Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. gruodžio 16 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8462736
Šiandien apsilankė: 2119
Dabar naršo: 48


Naujienos ir aktualijos
2019-12-13 Turite tinkamų naudoti, bet nereikalingų daiktų? Jūsų laukia dalinimosi daiktais stotelės DĖK’ui!

2019 m. gruodžio 11 d. Pliauškių ir Maleikėnų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse buvo oficialiai atidarytos dalinimosi daiktais stotelės DĖK’ui. UAB „VAATC“ iniciatyva šiose dalinimosi daiktais vietose bus galima atiduoti nebereikalingus, bet naudojimui tinkamus (neskleidžiančius blogo kvapo, neužterštus, tvarkingus, nesulūžusius, išskyrus atvejus, kai daikto defektas yra lengvai sutvarkomas) baldus, buitinę techniką, kompiuterius, televizorius, automobilines kėdutes, žaislus, mokyklines prekes, kilimus, šviestuvus, indus, dirbtines eglutes, knygas, statybines medžiagas (plyteles, tapetus, likusius po remonto klijus, dažus), papuošalus, kosmetiką ir daugelį kitų daiktų.

Plačiau
2019-12-13 Informacija apie Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimą 2020 m.

Švenčionių rajono savivaldybės administracija, siekdama atrinkti ir finansuoti nevyriausybinių organizacijų projektus, skirtus neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklai, kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonei, organizuoti, 2019 m. skelbė Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo iš valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų 2020 metais konkursą.

Plačiau
2019-12-11 Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis

2019 m. gruodžio 16 d. 14.00 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2019-12-11 Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis

2019 m. gruodžio 16 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2019-12-11 Kodėl iš Lietuvos miestelių herbų dingo žuvys?

Tuščias mėlynas fonas be žuvų, juodasis gandras be grobio snape, vieniša karūna ar žuvies uodegos netekusi būtybė su žirgo galva – tokiomis keistomis transformacijomis stebina įvairių Lietuvos miestelių herbai. Kas nutiko šių savivaldybių bei seniūnijų simbolikai ir kodėl iš jų dingo žuvys?

Plačiau
2019-12-11 Kviečiame gyventojus informuoti apie viešosios tvarkos pažeidimus
Nuo projekto „Netvarkos gaudyklė” gyvavimo pradžios rajono savivaldybės administracijoje iš pilietiškų gyventojų gauta nemažai pranešimų apie viešosios tvarkos pažeidimus. Plačiau
2019-12-10 Pabradės pučiamųjų kvintetas - Grand Prix nugalėtojas
2019 m. gruodžio 7 d. Vilniuje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos J. Karoso salėje, vyko respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis „VILNIAUS FANFAROS". Festivalyje-konkurse dėl geriausių ansamblių vardo varžėsi Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Vilniaus muzikos mokyklos „Ąžuoliukas", Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos, Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos muzikantai. Plačiau
2019-12-09 Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00 Eur). Plačiau
2019-12-09 Už skaidrią Lietuvą atsakingas kiekvienas iš mūsų
STT logotipas

Šiandien – Tarptautinė antikorupcijos diena, kuri nuo 2004 metų minima kasmet visame pasaulyje. „Tai galimybė stabtelti ir įvertinti antikorupcinę situaciją šalyje, aptarti esamus iššūkius ir galimybes kurti korupcijai atsparią aplinką“, – sako Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Žydrūnas Bartkus.

Plačiau
2019-12-05 2019 m. gruodžio 19 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis

2019 m. gruodžio 19 d. 10.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2019 m. gruodžio 5 d. potvarkis Nr. V1-143 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“.

Plačiau
2019-12-04 Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisų

Nuo 2019 m. gruodžio 9 d. keičiasi autobusų važiavimas vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais:
- maršrute Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys reisu Pabradė–Zalavas–Pabradė, autobusai vietoje 14.00 val. darbo dienomis, važiuos 15.00 val. darbo dienomis mokinių mokymo ir mokinių (rudens, žiemos, pavasario, vasaros) atostogų metu;
- maršrute Švenčionys–Liubiškė–Trūdai–Švenčionėliai–Švenčionys:
1. reisu Švenčionėliai–Švenčionys, autobusai vietoje 17.05 val. darbo dienomis, važiuos 17.10 val. darbo dienomis mokinių mokymo metu;
2. reisu Švenčionėliai–Švenčionys, autobusai vietoje 17.05 val. penktadieniais, važiuos 17.10 val. penktadieniais mokinių (rudens, žiemos, pavasario, vasaros) atostogų metu.

