Naujienos, Vakcinacija nuo Covid-19|

Švenčionyse, aikštelėje Vilniaus gatvėje (šalia pastato Vilniaus g. 54 ), pradėjo veikti mobilus punktas, kuriame galima išsitirti dėl COVID-19 ligos. Mobilus punktas dirbs 2-3 dienas per savaitę, 4 val. per dieną – nuo 12.00 iki 16.00 val. Tai jau antrasis mobilus patikros punktas mūsų rajone, pirmasis buvo įsteigtas spalio mėnesį  Pabradėje.   

  Užsiregistruoti į mobilų patikrinimo punktą gali pacientas ar jo atstovas:- paskambinęs į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808;- internetu svetainėje https://1808.lt. Elektroninei registracijai prireiks elektroninių prisijungimų priemonių: bankininkystės slaptažodžių arba elektroninio parašo. Registruojantis bus galima pasirinkti mobilų punktą, kuris yra arčiausiai gyvenamosios vietos. Taip pat sistemoje iš karto matomi laisvi patikros laikai. Po ėminio paėmimo asmeniui reikia grįžti į namus ir laukti tyrimo atsakymo. Savo tyrimų rezultatus   galima  sužinoti e-sveikata programoje, taip pat asmuo gauna informaciją apie testo rezultatus SMS žinute į savo mobilų telefoną. 
Asmenims, kurie neturi galimybės atvykti į mobilų punktą savo transportu, Švenčionių pirminės sveikatos priežiūros centras organizuos pavėžėjimą į mobilųjį punktą. Dėl pavėžėjimo reikia kreiptis telefonu 8 387 51148 darbo dienomis, nuo 8.00 iki 17.00 val. 
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos informacija

Comments are closed.

Close Search Window