Eil. Nr.PavadinimasAprašymo turinys
1.Administracinės paslaugos kodas4.11
2.Administracinės paslaugos versija2 versija
3.Administracinės paslaugos pavadinimasNumerių žemės sklypams, pastatams, pastatų kompleksams, butams, patalpoms ir korpusams suteikimas ir keitimas.
4.Administracinės paslaugos apibūdinimasRajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu suteikiamas, keičiamas adresas Nekilnojamojo turto adresų objektams. Įsakymo pagrindu Adresų registro departamentas įrašo adresą Nekilnojamojo turto registre.
5.Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą1. Adresų formavimo taisyklės, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 2092 (žr. aktualią redakciją).
2. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymas Nr. 1V-57 „Dėl numerių pastatams, patalpoms ir butams suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ (žr. aktualią redakciją).
6.Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo1. Asmens prašymas laisva forma;
2. Žemės sklypo plano kopija;
3. Valstybės įmonės Registrų centro pažymėjimo kopija apie Nekilnojamojo daikto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą Nekilnojamojo turto registre.
7.Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)Trūkstama informacija papildomai gaunama iš Valstybės įmonės Registrų centro, Nekilnojamojo turto registro.
8.Administracinės paslaugos teikėjasValerijus Deviatnikovas, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyresnysis specialistas,
tel. (8 387) 66 376, el. p. valerijus.deviatnikovas@svencionys.lt
9.Administracinės paslaugos vadovasLaimutė Kuksienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja,
tel. (8 387) 66 376, el. p. laimute.kuksiene@svencionys.lt
10.Administracinės paslaugos suteikimo trukmė20 darbo dienų
11.Administracinės paslaugos suteikimo kaina (jei paslauga teikiama atlygintinai)Paslauga teikiama neatlygintinai
12.Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinys
13.Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugąNaudojamas adresų registras
14.Administracinės paslaugos teikimo ypatumaiEsant prašyme neaiškiai išdėstytai argumentacijai gali būti prašoma papildomos informacijos iš savininko.
15.Administracinių paslaugų teikimo aprašymų įtraukimas į dokumentų apskaitąĮsakymo kopija

Comments are closed.

Close Search Window