Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2020 m. vasario 25 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8678334
Šiandien apsilankė: 186
Dabar naršo: 14


Naujienos ir aktualijos
Pristatyta Švenčionių rajono jaunimo problematikos tyrimo ataskaita
2020-02-24
2020 m. vasario 12 d. Švenčionių miesto kultūros centre vyko Švenčionių rajono jaunimo problematikos tyrimo ataskaitos pristatymas. Pristatyme dalyvavo Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos, Švenčionių miesto kultūros centro, Švenčionių rajono ugdymo įstaigų, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinės, Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Švenčionių rajone atstovai. Plačiau
Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2020-02-21
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (187,50 Eur). Plačiau
Nacionalinis diktantas vasario 28 d.
2020-02-21

Plačiau
Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdžių darbotvarkės
2020-02-20

2020 m. vasario 25 d. 9 val. Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos salėje (Šnipiškių g. 3, Vilnius, 303 kab.) vyks Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos pirmosios nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdžiai.

Plačiau
2020 m. vasario 27 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
2020-02-18

2020 m. vasario 27 d. 10.00 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2020 m. vasario 17 d. potvarkis Nr. V1-17 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“.

Plačiau
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga įteiktos nominacijos už nuopelnus Švenčionių rajonui
2020-02-18
Švenčionyse Lietuvos valstybės atkūrimo diena paminėta sekmadienį. Renginių ciklas prasidėjo Švenčionių rajono sporto centro organizuotu bėgimu „Bėgame už laisvę“, į kurį šiais metais užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius – net 237 bėgikai. 12 val. Švenčionių Visų Šventųjų bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios, o 13 val. Švenčionių miesto kultūros centro salėje vyko iškilmingas minėjimas. Plačiau
SERGAMUMAS GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS PADIDĖJO, TAČIAU IŠLIEKA STABILUS
2020-02-17
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad Švenčionių rajone padaugėjo sergančių gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau - ŪVKTI), tačiau sergamumo rodiklis išlieka stabilus ir nesiekia epideminio lygio. 6-ą šių metų savaitę sergamumas siekė 68,23 atv. / 10 tūkst. gyv. Pernai tokiu pat metu Švenčionių rajone sergamumas gripu ir ŪVKTI buvo 2,4 karto didesnis ir siekė 165,44 atv. / 10 tūkst. gyv. Plačiau
Švenčionių rajone savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas
2020-02-16

Plačiau
Keramikos darbų paroda „Heraldikos ženklai“ Pabradės miesto bibliotekoje
2020-02-14
Plačiau
PASIENIEČIŲ MOKYKLA KVIEČIA MOKYTIS IR ĮGYTI PASIENIEČIO PROFESIJĄ
2020-02-13

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu Jums ne mažiau kaip 18 ir ne daugiau kaip 60 metų, esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti - tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu? Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją. Plačiau

Dėl asmenų, atvykusių iš Kinijos per pastarųjų 14 dienų laikotarpį
2020-02-13
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija teikia rekomendacijas dėl asmenų, atvykusių iš Kinijos per pastarųjų 14 dienų laikotarpį.
1) Darbdaviams:
Darbdaviams rekomenduojama asmenims, dirbantiems Lietuvos įmonėse, įstaigose, 14 dienų po grįžimo iš Kinijos, suteikti galimybę dirbti nuotoliniu būdu, jei tai įmanoma, (izoliavimąsi (liktų namuose) 14 dienų po paskutinio sąlyčio dienos), ar rekomenduoti kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą nustatyta tvarka gauti nedarbingumo pažymėjimą sveikatos stebėjimo laikotarpiui, be to, informuoti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos.
Plačiau
Maloniai kviečiame į kraujo donorystės akciją
2020-02-13

Plačiau
Jaunieji savanoriai
2020-02-11

2020 m. sausio 16 d. pasirašius trišales jaunimo savanoriškos tarnybos sutartis su savanoryste organizuojančia organizacija bei savanoriais, Švenčionių miesto kultūros centras priėmė savanoriauti tris jaunuolius.
2019 m. gruodžio 19 d. Švenčionių miesto kultūros centras buvo akredituotas ir tapo jaunimo savanorius priimančia organizacija, kuri gali dalyvauti jaunimo savanoriškos tarnybos programoje ir priimti jaunimo savanorius.
Savanorystė – tai puikus būdas pažinti save skirtingose srityse, realizuoti savo gebėjimus bei įgyti patirties. Kiekvienas iš mūsų galėtume atrasti savo mėgiamų veiklų savanorystėje, visai nesvarbu, kas tai būtų, renginiai ar gyvūnų priežiūra. Jaunimas, bėgant laikui, vis labiau vertina, supranta šios veiklos, kuri suteikia galimybių pažinti ne tik kitus, bet ir save, svarbą.

Plačiau
ATMINTINĖ APIE KORONAVIRUSĄ
2020-02-05
Koronavirusai - tai didelė grupė virusų, kurie gali sukelti įvairias ligas. Dažniausiai koronavirusai sukelia lengvas ar net besimptomes infekcijas, tačiau gali sukelti ir sunkias kvėpavimo takų infekcijas, tokias kaip Artimųjų Rytų respiracinio sindromo (ARRS) ar sunkaus ūminio respiracinio sindromo (SŪRS) koronavirusines infekcijas. Plačiau
Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarka
2020-02-05

    Artėja Lietuvai svarbi ir iškili data – Vasario 16-oji (Lietuvos valstybės atkūrimo diena). Artėjant šiai datai, svarbu nepamiršti, kad privaloma iškelti Lietuvos Respublikos vėliavą.
    Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Valstybinės vėliavos naudojimą reglamentuoja įstatymas. Visi piliečiai privalo gerbti vėliavas. Jos turi atitikti įstatymo nustatytus reikalavimus, būti tvarkingos ir nenublukusios. Vėliavos gali būti keliamos prie pastatų, virš ar ant pastatų.

Plačiau
Informacija dėl gatvių pavadinimų suteikimo, keitimo
2020-02-05
Informacija savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomininkams
2020-02-04

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. įsigaliojus naujos redakcijos Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymui (toliau – Įstatymas), Švenčionių rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba) 2019 m. gruodžio 19 d. sprendimu Nr. T-239 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtino naują Švenčionių rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos tvarkos aprašą (toliau-Tvarkos aprašas). Naujojo Tvarkos aprašo 48 punkte nustatyta, kad savivaldybės socialinio būsto nuomininko už kalendorinius metus deklaruotoms pajamoms ar turtui daugiau kaip 25 procentais viršijus Įstatymo 11 straipsnio 3 dalyje nustatytus metinius pajamų ir turto dydžius, jis gali teikti prašymą savivaldybei išsinuomoti nuomojamą būstą ne socialinio būsto nuomos sąlygomis, t.y. kaip savivaldybės būstą rinkos kainomis, jei jie neturi nuosavybės teise kito būsto. Šiuo atveju, Tarybai priėmus sprendimą socialinį būstą nuomoti ne socialinio būsto nuomos sąlygomis rinkos kainomis, sudaroma:

Plačiau
Švenčionių rajone tęsiamas nemokamas priklausomybių konsultanto paslaugų teikimas
2020-02-04

Nuo 2020 m. vasario 3 d.  Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsia nemokamą priklausomybių konsultanto paslaugų teikimą Švenčionių rajono gyventojams.

Plačiau
Galimybė pasinaudoti būsto nuomos mokesčio dalies kompensacija
2020-02-03

Asmenims ir šeimoms parama, mokant būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją (toliau – Kompensacija), teikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu.
Teisę į būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją turi asmenys ir šeimos, kurie atitinka visus šiuos reikalavimus:
1) Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka už kalendorinius metus deklaruotas turtas ir pajamos neviršija šių dydžių:

Plačiau
Dėl Švenčionėlių socialinių paslaugų centro reorganizavimo sąlygų pakeitimo
2020-02-03

Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. spalio 31 d. sprendimu Nr. T-208 „Dėl Švenčionių socialinių paslaugų centro, Švenčionėlių socialinių paslaugų centro ir Pabradės vaikų globos namų reorganizavimo“ patvirtintas Švenčionių socialinių paslaugų centro, Švenčionėlių socialinių paslaugų centro ir Pabradės vaikų globos namų reorganizavimo sąlygų aprašas ir suderintas priedas „Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro struktūra“ (toliau – Reorganizavimo sąlygos).

Plačiau
Informacija fiziniams ir juridiniams asmenims, norintiems išnuomoti būstą
2020-02-03

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybei ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą.
Švenčionių rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuomos pagrindais aprūpinti asmenis ir šeimas būstais, esančiais Magūnų seniūnijos, Pabradės seniūnijos, Švenčionėlių m. ir Švenčionių m. teritorijoje. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi, nereikalaujantis papildomų remonto ar kitokio tvarkymo išlaidų, vienbutis gyvenamasis namas, butas ar kitos gyvenamosios patalpos arba jų dalys, tinkami gyventi vienam asmeniui ar šeimai ir atitinkantys statybos bei specialiųjų normų (higienos, gaisrinės saugos ir kitų) reikalavimus. Netinkami – bendrabučio tipo pastatuose esantys būstai su bendro naudojimo patalpomis (san. mazgu, virtuve ir pan.).

Plačiau
Apdovanotos šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms kūrybiškiausiai papuoštos gyventojų sodybos
2020-01-31

Šių metų sausio 30 d. rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo apdovanoti gražiausiai ir kūrybiškiausiai Kalėdų ir Naujųjų 2020 metų šventėms papuošti rajono gyventojų pastatai ir aplinkos.
2019 m. gruodžio 16 d.  rajono savivaldybės administracija paskelbė tradicinį Kalėdų vitrinų, langų, pastatų fasadų konkursą. Gyventojai teikė siūlymus, o savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. birželio 26 d. įsakymu Nr. A-422 patvirtinta nuolatinė pastatų ir aplinkos tvarkymo konkursams organizuoti ir konkursų laimėtojams nustatyti vertinimo komisija išrinko gražiausiai papuoštas miestų ir kaimų sodybas.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybė skelbia darbdavių, pageidaujančių dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės 2020 metų užimtumo didinimo programoje, atranką
2020-01-31
Atrankoje gali dalyvauti visos Švenčionių rajono savivaldybės administracijos seniūnijos (toliau - darbdaviai). Teikiami pasiūlymai dėl užimtumo didinimo programos įgyvendinimo 2020 m. turi atitikti Švenčionių rajono savivaldybės 2020 metų užimtumo didinimo programoje numatytą pagalbinių darbų sąrašą: Plačiau
Švenčionių rajono Nuolatinė savivaldybės nekilnojamojo turto viešo nuomos konkurso komisija skelbia 122,87 kv. m bendrojo ploto negyvenamųjų patalpų viešą nuomos konkursą
2020-01-31

Nuomojamo turto adresas: Švenčionių r. sav., Švenčionėlių m., Vilniaus g. 130.
Turto naudojimo paskirtis: viešajai paslaugai vykdyti (skalbimo paslaugos). Nuomininkas savo lėšomis atlieka nuomojamo pastato dalies stogo remontą, pakeičia nuomojamų patalpų duris ir langus.
Nuomojamas patalpas galima apžiūrėti 2020 m. vasario 6 -7 d. nuo 9.00 val. iki 15.00 val. Plačiau

Kiečiame rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus
2020-01-30

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 23 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ (JŲ DALIŲ) PROJEKTAVIMĄ IR VISUOMENĖS DALYVAVIMAS SVARSTANT STATINIŲ (JŲ DALIŲ) PROJEKTINIUS PASIŪLYMUS
2020-02-24
INFORMACIJA APIE SPRENDIMO PRIĖMIMĄ DĖL KAIMO PLĖTROS PROJEKTO RENGIMO IR PASIŪLYMŲ PATEIKIMO
2020-02-03
Informuojame, kad 2020 m. vasario 18 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Ožkinių kaime (kadastro Nr. 8617/0001:332), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą; uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Pritarimai projektiniams pasiūlymams
INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
2020-02-10
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria poilsio namo, Purviniškių k. 1, Pabradės sen., Švenčionių r. sav., paskirties keitimo iš poilsio į gyvenamąją, projekto projektiniams pasiūlymams. Plačiau
INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
2020-02-10

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria kvartalinių vandentiekio ir nuotekų tinklų Ateities g., Švenčionėlių m., Švenčionių r. statybos projekto projektiniams pasiūlymams. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Margiris
Rasa
Viktoras
Regimantas
Rytoj:
Jogintas
Aurimė
Aleksandras
Izabelė
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas