Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. lapkričio 28 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11870965
Šiandien apsilankė: 1722
Dabar naršo: 30


Klausimai-atsakymai
Klausimai
 
Laba diena .
Noreju paklaust kur galima butu kriptis del daugiabucio renovavimo, nes toks vaizdas kad tas namas tuoj nugrius ir gyventojai liks be pastoges,Galetu pagelbeti nors mazas remontelis. Atkreipkit demesi i ta nama , jis randasi liepu g.22
 
Laba diena, norečiau paklausti ar reikalingi kokie leidimai is savivaldybes jei noriu pasistatyti Svencioniu mieste kioska ant ratuku ir prekiauti jame?
 
labas rytas, norejau paklausti ar reikia kreiptis ir ar bus imtasi atitinkamu priemoniu pries brakonieriavima? pries didziasias sventes buvau uzsukusi i miska (Švenčioniu raj.)pasivaikscioti, ir miske radau apie 20 kilpu, skirtu gaudyti gyvunus....taip paT radau kelis gyvunu dveselenas su nuluptais kailiais .Kilpas beabejo nuemiau ir nunesiau ten kur jos nesukeltu pavojaus.
aciu uz informacija
 
Laba diena. Norėčiau sužinoti kiek gali keistis pamokų tvarkaraščiai mokyklose? Jau praėjo pirmas pusmetis, o ligi šiol neturime pastovaus tvarkaraščio... Aš turiu net šešis "langus" per savaitę, taip pat būna ir 9 pamokos, ar taip galima? Ir dar perkelia iš vieno mokytojo pas kitą... Tiesą pasakius, tai trukdo mokslui, nes tenka iš naujo pratintis prie to mokytojo mokymo metodų ir pan.Ar aš turiu teisę pereiti pas tą mokytoją pas kurį mokiausi iki šiol? Taigi, išvada būtų tokia: aš neturiu sąlygų į pilnavertį mokslą ir tai žlugdo mano ateitį, nes nepajėgsiu šitokiom sąlygom deramai pasiruošti brandos egzaminams.
 
laba diena , 2008m lapkričio 6d. savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-168 ,, Dėl individualios veiklos , kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą pagal veiklos rūšis "" yra nustatyta fiksuoti pajamų dydžiai, bet kažkodėl pas mus nustatytas tik vienas 1390 lt. mokestis ,neatsižvelgiant nei į veiklos rūšis , nei į veiklos teritorijas , kai tuo tarpu pasižiūrėjus į kitų rajonų tarybų priimtus sprendimus šiuo klausimu fiksuotų pajamų dydžiai keičiasi ir pagal veiklos rūšis ir veiklos teritoriją . Kodėl mes taip išsiskiriam iš kitų,
 
Laba vakara, jau kuris laikas UAB Svencioniu svara nemoka atlyginimu, paklausus kodel, atsakymas stai toks: savivaldybe neismoka pinigu. Ar tai tiesa? O gal savivaldybe ismoka tik tie pinigeliai kazkur nuplaukia?
 
noreciau suzinoti, kada bus remontuojami vaiku darzeliai?
 
Laba diena, Jūsų rajone turiu sodyba "lyg ir šalia" ežero, prie kurio galime prieiti pro kaimynų sklypus. Sakykite prašau, ar tikrai tarp skypų, besiribojančių su vandens telkiniu, turi buti laisvi priėjimo takai noritiesiems pasimaudyti? Gal yra tuos klausimus reglamentuojantys teisės aktai ar kiti dokumentai.. Su kaimynais nekonfliktuojame, bet nesmagu kiekvieną kartą einant praustis jausti nepasitenkinimo žvilgsnius iš naujakurių.. Nors turėčiau savo senelių ir prosenelių žemėje jaustis kitaip. Širdingai dėkoju už atsakymą.
 
2008-10-14 Svencioniu inter. puslapyje rasote, kad pradejo veikti nauji biologiniai valymo irenginiai Svencioneliuose, taip pat rasote, "baigiami irengti nuoteku dumblo saugojimo aikstele". Klausimas: Kurioje vietoje yra baigiama irengti dumblo saugojimo aikstele?
 
Kada isasfaltuos zvirkeli LABANORAS -SVENCIONELIAI, arba LABANORAS - LAKAJA?
Su pagarba Zigmas
<< 1 ... 7 ... 26 ... 36 ... 41 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 76 >> 

Užduokite savo klausimą:

Jūsų vardas: 

El. pašto adresas: 

Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Rimgaudas
Vakarė
Stefanija
Rytoj:
Daujotas
Butvydė 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas