Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Ä® pradžiÄ…SvetainÄ—s žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2017 m. birželio 27 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą
- Želdiniai

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 5680919
Šiandien apsilankė: 2086
Dabar naršo: 29


Naujienos ir aktualijos
2017-06-26 Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus kūno kultūros ir sporto programos projektus

Vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 33 punktu, skelbiama informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus kūno kultūros ir sporto programos projektus.
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 22 d. įsakymas Nr. A-480 „Dėl lėšų skyrimo kūno kultūros ir sporto programų projektams“.

Plačiau
2017-06-23 Švenčionių rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai

2017 m. birželio 28 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sporto, jaunimo ir teisėtvarkos komiteto posėdis (darbotvarkė).
2017 m. birželio 28 d. 13.00 val. – Verslo plėtros ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).
2017 m. birželio 28 d. 15.00 val. – Kontrolės komiteto posėdis (darbotvarkė).
2017 m. birželio 29 d. 10.00 val. – Sveikatos apsaugos, socialinės rūpybos ir aplinkosaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).
2017 m. birželio 29 d. 14.00 val. - Biudžeto, finansų ir ekonomikos komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2017-06-23 Birželio 30 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis

2017 m. birželio 30 d. 8.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2017 m. birželio 23 d. potvarkis Nr. V1-60 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“. Plačiau

2017-06-22 Švenčionių rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką

Šią vasarą Švenčionių rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

Plačiau
2017-06-21 VDI rengs apklausas dėl dirbančiųjų įmonėje pirmus metus saugos įgūdžių

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad bus pildomos darbuotojų, įmonėje dirbančių pirmus metus, apklausos anketos. Anketos padės įvertinti, ar įmonėje tinkamai organizuojamas šių darbuotojų mokymas, instruktavimas, ar jie pasirengę saugiai vykdyti darbus. Anketos bus pildomos tiriant įvykius darbe, kurių metu darbuotojas buvo sunkiai sužalotas ar žuvo. Tai viena iš VDI prevencinių priemonių, vykdomų prieš nelaimingus atsitikimus darbe, įvykstančius darbuotojams, dirbantiems įmonėje pirmus metus.

Plačiau
2017-06-21 Informacija apie žemės sklypų, suformuotų Švenčionių r. sav. teritorijoje, pardavimo aukcionus

Informuojame, kad planuojami kitos paskirties (naudojimo būdas – vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos) žemės sklypų pardavimo aukcionai (atviru būdu):

Plačiau
2017-06-21 Baigiasi 2017 m. brandos egzaminų pagrindinė sesija

2017 m. birželio 21 d. baigiasi brandos egzaminų pagrindinė sesija. Jau paskelbti mokyklinių menų, technologijų, lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminų rezultatai, kurių suvestinės skelbiamos ir rajono savivaldybės interneto svetainėje. Nacionalinis egzaminų centras atkreipė dėmesį, kad prasidėjus egzaminų rezultatų skelbimui, daugiausia klausimų kyla dėl apeliacijų teikimo, kur sužinoti egzaminų rezultatus, kada ir kur vyks pakartotinė brandos egzaminų sesija.

Plačiau
2017-06-21 Mero pavaduotoja V. Čepukova: pradedu darbą, kuriame netrūksta nei strateginių, nei kasdienių iššūkių

Švenčionių rajono savivaldybės tarybai š. m. birželio 8-ąją atleidus iki šiol mero pavaduotojo pareigas ėjusį Kęstutį Trapiką, slaptu balsavimu buvo pritarta mero Rimanto Klipčiaus teikimui į pavaduotojo pareigas skirti Violetą Čepukovą. Kiek daugiau nei savaitę savivaldybėje dirbanti naujoji vicemerė intensyviai gilinasi į jai patikėtas veiklos sritis ir džiaugiasi tapusi darbinio entuziazmo nestokojančios mero politinės komandos dalimi.

Plačiau
2017-06-20 Švenčionyse nuvilnijo dainų ir šokių ansamblių šventė „Tau, Lietuva“

Birželio 17-ąją švenčioniškių pamėgtame dainų slėnyje prie Bėlio ežero nuvilnijo Lietuvos šimtmečiui dedikuota dainų ir šokių ansamblių šventė „Tau, Lietuva“.

Šiltą šeštadienio vakarą vykusiame renginyje švenčioniškiai žiūrovai tapo vienais pirmųjų, išvydusių įspūdingą kitais metais vyksiančios Respublikinės dainų šventės Ansamblių vakaro programą. Patyrusios režisierės, Ansamblių vakaro meno vadovės ir vyriausiosios baletmeisterės Leokadijos Dabužinskaitės režisuota programa atskleidė tradicinių dainų, muzikos ir šokių grožį, įvairovę bei savitumą. Plačiau

2017-06-20 Informacija apie adresų keitimą

Atsižvelgiant į parengtą Švenčionių rajono savivaldybės teritorijos gyvenamųjų vietovių ribų planą, kurio pagrindu buvo pakeistos (panaikintos) esamos gyvenamųjų vietovių ribos nekilnojamojo turto registre, panaikinta Kochanovkos III k., gyvenamoji vietovė, o jos teritorija priskirta Kochanovkos kaimo teritorijai, todėl bus keičiami adresai Kochanovkos k., Švenčionių sen., Švenčionių r. sav. Plačiau

2017-06-20 Vaistažolių rinkimo čempionatas 2017

Plačiau
2017-06-20 Keičiasi darbuotojų saugos ir sveikatos mokymo ir žinių tikrinimo tvarka

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo pataisoms, kurios teikiamos kartu su naujuoju Darbo kodeksu: darbdavių, jų įgaliotų asmenų bei darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų žinios iš darbuotojų saugos ir sveikatos srities nuo 2017 m. liepos 1 d. bus tikrinamos Valstybinėje darbo inspekcijoje (VDI).

Plačiau
2017-06-16 Vyko Švenčionių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis

2017 m. birželio 15 d. vyko Švenčionių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis.
Posėdžio metu buvo organizuotos stalo pratybos su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės (toliau – KASP DKA 8 R) atstovais. Pratybų tikslas – pasirengti bendriems veiksmams ekstremalios situacijos metu bei tęsti bendradarbiavimą tarp Švenčionių rajono savivaldybės ir KASP DKA 8 R.

Plačiau
2017-06-15 Savivaldybės mero R. Klipčiaus žodis minint Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienas

Mieli Švenčionių rajono žmonės,
kasmet birželio viduryje prisimindami tūkstančių lietuvių tremtį, minime Gedulo ir vilties dieną. Dieną, žyminčią praradimo skausmą, tačiau drauge ir atradimo viltį.
1940 m. birželio 15-ąją sovietų armija okupavo Lietuvą. Nuo tos dienos prasidėjo lietuvių tautos genocidas, trukęs beveik pusę amžiaus, o 1941 m. birželio 14-osios naktį pradėti pirmieji masiniai Lietuvos gyventojų trėmimai į Sibirą. Ši pirmoji masinio trėmimo diena mūsų tautos ir valstybės istorijoje išliks kaip juodžiausios tragedijos diena. Dėmesys buvo telkiamas ne į atskirų žmonių, o į šeimų naikinimą – jas sunaikinus, turėjo išnykti ir dešimtmečiais kaupta patirtis, visuomeninė, kultūrinė įtaka.
Memorialinė lenta Švenčionėlių geležinkelio stoties perone liudija masinę gyventojų tremtį mūsų rajone – iš Švenčionėlių geležinkelio stoties ne tik 1941-ųjų birželio 14-ąją, bet ir dar ne vienerius metus perpildyti ešelonai vienas po kito riedėjo į Rytus, išveždami iškiliausius, gabiausius, darbščiausius.
Prisimindami skausmu paženklintą Lietuvos istoriją, dar kartą įvertinkime mūsų laisvės kainą. Branginkime ir puoselėkime savo nepriklausomybę!

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
2017-06-15 Ką svarbu žinoti apie sveikatos draudimą šiemet mokyklas ir studijas baigiantiems jaunuoliams

Įpusėjus brandos egzaminams mokyklose ir atsiskaitymų sesijoms universitetuose bei kolegijose, Vilniaus teritorinė ligonių kasa atkreipia šiemet mokyklas ir nuolatines studijas baigiančių jaunuolių dėmesį į privalomąjį sveikatos draudimą. Jie valstybės lėšomis apdrausti iki šių metų rugpjūčio 31 dienos (imtinai).

Plačiau
2017-06-15 Švenčionių savivaldybėje – susitikimas su Valstybinės darbo inspekcijos atstovais

Birželio 13 d. Lietuvos Respublikos vyriausiasis valstybinis darbo inspektorius Jonas Gricius, jo pavaduotojas Dalius Čeponas bei Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Vilniaus skyriaus vedėjo pavaduotoja Diana Leitaitė Švenčionių rajono savivaldybėje dalyvavo apskrito stalo diskusijoje nelegalaus darbo, darbuotojų saugos ir sveikatos bei kitais, su VDI kompetencija susijusiais klausimais. Su VDI atstovais susitiko Švenčionių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šarėjus, administracijos vyriausiasis specialistas Tadeuš Komaiško bei Švenčionių rajono vietos veiklos grupės „Švenčionių partnerystė“ atstovė Sigita Zambžickienė.

Plačiau
2017-06-15 Kaltanėnų vaikų vasaros poilsio sezonas jau prasidėjo – organizuota pirmoji projekto TAPK 2 stovykla „Sveikatos gurkšnis“

Prasidėjusi taip ilgai visų laukta vasara vaikų krykštavimu nuskambėjo ir Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre: čia birželio 1-10 d. organizuota pirmoji vaikų vasaros poilsio stovyklos programos „Sveikatos gurkšnis“ pamaina. Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu Švietimo mainų paramos fondo vykdomo neformalaus ugdymo projekto TAPK 2 (Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk.) metu, finansavus Europos socialiniam fondui bei parėmus Švenčionių rajono savivaldybei, minėtos stovyklos programoje pirmą kartą nemokamai galėjo dalyvauti 35 Švenčionių rajono vaikai, nes 70 proc. kelialapio sumos finansavo Švenčionių rajono savivaldybė.

Plačiau
2017-06-14 Vanduo Švenčionių rajono maudyklose švarus

Prasidėjus maudymosi sezonui Švenčionių rajono savivaldybės administracija kartu su Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriumi vykdo rajono maudyklų (Bėlio ežero, Švenčionių sen., Žeimenos upės Pabradės m., Žeimenos upės Švenčionėlių m. ir Sarių ežero, Sarių sen.) vandens kokybės stebėsenos programą.

Plačiau
2017-06-14 Informacija dėl elektroninės muzikos festivalio „Revolution festival 2017“

Švenčionių rajono savivaldybės komisijos nagrinėti prašymus dėl viešųjų renginių organizavimo posėdyje (2017-06-13 protokolas Nr.(3.1)0-93) nepritarta VšĮ „Jahnatonlt“ planuojamam elektroninės muzikos festivaliui „Revolution festival 2017“ liepos 6–9 dienomis Pakretuonės miške, stovyklavietėje prie Pakretuonės vandens malūno. Leidimas festivalio organizavimui neišduotas.

Plačiau
2017-06-14 Projekto „Europe goes local“ II etapas – dar vienas žingsnis, kuriant jaunimui patrauklią aplinką Švenčionių rajone

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA), Europos Sąjungos programos „Erasmus+" jaunimo srities nacionalinė agentūra Lietuvoje, kartu su partnerėmis iš dar 19 ES šalių įgyvendina projektą „Europe goes local", skirtą darbo su jaunimu kokybės gerinimui vietos lygmeniu.
Lietuvoje projekto „Europe goes local" dalimi tapo Anykščių, Pakruojo, Kupiškio, Šilalės ir Švenčionių rajonų savivaldybės.

Plačiau
2017-06-12 Informacija dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (153,00 Eur).

Plačiau
2017-06-09 Informacija apie eismo ribojimą

Informuojame, kad vykdant kelio Nr. 4416 Magūnai–Balingradas ruožo nuo 1,46 iki 5,36 km rekonstravimos darbus, nuo š. m. birželio 12 d. bus ribojamas eismas šia kelio atkarpa. Atkarpa tarp Magūnų ir Punžionių gyvenvečių bus sunkiai pravažiuojama.

Plačiau
2017-06-08 Visos vaikų žaidimų aikštelės turės būti saugios

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Švenčionių skyrius vaikų ugdymo įstaigų vadovams primena, kad vaikų žaidimų aikštelių įrengimas ir priežiūra turi atitikti Lietuvos higienos normos HN 131:2015 „Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, patvirtintos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. spalio 30 d. įsakymu Nr. V-1208 (toliau – Higienos norma) reikalavimus. Higienos norma įsigaliojo 2016 m. lapkričio 1 d., tačiau kontrolės ir priežiūros reikalavimai pradės galioti nuo šių metų liepos 1 d.

Plačiau
2017-06-07 Pasidalinta jaunimo politikos įgyvendinimo Švenčionių rajono savivaldybėje gerąja patirtimi

2017 m. birželio 6 d. Švenčionių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančiose įstaigose bei organizacijose lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Asta Tiškutė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė ir Utenos rajono savivaldybės institucijų, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai. Delegacija domėjosi Švenčionių rajono savivaldybės patirtimi vykdant mobilų, atvirą darbą su jaunimu, tarptautinio bendradarbiavimo jaunimo srityje ilgalaikiais projektais, patirtimi priimant savanorius iš užsienio.

Plačiau
2017-06-05 Bendraminčius sušildė išskirtinis vakaras patrioto, mūsų krašto tautodailininko Juozapo Jakšto garbei

Gegužės 26-osios, penktadienio, vakarą Švenčionių J. Siniaus meno mokykloje tvyrojo ypatinga aura. Čia bendraminčiai ir gausus būrys garbių svečių susirinko pagerbti mūsų krašto šviesuolio, tautodailininko, ąžuolų prakalbintojo Juozapo Jakšto. Plačiau

 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gediminas
Norgailė
Vladislovas
Ema
Rytoj:
Tulgedas
Gaudrė
Irenėjus

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas