Naujienos|

Rajono savivaldybės administracija praneša, kad 2023 m. lapkričio 16 d. valstybės lygiu vyks perspėjimo sistemos patikrinimas. Šio patikrinimo metu bus aktyvuota perspėjimo sirenomis sistema ir gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistema.
Patikrinimo metu 11 val. 52 min. bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos.
Gyventojai, išgirdę civilinės saugos signalą „Dėmesio visiems“, turėtų įsijungti Lietuvos nacionalinį radiją, „Radiocentrą“ ar televiziją ir išklausyti informaciją bei rekomendacijas. Taip pat bus perduodami trumpieji perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus.
Siekiant sudaryti sąlygas gyventojams pasitikrinti, ar teisingai atlikti nustatymai mobiliuosiuose telefonuose trumpųjų perspėjimo pranešimų priėmimui, pranešimai nurodytu laiku bus siunčiami kas minutę (gavus vieną pranešimą, kartojamų pranešimų mobilusis telefonas nepriims).
Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama tinklapyje adresu: www.LT72.lt.
Siekiant įvertinti gyventojų perspėjimo ir informavimo mobiliųjų operatorių tinklais siunčiamais pranešimais į telefonus sistemos funkcinį efektyvumą ir perspėjimo pranešimų gavėjo pasiekiamumą, prašome rajono gyventojus užpildyti internetinę apklausą https://survey123.arcgis.com/share/6d150371fde04a09bdbf42522ae8ca03.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos nuotr.

Comments are closed.

Close Search Window