Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2017 m. spalio 17 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6006983
Šiandien apsilankė: 2522
Dabar naršo: 33


Naujienos ir aktualijos
2017-10-17 Per 9 mėnesius darbe prarastos 29 žmonių gyvybės
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) per šių metų devynis mėnesius gavo 29 pranešimus apie įvykius, dėl kurių darbuotojai mirė darbe. Praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu buvo gauti 35 pranešimai dėl darbo vietoje žuvusių žmonių. 103 darbuotojai šiais metais darbe patyrė sunkias traumas. Plačiau
2017-10-17 Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į vykdomas veiklas (nuo spalio 16 d. iki spalio 31 d.)

2017-10-17 ( 16:00 val.) į mokymus Pozityvios tėvystės įgūdžiai.
Grupinis užsiėmimas tema „Pozityvios tėvystės principai"
(Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos patalpose, adresu: Sodų g.30, Švenčionys );

2017 -10-20 (17:00 val.) į Šeimų sociokultūrinės veiklos užsiėmimus.
Grupinis užsiėmimas tema „Kartų (seneliai, tėvai, vaikai) tradicijų jungtys"
(Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu: Strūnaičio g.3, Švenčionys); Plačiau

2017-10-17 Švenčionių rajono treneriui Viktorui Meškauskui įteiktas apdovanojimas „European Athletics Coaching Award“
2017 m. spalio 14 d. vyko „Golden Tracks" apdovanojimai, kurių metu paaiškėjo geriausi metų lengvaatlečiai, o renginio transliaciją galėjo stebėti žiūrovai visoje Europoje.
„European Athletics Coaching Award" 2017 metais buvo nominuoti 40 trenerių iš 25 šalių ir net du apdovanojimai atiteko treneriams iš Lietuvos. Nominantai į geriausių metų lengvaatlečių titulus buvo išrinkti susumavus aistruolių, žurnalistų, Europos lengvosios atletikos federacijos narių bei ekspertų balsus. Plačiau
2017-10-16 Kviečiame į jaunimo verslumo dirbtuves ir verslumo mokymus!
    Švenčionių rajono savivaldybė 2017 m. spalio 21-22 d. ir lapkričio 10-12 d. organizuoja jaunimo verslumo dirbtuves, o lapkričio 2-3 d. - jaunimo verslumo mokymus. Jaunimo verslumo dirbtuvėse Švenčionių rajono jaunimo laukia praktiniai seminarai, profesionalų konsultacijos įvairiomis verslumo temomis bei prizai.   Plačiau
2017-10-16 Švenčionių Švč. Trejybės cerkvė – didžiausias Paveldotvarkos programos objektas

Vienas iš Švenčionių miesto simbolių – Švč. Trejybės cerkvė – yra bene didžiausias Lietuvoje kultūros paveldo objektas, tvarkomas pasitelkus Paveldotvarkos programos lėšas. Kokių priemonių imtis, kad darbai maldos namuose vyktų kuo sparčiau, spalio 13 d. tarėsi Švenčionių rajono savivaldybės ir Kultūros paveldo departamento atstovai.

Plačiau
2017-10-16 Kuriamas ankstyvosios pagalbos vaikui ir šeimai modelis

Įgyvendinant Lietuvos savivaldybių asociacijos vykdomą projektą „Vaiko teisių užtikrinimo ir pagalbos vaikui ir jo šeimai stiprinimas Lietuvos savivaldybėse: Ankstyvosios intervencijos modelis“, kurį iš dalies finansuoja Norvegijos finansiniai mechanizmai, anuo liepos vidurio rengiami mokymai kiekvienos savivaldybės specialistams, susijusiems su vaiko gerove ir saugumu.

Plačiau
2017-10-13 Jaunimo savivaldos dienos akcija

Kasmet spalio 10 d. Lietuvos savivaldybėse minima Vietos savivaldos diena. Ta proga spalio 13 d., penktadienį, Švenčionių rajono savivaldybėje apsilankę rajono savivaldybės mokyklų 37 mokiniai išbandė save savivaldybės politikų ir valstybės tarnautojų pozicijose.
Jaunuoliai ne tik dalyvavo simuliaciniame tarybos posėdyje, bet ir susitiko su Švenčionių rajono savivaldybės meru, administracijos direktoriumi ir administracijos skyrių vedėjais ir specialistais.
Plačiau

2017-10-12 Paminėtos Vietos savivaldos ir Lietuvos socialinių darbuotojų dienos

2017 m. spalio 11 d., Švenčionių miesto kultūros centre paminėtos Vietos savivaldos ir Lietuvos socialinių darbuotojų dienos. Šventės metu buvo pagerbti darbuotojai, atidavę šiam atsakingam ir nelengvam darbui savivaldoje dešimt, penkiolika, dvidešimt, dvidešimt penkerius, trisdešimt ir net trisdešimt penkerius savo gyvenimo metus. Susirinkusius nuoširdžiai sveikino, dėkojo už profesionalų darbą bei gražios šventės linkėjo rajono meras Rimantas Klipčius, administracijos direktorius Andrius Šarėjus, Švenčionių rajono policijos komisariato viršininkas Josif Kuzmickij, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės vadas Saulius Tamulevičius, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Eglė Jakštaitė-Rouda. Plačiau

2017-10-11 Spalio 18 d. kauks sirenos
Rajono savivaldybės administracija praneša, kad 2017 m. spalio 18 d. valstybės lygiu vyks perspėjimo sistemos patikrinimas. Šio patikrinimo metu bus aktyvuota perspėjimo sirenomis sistema ir gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistema.
Patikrinimo metu 11 val. 52 min. bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos. Plačiau
2017-10-10 Duris atvėrė pirmieji Švenčionių rajone Bendruomeniniai šeimos namai

2017 m. liepos mėn. Švenčionių rajono  savivaldybės administracijai pasirašius su Europos socialinio fondo agentūra paramos sutartį, rajone pradedamas įgyvendinti projektas „Bendruomeniniai šeimos namai“, kuriam skiriamas finansavimas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Plačiau
2017-10-10 Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga

Plačiau
2017-10-09 Spalio 5 d. paminėta Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 d. Švenčionių miesto kultūros centre paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Skambant muzikai, literatūriniu etiudu apie rudenį „Yra pasaulyje žemė, kur gyvena Ruduo“  renginio vedėja Milda Dikmonienė pasveikino rajono pedagogus Tarptautinės mokytojų dienos proga. Mokytojus sveikino rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Rastenis, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės vadas Saulius Tamulevičius, Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos vadas Raimondas Bučelis, Ignalinos rinktinės Adutiškio užkardos vadas Leonardas Lukauskas.

Plačiau
2017-10-06 Būti Lietuvos šaulių sąjungos šauliu – vertingiausias ir prasmingiausias iššūkis sau

Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės (LŠS) Švenčionių 1013-oji šaulių kuopa Švenčionių rajone veikia jau 10-us metus. Kuopa aktyviai dalyvauja kariniame jaunųjų šaulių mokyme, Švenčionių rajono visuomeninėje ir kultūrinėje veikloje, nuolat savanoriauja įvairių minėjimų, švenčių metu, daug metų organizuoja vasaros stovyklas vaikams ir jaunimui. Plačiau

2017-10-05 Skelbiamas konkursas į vyriausiojo specialisto (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus) pareigas

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Švenčionių rajono savivaldybės administracijos vyriausiojo specialisto (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus)   pareigas (karjeros valstybės tarnautojo, A lygio, 11 kategorijos). Su konkurso sąlygomis galima susipažinti Valstybės tarnybos departamento svetainėje:  http://portalas.vtd.lt/lt/specialistai-vyriausiasis-specialistas-tarpinstitucinio-bendradarbiavimo-koordinatorius-karjeros-valstybes-tarnautojas-322;34333.htmll

Plačiau
2017-10-05 Pabradėje pradedami dujotiekio tvarkymo darbai

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) spalio 5 d. pradeda vykdyti gamtinių dujų skirstymo tinklo tvarkymo darbus Pabradėje, Architektų g., po kurios gamtinių dujų skirstymo sistema bus patikimesnė ir saugesnė. Plačiau

2017-10-05 Informacija apie žmogaus teises asmens duomenų apsaugos srityje

Šiuo metu Lietuvoje, kaip ir kitose ES valstybėse narėse, vyksta asmens duomenų apsaugos reforma. Ruošiamasi nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradėti taikyti naują tiesioginio taikymo teisės aktą – Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, kuriame dar kartą patvirtinama, kad fizinių asmenų apsauga tvarkant asmens duomenis yra pagrindinė teisė, todėl kiekvienas asmuo turi teisę į savo asmens duomenų apsaugą.

Plačiau
2017-10-05 Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

Gerbiamieji mokytojai,

kiekvienas ruduo pripildytas rudeniškų spalvų, svajonių, vilčių, susijusių su tauriu mokytojo darbu. Niekas geriau už mokytoją neišmokys mūsų gyventi ir išlikti, augti dvasia ir protu, tapti ir būti pačiu savimi.

Sveikinu Jus Tarptautinės mokytojų dienos proga ir linkiu geros sveikatos, puikios nuotaikos, gražių ir prasmingų darbų.

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
2017-10-04 Informacija apie šildymo išlaidų kompensacijų pasikeitimus

Artėjant šildymo sezonui, gyventojams tampa aktualūs klausimai, kur kreiptis norint išsiaiškinti, ar priklauso kompensacija, kokius dokumentus pateikti. Kompensacijos (šildymo, karšto vandens ir geriamojo vandens išlaidų) skiriamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems įstatymu. 2017 m. birželio 1 d. panaikinus lengvatinį 9 proc. PVM tarifą šilumos energijai, įsigaliojo minėto įstatymo pakeitimai, kuriais siekiama sumažinti būsto šildymo išlaidų finansinę naštą socialiai pažeidžiamiems asmenims ir užtikrinti paramą tiems, kuriems labiausiai jos reikia. Nepasiturintiems gyventojams šildymo sezono metu kompensuojama būsto šildymo išlaidų dalis, viršijanti 10 proc. (buvo 20 proc.) skirtumo tarp šeimos (asmens) pajamų ir valstybės remiamų pajamų šeimai (vienam asmeniui 102 Eur) dydžio. Plačiau

2017-10-04 Lietuvoje vykdoma rudeninė laukinių gyvūnų vakcinacija nuo pasiutligės

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba rugsėjo 22-25 d. pradėjo vykdyti rudeninę laukinių gyvūnų vakcinaciją nuo pasiutligės.

Plačiau
2017-10-03 Informacija dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (153,00 Eur).

Plačiau
2017-10-03 Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti akcijoje „Būk matomas tamsoje“
Rūpindamiesi Jūsų sveikata ir saugumu tamsiu paros metu, spalio-gruodžio mėnesiais vykdome akciją „Būk matomas tamsoje”. Plačiau
2017-09-29 UAB „Fortum Švenčionių energija“ pranešimas dėl šilumos ir karšto vandens kainų

UAB „Fortum Švenčionių energija“ centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kainos nuo 2017-10-01

Plačiau
2017-09-29 Kviečiame dalyvauti Švenčionių rajono gyventojų fizinio aktyvumo bei kūno kultūros ir sporto poreikio tyrime

Sėkminga kūno kultūros ir sporto plėtra - vienas iš Švenčionių rajono savivaldybės prioritetų, kuriuo siekiama populiarinti sveiką gyvenimo būdą bei visuomenės aktyvumą. Sporto plėtra rajone turi sudaryti sąlygas kiekvienam, tiek jaunam, tiek senam, tiek profesionalui, tiek mėgėjui, lygiavertes sąlygas įsitraukti į sportinę veiklą ir būti jos dalimi. Plačiau

2017-09-28 Kviečiame į Lietuvos mokinių grappling imtynių pirmenybes
2017-09-28 Prasideda naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos“ kartu su savivaldybe organizuojamas aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“, jau šeštus metus kviečia gyventojus saugoti savo aplinką. Šiuo projektu siekiama, kad elektronikos, nešiojamų baterijų, autoservisų atliekos nebūtų šalinamos su kitomis atliekomis, sumažėtų aplinkos tarša ir kt.

Plačiau
 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Kintautas
Gytė
Marijonas
Margarita
Rytoj:
Liubartas
Kęsmina
Lukas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas