Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. balandžio 10 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8828365
Šiandien apsilankė: 323
Dabar naršo: 37


Naujienos ir aktualijos
2020-04-09 Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis

2020 m. balandžio 15 d. 13.30 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2020-04-09 Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis

2020 m. balandžio 15 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
2020-04-09 Aktualūs kontaktai

Plačiau
2020-04-09 Karantinas: prekeiviai ir pirkėjai turi laikytis saugumo reikalavimų

Artėja šv. Velykų savaitgalis, prieš kurį skubame apsipirkti šventiniam stalui parduotuvėse ar turguje. Primename, kad draudžiama parduotuvių, prekybos ir (arba) pramogų centrų, išskyrus tuos, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių pardavimas, taip pat turgaviečių ir kitų viešųjų prekybos vietų, išskyrus maisto, veikla.

Plačiau
2020-04-09 Parengtas Švenčionių rajono savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų plano projektas

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius parengė Švenčionių rajono savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų plano projektą.
Kviečiame socialinių paslaugų teikėjus bei kitus suinteresuotus asmenis su planu susipažinti, teikti pastabas bei pasiūlymus iki 2020 m. balandžio 17 d., el. paštu sps@svencionys.lt.

Švenčionių rajono savivaldybės 2020 m. socialinių paslaugų plano projektas bus teikiamas tvirtinti Švenčionių rajono savivaldybės tarybai.
Pridedama: Švenčionių rajono savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų plano projektas 

Plačiau
2020-04-09 Saugumo instrukcija gyventojams

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plačiau
2020-04-08 Karantinas pratęstas dar dviem savaitėms, Velykų savaitgaliui – griežtesni apribojimai

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu, Vyriausybė šiandien pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val.
Artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. Kad švenčių metu būtų kuo mažiau judėjimo ir išvengta susibūrimų, nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.
Išimtys bus taikomos tiems, kurie į kitą miestą vyks dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę galės tie, kurie jame turi nuosavo nekilnojamojo turto.
Lieka galioti parduotuvių, prekybos ir pramogų centrų, turgaviečių veiklos draudimas, išskyrus prekybą maistu ir kitas išimtis. Nutarimu leista prekyba augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis, tačiau tik lauko sąlygomis specializuotose stacionariose prekybos vietose.

Parengta pagal LR vyriausybės informaciją https://lrv.lt/lt/naujienos/karantinas-pratestas-dar-dviem-savaitems-velyku-savaitgaliui-grieztesni-apribojimai

Plačiau
2020-04-08 COVID-19 statistika Švenčionių rajone
Balandžio 7 d. duomenimis:

· Rajone patvirtintų ligos atvejų: 3

· Pasveikusiųjų skaičius: 1

· Mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius: 0 Plačiau

2020-04-08 Oficiali COVID-19 statistika
VĮ Registrų centrui parengus realiu laiku atsinaujinantį COVID-19 žemėlapį, Lietuvos statistikos departamentas atnaujino ir papildė COVID-19 pandemijai skirtą interaktyvių žemėlapių rinkinį.

https://osp.maps.arcgis.com/apps/MapSeries/index.html?appid=79255eaa219140dfa65c01ae95ed143b&fbclid=IwAR0JpJexwh8MwDkF3CamS2-AKW7wII3yjxEMC_zE3a_8WqmwMxySXRL4qzM

Ką dabar jame galite rasti? Plačiau

2020-04-08 Atliekų tvarkymas karantino metu: atliekų tvarkytojai prašo elgtis atsakingai

Atliekų tvarkymas yra viena iš sričių, kuri nenustoja veikti epidemijos laikotarpiu. Kasdien šimtai specialistų Vilniaus regione ir visoje Lietuvoje vyksta į darbą tam, kad visi gyventume švarioje ir sveikoje aplinkoje. Pasak VAATC direktoriaus Tomo Vaitkevičiaus, Vilniaus regiono gyventojai gali jaustis ramūs, kad atliekų tvarkymas ir toliau vyks nenutrūkstamai, tačiau yra dalykų, kuriuos turėtume daryti visi, kad užtikrintume savo ir atliekų tvarkymo srityje dirbančių žmonių saugumą.

Plačiau
2020-04-08 SVARBI informacija didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių lankytojams!

UAB VAATC siekia, kad atliekų tvarkymo procesas nesustotų, todėl turime imtis papildomų apsaugos priemonių ir prašome Jūsų jų griežtai laikytis.
Įspėjame, jog atvykus be saugos priemonių Jūsų neaptarnausime.
Visų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių lankytojams PRIVALOMA laikytis šių įpareigojimų:

Plačiau
2020-04-07 Informacija dėl Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo 2020 m. atrankos konkurso

Informuojame, kad keičiasi Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo 2020 m. atrankos konkurso paraiškų pateikimo tvarka.
Paraiškos teikiamos ir priimamos tik el. p. inga.varniene@svencionys.lt iki 2020 m. balandžio 10 d.
Paraiškų teikimo klausimais darbo dienomis nuo 14 iki 16 val. konsultuoja Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Inga Varnienė, tel. 8 616 25 841, el. p. inga.varniene@svencionys.lt. Plačiau

2020-04-03 Užsienio kariai, kuriems nustatytas koronavirusas, gydomi specialioje stovykloje, Pabradės poligone - tarp jų lietuvių karių nėra

Dar praeitą savaitę žiniasklaidoje buvo pranešta apie užsienio karių, kuriems patvirtintas COVID-19 virusas, perkėlimą iš kareivinių Rukloje į Pabradę. Dalis visuomenės sunerimo, ypatingai pabradiškiai, jog šie kariai, kuriems nustatytas koronavirusas, galbūt gali netrukdomai vaikščioti ar kitaip judėti pačiame mieste, Pabradėje.
Skubame visus nuraminti, jog visų sergančių užsienio šalių karių gydymas ir karantinas yra vykdomas griežtai specialioje stovykloje, Pabradės generolo Silvestro Žukausko poligone, todėl kontaktų tiek su nuolatinę privalomąją karo tarnybą atliekančiais, tiek su kovinį rengimą poligone vykdančiais kariais, juolab su pačiais gyventojais, jie neturi. Tai patvirtino Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo Viešųjų ryšių vyr. karininkas kpt. A. Dilda. Plačiau

2020-04-02 Informacija apie tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutų reisus

Lietuvos transporto saugos administracija informuoja, kad atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją Lietuvos Respublikoje paskelbus karantiną, iki karantino pabaigos stabdomi:
UAB „Utenos autobusų parkas“ aptarnaujami tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto reisai;
UAB „Svirka“ aptarnaujami tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto reisai;
UAB „Seknija“ aptarnaujami tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto reisai.
UAB „Meteorit turas“ aptarnaujami tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais maršruto reisai.

UAB „Transporto centras“ autobusai vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais kursuoja kaip nustatyta tvarkaraščiuose „Mokinių atostogų metu“.

Informacija apie autobusų eismo tvarkaraščius teikiama Švenčionių autobusų stoties tel. 8 631 51333.

Plačiau
2020-04-01 COVID-19 statistika – oficiali ir realiu laiku

VĮ Registrų centrui parengus realiu laiku atsinaujinantį COVID-19 žemėlapį, Lietuvos statistikos departamentas atnaujino ir papildė COVID-19 pandemijai skirtą interaktyvių žemėlapių rinkinį.

Plačiau
2020-04-01 Rajono gyventojams užsakytus vaistus į namus pristatys savanoriai

Plačiau
2020-04-01 Nemokama psichologinė pagalba internetu vaikams ir suaugusiems!

Šiuo ypatingu metu išgyvename nežinomybę, išgąstį ir netikrumą. Dalis mūsų patiria sveikatos problemų, arba serga artimieji.
Kviečiame visus, gyvenančius Visagino r, Šalčininkų r., Švenčionių r., Trakų r., Vilniaus r. ir Klaipėdos r. savivaldybės teritorijoje gyvenančius suaugusius ir vaikus su tėveliais kreiptis VšĮ „Nendrė" nemokamai teikiamos psichologinės internetinės pagalbos. Konsultuojame Jums patogiu formatu - „Zoom" programėlės pagalba arba internetiniais laiškais. Mūsų internetiniame puslapyje www.studijanendre.lt rasite filmuotos medžiagos ir skaitinių apie relaksacijas stresui įveikti, vaikų auklėjimo ir kitais Jums svarbiais klausimais.

Plačiau
2020-04-01 Gyventojams pradedamos dalinti apsauginės veido kaukės

Gyventojams pradedamos dalinti daugkartinės apsauginės veido kaukės , kurias neatlygintinai pasiuvo Švenčionių rajono siuvimo įmonės UAB „Alviva", UAB „Mantvida" ir gyventojos - savanorės (iš viso paaukota 3190 kaukių). Nuoširdus AČIŪ savanoriams už kaukes, už pasiaukojimą gyventojų sveikatai ir saugumui.
Savanorių siūtos ir aukotos kaukės bei kitos apsaugos ir dezinfekavimo priemonės jau perduotos policijai, sveikatos priežiūros įstaigoms, Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro, Strūnos socialinės globos namų, Adutiškio reabilitacijos ir slaugos centro, Pabradės socialinės globos namų darbuotojams ir gyventojams, Maltiečių Švenčionėlių grupei.

Plačiau
2020-03-30 Rajono kultūros įstaigos kviečia dalyvauti virtualiose veiklose
 Kviečiame dalyvauti KONKURSE „Kaip leidžiate laisvalaikį su vaikais karantino metu namuose?“ ir kelti nuotraukas arba trumpas video medžiagas Facebook paskyroje https://bit.ly/2wFOtQR į komentarus iki balandžio 9 d. Daugiausia surinkę „patiktukų“ gaus kvietimą visai šeimai į animacinį filmą (pasibaigus karantinui). Plačiau
2020-03-26 Dėl savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbo organizavimo nuo 2020 m. kovo 16 d.

Plačiau
2020-03-26 Rekomendacijos gyventojams ir atliekų tvarkytojams, kaip tvarkyti atliekas karantino metu

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija parengė rekomendacijas, kaip tvarkyti atliekas karantino metu
Gyventojams rekomenduojama servetėles, tualetinį popierių, apsaugines kaukes ir kitas panašaus pobūdžio buitines atliekas mesti atskirai nuo kitų mišrių komunalinių atliekų – į atskirą skysčiams nepralaidų maišą, kurį pripildžius reikėtų įdėti į papildomą maišą ir, sandariai užrišus, išmesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerį. Į papildomą maišą reikėtų sudėti ir atskirai rūšiuojamas pakuočių (popieriaus, plastiko, metalo) atliekas, o jas išmesti į pakuočių atliekoms skirtą konteinerį.

Plačiau
2020-03-26 Karantinas pratęstas iki balandžio 13 d.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.
Gyventojams viešose vietose rekomenduojama būti su apsauginėmis veido kaukėmis, respiratoriais arba kitomis nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis, išskyrus vairuojant motorines transporto priemones.

Plačiau
2020-03-26 Nuo 2020 m. kovo 30 d. rajono savivaldybės švietimo įstaigos mokymą vykdys nuotoliniu būdu

Atsižvelgdamos į susidariusią epideminę COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) situaciją ir paskelbtą karantiną, rajono savivaldybės švietimo įstaigos nuo 2020 m. kovo 30 d. mokymo procesą vykdys nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu.

Informacija apie konkrečios švietimo įstaigos darbo organizavimo tvarką ir vykdomą mokymą nuotoliniu būdu skelbiama mokyklos interneto svetainėje ir / arba elektroniniame dienyne TAMO / Mano dienynas. Mokyklų interneto svetainių adresai:
Plačiau
2020-03-25 Informacija dėl Jaunimo projektų finansavimo atrankos ir Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų finansavimo atrankos konkursų

Informuojame, kad keičiasi Jaunimo projektų finansavimo atrankos ir Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų finansavimo atrankos konkursų paraiškų pateikimo tvarka.
Paraiškos teikiamos ir priimamos tik el. p. inga.varniene@svencionys.lt arba inga.varn@gmail.com iki 2020 m. kovo 31 d. Paraiškų teikimo klausimais darbo dienomis nuo 14 iki 16 val. konsultuoja Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Inga Varnienė, tel. 8 616 25 841, el. p. inga.varniene@svencionys.lt, inga.varn@gmail.com.

Plačiau
2020-03-24 Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių prekybos vietoms
 1. Visos prekybos vietos įpareigojamos:
1.1. Riboti pirkėjų srautus, atsižvelgiant į prekybos vietos plotą, siekiant išvengti grūsčių.
1.2. Prie įėjimo į prekybos vietą paskelbti informaciją, atkreipiančią dėmesį į lankytojų asmens higienos laikymąsi (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas), sudaryti galimybę tinkamai rankų higienai ir (ar) dezinfekcijai.
1.3. Prekybos vietose užtikrinti apsipirkimui naudojamų vežimėlių ir krepšių valymą ir dezinfekavimą po kiekvieno jų panaudojimo.
1.4. Užtikrinti, kad lankytojai eilėse prie kasų ar savitarnos kasų laikytųsi saugaus ne mažesnio kaip 1 metro atstumo.
1.5. Skatinti lankytojus už prekes ir priemones atsiskaityti ne grynaisiais pinigais.
1.6. Užtikrinti pardavėjų darbą kas antroje kasoje, jei tarp jų neišlaikomas mažiausiai 2 metrų atstumas.
1.7. Užtikrinti galimybę prekybos vietos darbuotojams reguliariai (ne rečiau kaip kas 2 val.), o esant poreikiui ir dažniau, kruopščiai plauti rankas su šiltu tekančiu vandeniu ir skystu muilu, ar dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis.
1.8. Prekybos vietose užtikrinti tinkamą aplinkos valymą ir dezinfekciją remiantis parengtomis rekomendacijomis „Dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 situacijai

Plačiau
 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mintautas
Agna
Apolonijus
Margarita
Rytoj:
Vykintas
Daugailė
Leonas
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas