Eil. Nr.PavadinimasAprašymo turinys
1.Administracinės paslaugos kodas 
2.Administracines paslaugos versija2 versija
3.Administracinės paslaugos pavadinimasBažnyčios (konfesijų) nustatyta tvarka sudarytos santuokos įtraukimas į apskaitą
4.Administracinės paslaugos apibūdinimasŠi paslauga apima santuokos sudarymo įrašo įrašymą ir pagal asmenų pageidavimą santuokos sudarymo įrašą liudijančio išrašo išdavimą. Lietuvos Respublikoje bažnyčios nustatyta tvarka sudaryta santuoka įtraukiama į apskaitą santuokos sudarymo bažnyčios buvimo vietos civilinės metrikacijos įstaigoje pagal religinės bendruomenės per 10 d. pateiktą nustatytos formos pranešimą.
5.Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą1. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įstatymas. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas, 2000-07-18 Nr. VIII-1864.
2. Civilinės būklės aktų registravimo taisyklės
3. Lietuvos Respublikos civilinės būklės aktų registravimo įstatymas.
Nuoroda (Teisės aktai reguliuojantys civilinės būklės aktų registravimą) https://tm.lrv.lt/lt/teisine-informacija/teises-aktai
6.Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo– Antrasis pranešimo egzempliorius ar Lietuvos Vyskupų Konferencijos 1999 m. rugpjūčio 25 d. patvirtintos formos bažnytinės santuokos liudijimas.
– Jei sutuoktinis yra užsienio valstybės pilietis, kartu su nustatytos formos pranešimu pateikiamas užsieniečio valstybės kompetetingos institucijos išduotas dokumentas, patvirtintas, kad jo santuokai nėra kliūčių, ir jo tapatybės dokumento kopija.
– Prašymas; asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
7.Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)Duomenys, kurių nėra asmens tapatybę patvirtinančiuose dokumentuose, gaunami iš VĮ „Registrų centras“ Gyventojų registro departamento (A. Vivulskio g. 4A, LT-03220 Vilnius, www.registrucentras.lt) centrinės duomenų bazės (jei duomenys įtraukti).
8.Administracinės paslaugos teikėjasVyriausioji specialistė Jūratė Pauliukevičienė,
el. p. jurate.pauliukeviciene@svencionys.lt,
vyriausioji specialistė Živilė Rapnikaitė,
el. p. zivile.rapnikaite@svencionys.lt
Tel.: (387)66 381
9.Administracinės paslaugos vadovasTeisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas
Vygandas Kastanauskas,
el. p. vygandas.kastanauskas@svencionys.lt
tel.: (8 387) 66 372
10.Administracinės paslaugos suteikimo trukmė10 darbo dienų
11.Administracinės paslaugos suteikimo kaina (jei paslauga teikiama atlygintinai)Gavėjas Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM
Gavėjo kodas 188659752
Sąskaitos numeris LT247300010112394300
Įmokos kodas 52886
Paslaugos kaina 4,30 euro (jei imamas santuokos sudarymo įrašą liudijantis išrašas).
12.Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinys
13.Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugąElektroniniu būdu šią paslaugą galima užsisakyti prisijungus per el. valdžios vartų portalą https://www.epaslaugos.lt/portal/
14.Administracinės paslaugos teikimo ypatumaiĮtraukęs savo iniciatyva į apskaitą bažnyčios nustatyta tvarka sudarytą santuoką, civilinės metrikacijos skyrius ne vėliau kaip kitą darbo dieną sutuoktiniams išsiunčia pranešimą, kuriuo jie informuojami apie santuokos įtraukimą į apskaitą.
15.Administracinių paslaugų teikimo aprašymų įtraukimas į dokumentų apskaitąAprašymas įtraukiamas į Švenčionių rajono savivaldybės dokumentų apskaitą Švenčionių rajono savivaldybės veiklos dokumentų, administracinių paslaugų valdymo ir interesantų aptarnavimo reglamento nustatyta tvarka.

Comments are closed.

Close Search Window