Naujienos|

Balandžio 27-ąją, minint Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Švenčionių rajono savivaldybėje įvyko renginys, skirtas pagerbti rajono sveikatos priežiūros specialistus. Šventinio renginio metu dėmesys skirtas tiems, kurie kasdien rūpinasi gyventojų sveikata ir gerove.

Tardamas sveikinimo žodį savivaldybės meras Rimantas Klipčius pabrėžė, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas, o medicinos darbuotojai – tie, kurie savo atsakingu, sudėtingu ir itin reikšmingu darbu kasdien prisideda prie visuomenės gerovės ir padeda žmonėms išlikti sveikiems. Sveikinimo žodį taip pat tarė Edita Urbanienė, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ direktorė, nuoširdžiai dėkojusi visai įstaigos bendruomenei už profesionalumą pasirinktam darbui. Prie sveikinimų prisidėjo ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Šarūnas Birutis, kuris taip pat išreiškė padėką medicinos darbuotojams.

Savivaldybės meras Rimantas Klipčius įteikė padėkos raštus 26 medicinos darbuotojams už jų atsakingą, rūpestingą darbą bei pagalbą žmonėms:    

  • Genei Abaravičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus slaugytojo padėjėjai, už darbštumą, rūpestingumą, jaukios darbo atmosferos kūrimą;
  • Astrai Belevičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Pabradės II slaugos ir palaikomojo gydymo poskyrio vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgametį, atsakingą ir nuoširdų darbą, supratingumą ir profesionalią priežiūrą;
  • Audrai Daktariūnaitei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ direktoriaus pavaduotojai, šeimos gydytojai, už profesionalumą, ilgametę patirtį, empatiją ir už nepriekaištingą darbą vienijant Švenčionių rajono sveikatos centro kolektyvą;
  • Svetlanai Gavrilovai, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Geriatrijos-vidaus ligų skyriaus slaugytojo padėjėjai, už ilgametį nepriekaištingą profesionalumą darbą;
  • Saulutei Juodakienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ šeimos gydytojai, už ilgametį nepriekaištingą gydytojos darbą, rūpestį ir pagalbą pacientams;
  • Zitai Jurevičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ medicininių autoklavų aparatininkei, už pastangas, kruopštumą ir nuolatinį kokybės užtikrinimą;
  • Editai Kazlauskienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Reanimacijos, intensyvios terapijos, operacinio skyriaus vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgametį, atsakingą požiūrį į darbą, profesionalumą, darbų kokybės užtikrinimą;
  • Danguolei Kliukienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Konsultacinės poliklinikos dantų protezavimo kabineto slaugytojo padėjėjai, už atsakingumą ir nuoširdžią pagalbą kiekvienam pacientui;
  • Rimutei Kreivienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgametį, atsakingą ir nuoširdų darbą, supratingumą ir profesionalią priežiūrą, teikiant paslaugas skirtinguose įstaigos padaliniuose;
  • Genei Lapėnienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgametį, atsakingą ir nuoširdų darbą, supratingumą ir profesionalumą vienijant kaimo bendruomenes;
  • Anai Lukoševičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Geriatrijos-dienos centro kineziterapeutei, už darbštumą, gerumą ir nuolatinį rūpestį kitais;
  • Vitalijai Lukšienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Švenčionių PSP Vaikų ligų skyriaus gydytojai, socialinei pediatrei, medicinos gydytojai, už profesionalumą, kantrybę ir rūpestį kiekvienu mažu pacientu, už kompetenciją ir pagalbą gelbstint pacientų sveikatą;
  • Virginijai Milinkevičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ vaikų ligų gydytojai, už ilgametį nepriekaištingą gydytojos darbą, rūpestį ir pagalbą vaikams;
  • Stanislavai Misiūnienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Geriatrijos-vidaus ligų skyriaus vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgametį, atsakingą ir nuoširdų darbą, profesionalumą bei rūpestingumą;
  • Česlavai Papšienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgalaikį atsakingą darbą ir nuolatinį rūpestį pacientų gerove;
  • Ilonai Rusu, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgalaikį darbą, pastangas ir nuolatinį rūpestį kitais;
  • Viktorijai Striužienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ šeimos gydytojai, už ilgametį nepriekaištingą darbą, rūpestį ir pagalbą pacientams, teikiant paslaugas skirtinguose įstaigos padaliniuose;
  • Bronei Šavdinienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ psichikos sveikatos centro slaugytojai, už puikų savo srities profesionalų darbą;
  • Gelenai Šnurovai, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgametį, atsakingą ir nuoširdų darbą, supratingumą ir profesionalią priežiūrą;
  • Nijolei Švagžlienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Švenčionių PSP šeimos gydytojai, Geriatrijos-vidaus ligų skyriaus vidaus ligų gydytojai, už ilgametį darbą, kantrybę ir nuoširdų rūpestį žmonėmis;
  • Alytei Urbanavičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ buhalterei, už profesionalumą, atsakomybę ir atidų darbą;
  • Genei Vaitkevičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Konsultacinės poliklinikos radiologijos technologei, už profesionalumą, atsakomybę ir nepriekaištingą ilgalaikį darbą;
  • Ritai Vaitkevičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ sveikatos informacijos administratorei, už profesionalumą, atsakomybę ir nepriekaištingą darbą;
  • Liudmilai Vinciūnienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ I slaugos ir palaikomojo gydymo poskyrio vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgametę patirtį, atsakingą darbą ir nuolatinį rūpestį pacientų gerove;
  • Aldonai Zinkevičienei, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Geriatrijos-dienos centro slaugytojo padėjėjai, už rūpestingumą, kantrybę ir nuoširdų darbą;
  • Valdai Žvirko, Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ Chirurgijos, traumatologijos, ginekologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, už ilgalaikį darbą, pastangas ir nuolatinį rūpestį kitais.

Renginyje dalyvavęs Lietuvos Respublikos Seimo narys Šarūnas Birutis perdavė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrės Marijos Jakubauskienės padėką Viešosios įstaigos „Švenčionių rajono sveikatos centras“ direktoriaus pavaduotojai ir šeimos gydytojai Audrai Daktariūnaitei už profesionalumą, atsidavimą gydytojo profesijai, nuolatinį siekį užtikrinti pacientų gerovę.

Ši šventė tapo puikia proga išreikšti dėkingumą medicinos darbuotojams už jų profesionalumą, rūpestingumą ir kasdienes pastangas rūpinantis žmonių sveikata.

Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Comments are closed.

Close Search Window