Kovo 18 d. įvyko antrasis susitikimas su Arnionių vandenvietės rekonstrukcijos ir vandens gerinimo įrenginių statybos projekto rangovais – UAB „Eigesa“. Susitikimo tikslas – aptarti darbų vykdymo eigą.
Susitikimo metu susipažinta su projektavimo grafiku, dar kartą buvo aptarti projekto įgyvendinimo terminai.
Šiuo metu vyksta projektavimo ir pasirengimo darbai. Rangovai pranešė, kad šių metų birželio mėnesį turėtų prasidėti statybos darbai. Pagrindiniai statybos darbai planuojami užbaigti 2026 m. pabaigoje. Tuomet gyventojams bus pradėtas tiekti geresnės kokybės vanduo.
Šio projekto metu bus tvarkomi gręžiniai ir atnaujinti vandenvietės vamzdynai, vietoje vandens bokšto pastatyti požeminiai švaraus vandens rezervuarai, vandens gerinimo įrenginiai su II kėlimo siurbline. Šie sprendimai leis pagerinti Arnionių vandenvietės tiekiamo geriamojo vandens kokybę gyventojams.
Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos



