Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11695103
Šiandien apsilankė: 640
Dabar naršo: 23


Klausimai-atsakymai
 
noriu paklausti kur Švenčionyse galima užregistruoti valtį ir koks darbo grafikas? lauksiu atsakymo.ačiū!
Nekomercines prieplaukas, t.y. prieplaukas, naudojamas asmeniniais ar nekomerciniais tikslais mažiesiems, pramoginiams, sportiniams ir asmeniniams laivams priplaukti, stovėti, išplaukti, įlipti ir išlipti keleiviams, gali registruoti tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys (Inspekcijos viršininko 2005 m. rugpjūčio 8 d. įsakymu Nr. 4-194 patvirtintos Nekomercinių mažųjų, pramoginių ir sportinių laivų prieplaukų steigimo ir registravimo taisyklės (Žin., 2005, Nr. 105-3901, Nr. 109-3994)). Nekomercinės prieplaukos įregistravimas ir pirminė techninė apžiūra kainuoja 50 litų, dokumento išdavimas – 20 litų, o  kasmetinė techninė apžiūra - 1 litas už bėginį metrą.
Registre  registruojami ir vidaus vandenų transporto priemonių pakabinamieji varikliai (toliau – pakabinamieji varikliai). Tai labai aktualu įmonėms, nuomojančioms pakabinamuosius variklius, bei laivelių savininkams, turintiems keletą pakabinamųjų variklių ir plaukiojantiems su ta pačia vidaus transporto priemone skirtinguose vidaus vandens telkiniuose bei kaskart kabinantiems skirtingo galingumo variklį. Pakabinamojo variklio registravimas ir dokumento išdavimas kainuoja 25 litus, o išregistravimas bei liudijimo išdavimas – 5 litus.
Visų tipų irklinių ir nesavaeigių mažųjų laivų ir vandens dviračių registravimas Registre su pirmine technine apžiūra kainuoja 36 litus, o išregistravimas – 3 litus. Mažųjų, pramoginių, sportinių ir asmeninių nesavaeigių laivų statybos ir remonto techninio projekto derinimas (savos gamybos laivų, valčių ir kt. projektai turi būti suderinti su Inspekcijos pareigūnais) ir akto surašymas kainuoja 30 litų. Mažųjų, pramoginių, sportinių ir asmeninių nesavaeigių laivų (taikoma ir vandens motociklams) registravimas Registre su pirmine technine apžiūra, priklausomai nuo vidaus vandenų transporto priemonės variklio galingumo, kainuoja nuo 60 iki 120 litų, o išregistravimas – 5 litus. Burinės jachtos įregistravimas Registre kainuoja 40, o išregistravimas – 10 litų. Burinių jachtų technines apžiūras atlieka Lietuvos buriuotojų sąjunga.
Susitvarkyti reikiamus dokumentus galima antradieniais ir ketvirtadieniais Ignalinoje, Geležinkelio g. 34 (Ignalinos rajono aplinkos apsaugos agentūros patalpose). Visagine - pirmadieniais (Parko g. 14, 519 kab.), Švenčionyse – trečiadieniais (Švenčionių rajono aplinkos apsaugos agentūros patalpose,  Taikos g. 1-1), nuo 9.00 iki 12.00 val.
Daugiau informacijos:
Tel. (8 652) 90 767
Internete: www.vvvli.lt
Spausdinti
 
Atgal
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daugailas
Švitrigailė
Rapolas
Gilbertas
Rytoj:
Švitrigaila
Vaigedė
Darija
Inga 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas