Naujienos|

Švenčionių mieste, Vilniaus gatvėje 50A, (šalia VIADA degalinės) važiuojant keliu Vilnius–Zarasai, neįmanoma nepastebėti nuostabaus levandų lauko. Šį gėlių kampelį buvo nuspręsta pasodinti siekiant įkurti dar vieną rekreacinę traukos zoną Švenčionių  rajone. Šioje vietoje levandos pradėtos sodinti 2020 m. Šiuo metu vyksta projekto, levandų lauko, kurio plotas siekia apie 1,5 ha ploto, įgyvendinimas. Jau pasodinta 17 000 sodinukų. Taip pat bus kuriama ir mažoji infrastruktūra: pasivaikščiojimo takai, suoliukai, zonos fotosesijoms. Levandos pasodintos valstybinėje žemėje Švenčionių rajono savivaldybės administracijos lėšomis. Levandų lauko populiarumas auga sulig kiekviena diena. Kaip ir galima būtų džiaugtis gražėjančiu miestu, bet…

Pastebėjome, kad yra lankytojų, kurie elgiasi ne visada atsakingai: jau matome suniokotų levandų krūmų, pastebėta ir sodinukų vagysčių.

Prašome visų, besilankančių levandų lauke, laikytis tvarkos, kad būtų išsaugota tai, kas kuriama, kad levandų laukas Švenčionyse džiugintų gyventojus ir miesto svečius. Lauke yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Prašome gyventojus būti pilietiškiems ir pastebėjusiems sodinukų vagystes ar kitus vandalizmo atvejus, skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos informacija ir nuotraukos

Comments are closed.

Close Search Window