Plačiau
2019-12-03 Suteik daiktams antrus namus
Plačiau
2019-12-03 Kviečiame dalyvauti apklausoje dėl gyventojų aptarnavimo Švenčionių rajono savivaldybės administracijoje

Užpildę šią anoniminę anketą, Jūs galite prisidėti prie abipusiškai naudingesnio mūsų bendradarbiavimo. Atsakymai į klausimus padės mums įvertinti Švenčionių rajono savivaldybės administracijos paslaugų teikimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir priežastis, skatins ieškoti būdų, kaip pagerinti šį darbą.
Anketa: https://www.apklausk.lt/s/5bc5cdf9f080f
Dėkojame už atsakymus Plačiau

2019-12-02 Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2019 m. gruodžio 17 d. Švenčionių rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

Plačiau
2019-11-29 Informacija dėl gatvių pavadinimų suteikimo
2019-11-29 informacija dėl Miško g. Pušalotos k., Pabradės sen., Švenčionių r. sav., duomenų patikslinimo
2019-11-29 Asfaltuojama Geležinkelio gatvė Kaltanėnų miestelyje

Žvyruotų kelių ir gatvių rajone sparčiai mažėja – Geležinkelio gatvė Kaltanėnų miestelyje iki pat pervažos bus asfaltuota!
Asfaltavimo darbai jau prasidėjo. 1034 m ilgio gatvė nuo geležinkelio pervažos iki Molėtų gatvės džiugins nauja asfalto danga, dviejomis važiuojamosios dalies juostomis, kurių bendras plotis – 5,5 m. Iš abiejų gatvės pusių bus įrengti 0,5 m pločio kelkraščiai iš skaldos bei dirvožemio mišinio. Šalia įvažiavimų į Sodų g. bus įrengti du trapeciniai greičio mažinimo kalneliai. Ties įvažiavimais į sklypus bus sumontuotos nuovažos su asfalto danga, kurių plotis ne mažiau nei 3,5 m pločio.

Plačiau
2019-11-29 Pradėta naujo dviračių tako statyba Švenčionių mieste

Dviračių takas drieksis esamo pėsčiųjų ir dviračių tako vietoje – rajoninio kelio Nr. 4401 Švenčionys–Mielagėnai–Andriejauka juostos ribose nuo Adutiškio gatvės iki Kochanovkos kaimo. Dviračių tako statyba išskirta į 2 projektus, kurio vykdytojai Švenčionių rajono savivaldybė ir Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), planuojama:

Plačiau
2019-11-29 Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje

2019 m. lapkričio 21 d. Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje Valerij Baranovskij lankėsi Švenčionių rajono savivaldybėje.
Susitikimo su rajono meru R. Klipčiumi metu ambasadorius aptarė bendradarbiavimo klausimus ekonomikos, kultūros srityse, įskaitant abiejų šalių pasienio punktų bei infrastruktūros svarbą rajone, opius klausimus bei kaimyninių santykių plėtojimą. Aptartas tarp Švenčionių rajono savivaldybės ir Baltarusijos pasienio regiono vykdomas projektas „Socialinio namo kūrimas siekiant geresnių socialinių paslaugų, pragyvenimui tarpvalstybiniame regione“.

Plačiau
2019-11-27 Išleista kraštotyros knyga „Mūsų istorija gyvai“

Malonu pasidžiaugti, kad mokyklos jubiliejui suskubome parengti ir išleisti kraštotyros knygą „Mūsų istorija gyvai“. Tai bandymas į spausdintinių žodžių rūbą įvilkti Švenčionių krašto ir mūsų mokyklos istoriją.
Iš kur ir kaip ši knyga atsirado? Mokyklos literatų būrelio „Vaivorykštė“ nariai jau daugelį metų ne tik dalyvauja įvairiuose literatūriniuose, bet ir kraštotyriniuose konkursuose. Rašydami konkursinius darbus kraštotyros tematika, sukaupė daug medžiagos apie Švenčionių kraštą, jo žmones, tradicijas, papročius. Rinkdami atsiminimus, mokiniai pastebėjo, kad senosios kartos žmonių kasmet mažėja, todėl gimė idėja kuo greičiau surinkti, užrašyti ir susisteminti mūsų krašto istoriją nuo senų laikų iki dabar ir išleisti knygą, kurioje atsiskleistų Švenčionijos krašto savitumas, mūsų mokyklos įkūrimas ir jos nueitas kelias. Ši idėja buvo pristatyta mokyklos bendruomenei ir sulaukė palaikymo.
Plačiau

 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vygaudas
Audronė
Albina
Alina
Rytoj:
Mantgailas
Drovydė
Jolanta
Olimpija 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas