Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. gruodžio 10 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8444154
Šiandien apsilankė: 2169
Dabar naršo: 35


Naujienos ir aktualijos
2019-12-09 Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00 Eur). Plačiau
2019-12-09 Už skaidrią Lietuvą atsakingas kiekvienas iš mūsų
STT logotipas

Šiandien – Tarptautinė antikorupcijos diena, kuri nuo 2004 metų minima kasmet visame pasaulyje. „Tai galimybė stabtelti ir įvertinti antikorupcinę situaciją šalyje, aptarti esamus iššūkius ir galimybes kurti korupcijai atsparią aplinką“, – sako Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Žydrūnas Bartkus.

Plačiau
2019-12-05 2019 m. gruodžio 19 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis

2019 m. gruodžio 19 d. 10.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2019 m. gruodžio 5 d. potvarkis Nr. V1-143 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“.

Plačiau
2019-12-04 Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutų reisų

Nuo 2019 m. gruodžio 9 d. keičiasi autobusų važiavimas vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutais:
- maršrute Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys reisu Pabradė–Zalavas–Pabradė, autobusai vietoje 14.00 val. darbo dienomis, važiuos 15.00 val. darbo dienomis mokinių mokymo ir mokinių (rudens, žiemos, pavasario, vasaros) atostogų metu;
- maršrute Švenčionys–Liubiškė–Trūdai–Švenčionėliai–Švenčionys:
1. reisu Švenčionėliai–Švenčionys, autobusai vietoje 17.05 val. darbo dienomis, važiuos 17.10 val. darbo dienomis mokinių mokymo metu;
2. reisu Švenčionėliai–Švenčionys, autobusai vietoje 17.05 val. penktadieniais, važiuos 17.10 val. penktadieniais mokinių (rudens, žiemos, pavasario, vasaros) atostogų metu.

Plačiau
2019-12-03 Suteik daiktams antrus namus
Plačiau
2019-12-03 Kviečiame dalyvauti apklausoje dėl gyventojų aptarnavimo Švenčionių rajono savivaldybės administracijoje

Užpildę šią anoniminę anketą, Jūs galite prisidėti prie abipusiškai naudingesnio mūsų bendradarbiavimo. Atsakymai į klausimus padės mums įvertinti Švenčionių rajono savivaldybės administracijos paslaugų teikimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir priežastis, skatins ieškoti būdų, kaip pagerinti šį darbą.
Anketa: https://www.apklausk.lt/s/5bc5cdf9f080f
Dėkojame už atsakymus Plačiau

2019-12-03 Gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną

Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga nuoširdžiai sveikinu visus neįgaliuosius, jų artimuosius ir globėjus. Linkiu Jums visiems kuo daugiau sveikatos, stiprybės, laimingų ir prasmingų gyvenimo akimirkų. Tegul kiekviena Jūsų diena bus kupina palaikančių žodžių, nuoširdžių šypsenų ir artimųjų meilės.

Pagarbiai
Savivaldybės meras Rimantas Klipčius
Plačiau
2019-12-02 Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Švenčionių rajone“.
Nemokamas seminaras streso valdymo tema


SEMINARO TIKSLAI:
• Suteikti žinių ir įgūdžių, apie psichologinę pusiausvyrą.
• Aptarti galimas streso valdymo technikas.
• Atlikti individualius testus, kad geriau pažinti save.
• Aptarti galimus konflikto valdymo būdus.
• Aptarti konkrečius pavyzdžius, pademonstruoti kaip veikia technikos.

Plačiau
2019-12-02 Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2019 m. gruodžio 17 d. Švenčionių rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

Plačiau
2019-11-29 Informacija dėl gatvių pavadinimų suteikimo
2019-11-29 informacija dėl Miško g. Pušalotos k., Pabradės sen., Švenčionių r. sav., duomenų patikslinimo
2019-11-29 Asfaltuojama Geležinkelio gatvė Kaltanėnų miestelyje

Žvyruotų kelių ir gatvių rajone sparčiai mažėja – Geležinkelio gatvė Kaltanėnų miestelyje iki pat pervažos bus asfaltuota!
Asfaltavimo darbai jau prasidėjo. 1034 m ilgio gatvė nuo geležinkelio pervažos iki Molėtų gatvės džiugins nauja asfalto danga, dviejomis važiuojamosios dalies juostomis, kurių bendras plotis – 5,5 m. Iš abiejų gatvės pusių bus įrengti 0,5 m pločio kelkraščiai iš skaldos bei dirvožemio mišinio. Šalia įvažiavimų į Sodų g. bus įrengti du trapeciniai greičio mažinimo kalneliai. Ties įvažiavimais į sklypus bus sumontuotos nuovažos su asfalto danga, kurių plotis ne mažiau nei 3,5 m pločio.

Plačiau
2019-11-29 Pradėta naujo dviračių tako statyba Švenčionių mieste

Dviračių takas drieksis esamo pėsčiųjų ir dviračių tako vietoje – rajoninio kelio Nr. 4401 Švenčionys–Mielagėnai–Andriejauka juostos ribose nuo Adutiškio gatvės iki Kochanovkos kaimo. Dviračių tako statyba išskirta į 2 projektus, kurio vykdytojai Švenčionių rajono savivaldybė ir Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), planuojama:

Plačiau
2019-11-29 Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje

2019 m. lapkričio 21 d. Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje Valerij Baranovskij lankėsi Švenčionių rajono savivaldybėje.
Susitikimo su rajono meru R. Klipčiumi metu ambasadorius aptarė bendradarbiavimo klausimus ekonomikos, kultūros srityse, įskaitant abiejų šalių pasienio punktų bei infrastruktūros svarbą rajone, opius klausimus bei kaimyninių santykių plėtojimą. Aptartas tarp Švenčionių rajono savivaldybės ir Baltarusijos pasienio regiono vykdomas projektas „Socialinio namo kūrimas siekiant geresnių socialinių paslaugų, pragyvenimui tarpvalstybiniame regione“.

Plačiau
2019-11-27 Išleista kraštotyros knyga „Mūsų istorija gyvai“

Malonu pasidžiaugti, kad mokyklos jubiliejui suskubome parengti ir išleisti kraštotyros knygą „Mūsų istorija gyvai“. Tai bandymas į spausdintinių žodžių rūbą įvilkti Švenčionių krašto ir mūsų mokyklos istoriją.
Iš kur ir kaip ši knyga atsirado? Mokyklos literatų būrelio „Vaivorykštė“ nariai jau daugelį metų ne tik dalyvauja įvairiuose literatūriniuose, bet ir kraštotyriniuose konkursuose. Rašydami konkursinius darbus kraštotyros tematika, sukaupė daug medžiagos apie Švenčionių kraštą, jo žmones, tradicijas, papročius. Rinkdami atsiminimus, mokiniai pastebėjo, kad senosios kartos žmonių kasmet mažėja, todėl gimė idėja kuo greičiau surinkti, užrašyti ir susisteminti mūsų krašto istoriją nuo senų laikų iki dabar ir išleisti knygą, kurioje atsiskleistų Švenčionijos krašto savitumas, mūsų mokyklos įkūrimas ir jos nueitas kelias. Ši idėja buvo pristatyta mokyklos bendruomenei ir sulaukė palaikymo.
Plačiau

2019-11-15 „Bendruomenė skirta visiems: misija įmanoma"

2019 m. lapkričio 12 d. Švenčionių rajono savivaldybėje įvyko diskusija „Bendruomenė skirta visiems: misija įmanoma“, kurią pristatė Balsių bendruomenės tarybos narė, VšĮ Švietėjiškų iniciatyvų centro direktorė Kristina Paulikė bei Balsių bendruomenės pirmininkė Neringa Kleniauskienė. Diskusijoje dalyvavo rajono savivaldybės nuolatinės neįgaliųjų reikalų komisijos nariai bei rajono bendruomenių atstovai.

Plačiau
2019-11-15 Išleistas videofilmas „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas Švenčionių rajone"

Susitikimuose su svečiais ir užsienio partneriais, dalyvaujant parodose ir mugėse, per kelias minutes papasakoti, koks yra Švenčionių rajonas, kuo jis unikalus ir išsiskiriantis, sudėtinga. Todėl vienas geriausių būdų šiame technologijų amžiuje trumpai pristatyti rajoną, savivaldybę – reprezentacinis filmas (video).

Plačiau
2019-11-14 Susitikimas smurto artimoje aplinkoje problemai spręsti

2019-11-13 Švenčionių rajono savivaldybėje vyko Švenčionių rajono policijos bendruomenės pareigūnų inicijuotas susitikimas su savivaldybės administracija aptarti vieną iš aktualiausių šiandieninės visuomenės problemų - smurtą artimoje aplinkoje. Susitikimo metu kalbėta apie smurto artimoje aplinkoje atpažinimą, smurto formas, pagalbos aukoms būdus. Pristatyti statistiniai duomenys apie policijos įstaigose gaunamų pranešimų skaičių, pradėtus ikiteisminius tyrimus, smurtą patyrusio asmens apsaugos užtikrinimą, prevencinę veiklą ir kitus veiksmus, susijusius su smurtu artimoje aplinkoje. Plačiau

2019-11-13 Švenčionių rajono jaunimo atstovai dalyvavo Gyvosios bibliotekos veiklose Estijoje

2019 m. lapkričio 5-10 d. Silameje, Estijoje, vyko mokymai „Gyvosios bibliotekos tarptautinis bendradarbiavimas“. Mokymų tikslas – skatinti tarpusavio supratimą, toleranciją ir pagarbą žmogaus teisėms. Mokymų uždaviniai – susipažinti su Gyvosios bibliotekos metodu, naujais darbo su jaunimu metodais, pasidalinti patirtimi su kitomis šalimis, rasti tarptautinių bendradarbiavimo partnerių, organizuoti Gyvąją biblioteką Silameje mieste.
Mokymuose dalyvavo atstovai iš Baltarusijos (6), Estijos (8), Lietuvos (6), Rusijos (6).

Plačiau
2019-11-13 Sveikatos priežiūros paslaugų gerinimas rajono gyventojams

Viešoji įstaiga Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras teikia pirminės sveikatos priežiūros paslaugas daugiau nei 20 tūkst. rajono gyventojų. Įstaigos veiklos tikslas - gerinti Švenčionių rajono gyventojų sveikatą, mažinti jų sergamumą ir mirtingumą, kokybiškai teikti sveikatos priežiūros paslaugas. Įgyvendinant šį tikslą ir siekiant toliau kokybiškai teikti paslaugas, pagerinti jų kokybę ir prieinamumą, VšĮ Švenčionių rajono PSPC, kartu su partneriu Švenčionių rajono savivaldybe, įgyvendindami projektą „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas Švenčionių rajone" šių metų spalio mėn. atnaujino nusidėvėjusią odontologinę įrangą, įsigijo naujus dantų rentgeno aparatus, atnaujino automobilių parką. Šiuo metu iš esmės naujinamos tiesiogiai stebimo gydymo kurso (angl. DOTS) ir priklausomybės nuo opioidų pakaitinio gydymo kabinetų įrangos. Plačiau

2019-11-13 Švenčionių rajone vyko jaunimo konferencija „Visi skirtingi – visi lygūs“

2019 m. spalio mėn. Švenčionių miesto kultūros centre vyko jaunimo konferencija „Visi skirtingi - visi lygūs".
Konferencija, kurio tikslas skatinti tarpusavio supratimą, toleranciją ir pagarbą vienas kitam, sukvietė į renginį daugiau nei 160 Švenčionių rajono jaunų žmonių.
„Mes visi skiriamės: plaukų spalva, ūgiu, požiūriu, apranga, pomėgiais. Tuo mes ir žavūs. Tuo pasaulis yra nuostabus", - renginio pradžioje kalbėjo Švenčionių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova ir linkėjo visiems susirinkusiems gerbti vienas kitą.

Plačiau
2019-11-12 BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ VAIKAMS IR ŠEIMAI LINK

NVO vaikams konfederacija, vykdydama ES struktūrinių investicijų projektą „Partnerystė vaiko gerovei“, 2019 m. lapkričio 19 d. Švenčionių rajono savivaldybėje (Vilniaus g. 19, Švenčionys) organizuoja mokymus „Bendruomeninių paslaugų vaikams ir šeimai link“.
NVO vaikams konfederacija kviečia savivaldybės švietimo įstaigų, dirbančių su vaikais, turinčiais negalią, neįgaliųjų organizacijų ir kitų organizacijų ir įstaigų, dirbančių vaiko gerovės srityje, atstovus dalyvauti mokymuose. Plačiau

2019-11-12 Kova su korupcija - visų Lietuvos piliečių reikalas

Dalis Lietuvos gyventojų mano, kad atsakomybę dėl esamo korupcijos paplitimo Lietuvoje turėtų prisiimti valstybės institucijos ar politikai, tačiau nepakankamai įvertina savo vaidmenį, galimybes ir reikšmę, kuriant antikorupcinę aplinką. Šiemet startavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) antikorupcinio švietimo iniciatyva „Lietuvos skaidrumas tavo rankose – išsivaduok iš korupcijos“, siekianti paskatinti visuomenę aktyviau įsitraukti į kovą su korupcija Lietuvoje. Plačiau

2019-11-12 Mokyklos gatvė Pabradėje intensyviai rekonstruojama

2019 m. rugpjūčio 28 d. Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorės J. Rudėnienės pasirašyta statybos rangos sutartis su UAB "Kerista" įmonės generaliniu direktoriumi J.Gedvilu 0,438 km ilgio Mokyklos gatvę Pabradėje keičia neatpažįstamai.
Numatoma gatvės bortais suformuoti 6 m. pločio važiuojamąją dalį, rekonstruoti asfalto dangą, sutvarkyti įvažiavimus į esamus sklypus. Vienoje gatvės pusių nuo Bažnyčios g. iki pirmojo įvažiavimo į teritoriją numatoma įrengti 1,2 m. pločio šaligatvį, kitoje per visą rekonstruojamą gatvės ilgį bus įrengta 1,5 m. pločio žalia juosta, o už jos - 1,5 m. pločio šaligatvis. Maždaug kas 150 m. bus įrengtos 3 poilsio aikštelės su suoliukais ir šiukšliadėžėmis. Plačiau

2019-11-11 Kviečiame į savanorystės Afrikoje pristatymą!

2019 m. lapkričio 13–14 d. Pabradės, Švenčionėlių ir Švenčionių miestuose vyks susitikimai su savanoriavusių Afrikoje merginų komanda – švenčioniške Egle Masevičiūte ir italėmis Federica Montagna, Federica Caporale. Susitikimo metu savanorės dalinsis savo 8 mėnesių savanorystės įspūdžiais Malavyje, pasakos apie žmones, kultūrą, tradicijas, gamtą ir iššūkius, su kuriais susidūrė. Į susitikimus kviečiame:
2019 m. lapkričio 13 d. 15 val. Pabradės miesto kultūros centro atvirosiose jaunimo erdvėse „KiTaip“.
2019 m. lapkričio 14 d. 12 val. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje;
2019 m. lapkričio 14 d. 16 val. „Miško uoste“ (Partizanų g. 1, Švenčionėliai).

Plačiau
 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Eidimtas
Ilma
Eularija
Loreta
Rytoj:
Aistis
Tauvaldė
Dovydas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas