įgyvendintos pagrindinės veiklos: Kokybės vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001 arba lygiavertį standartą bei Lean arba lygiaverčio metodo pritaikymas Švenčionių rajono savivaldybės administracijoje, Švenčionių rajono socialinių paslaugų centre bei darbuotojų, susijusių su kokybės vadybos sistemos diegimu, apmokymas.
Norime pasidžiaugti, kad šių metų gegužės 25 diena buvo ypač reikšminga Švenčionių rajono savivaldybės administracijai ir projekto partneriui Švenčionių rajono socialinių paslaugų centrui, nes tą dieną buvo patvirtinta, kad Švenčionių rajono savivaldybės įstaigų veiklos bei teikiamos paslaugos atitinka tarptautinį kokybės vadybos standartą ISO 9001:2015.
Kokybės vadybos standarto sertifikatas patvirtina, kad Švenčionių rajono savivaldybės administracija ir Švenčionių rajono socialinių paslaugų centras tinkamai valdo įstaigose vykstančius procesus, greitai reaguoja į pokyčius, užtikrina aukštą paslaugų kokybę. Būtent ISO 9001 sertifikatas įrodo Švenčionių rajono savivaldybės administracijos ir Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro įsipareigojimą siekti kokybės ir interesantų pasitenkinimo.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus informacija

Comments are closed.

Close Search Window