Naujienos|

Šiandien, paskutinį gegužės penktadienį, paskutinis skambutis suskambo 82-ajai Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos abiturientų laidai. Dvyliktokams ši diena tapo simboline riba tarp mokyklinio gyvenimo ir naujo, dar nepažinto gyvenimo etapo pradžios.

Šventinė diena prasidėjo jau tradicija tapusia abiturientų eisena per miestą. Sustojusius prie Švenčionių rajono savivaldybės abiturientus pasveikino rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, vicemerė Violeta Čepukova bei administracijos direktorė Jovita Rudėnienė.

Vėliau šventė persikėlė į Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos kiemelį, kur vyko iškilmingas renginys. Abiturientus sveikino gausus svečių būrys. Sveikinimo žodį tarė savivaldybės meras Rimantas Klipčius, linkėdamas dvyliktokams sėkmės artėjančiuose egzaminuose, drąsiai siekti savo tikslų ir užvėrus mokyklos duris nebijoti pradėti naujo gyvenimo etapo, aiškiai žinoti, ko nori pasiekti gyvenime, tikėti savimi ir drąsiai eiti pasirinktu keliu, nepamirštant žmonių, kurie lydėjo visus dvylika metų.

Šiandien gimnazijos kiemelyje netrūko nei jautrių akimirkų, nei šypsenų, nei gėlių žiedų. Visos gražiausios emocijos, linkėjimai ir aplodismentai buvo skirti ypatingiems šios dienos kaltininkams, dvyliktokams, kuriems paskutinis skambutis tapo naujo gyvenimo pradžios simboliu.

Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Comments are closed.

Close Search Window