Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas Projektai
2020 m. lapkričio 30 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9880498
Šiandien apsilankė: 2567
Dabar naršo: 32


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų antraklasiai dalyvavo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ veiklose

2019 m. gegužės 23 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro baseine vyko Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Švietimo ir mokslo ministerijos, Ignalinos ir Švenčionių rajonų savivaldybių finansuojamo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje" baigiamasis renginys. Projekto dalyvius šventės metu sveikino Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas ir Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėjas Erikas Demidovas.

2018-2019 mokslo metais projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje" veiklose dalyvavo apie 250 mokinių iš Ignalinos ir Švenčionių rajonų mokyklų. Iš Švenčionių pradinės mokyklos dalyvavo 58, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazijos - 48 ir Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos" gimnazijos -15 antrokų.
Mokydamiesi plaukti mokiniai gerina savo fizinę būklę - greitį, lankstumą, pusiausvyrą bei koordinaciją, taip pat įgauna daugiau pasitikėjimo, išmoksta jausti atsakomybę už savo veiksmus vandenyje. Projekto dalyviai įgyja ne tik praktinių įgūdžių, kaip saugiai elgtis vandenyje, bet ir kaip saugiai elgtis prie vandens. Tai puikus skatinimo sportuoti pavyzdys, o treneriams - geras būdas atrasti talentus ir pakviesti juos į būrelius ir sportines grupes. „Šis projektas išties puikus. Juo džiaugiasi ir patys vaikai, ir jų mokytojai, ir tėveliai",- sakė plaukimo treneris ir projekto vadovas Eugenijus Rakitinas.
Išskirtinio šventės dalyvių, žiūrovų ir svečių dėmesio sulaukė pasveikinti mokinių atvykęs Lietuvos plaukimo rinktinės narys, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos pirmokas Džiugas Karklelis. Jis Lietuvos suaugusiųjų čempionate gerino savo asmeninius rekordus, 400 m kompleksiniu plaukimu iškovojo ketvirtąją vietą, o perpus trumpesnėje distancijoje liko penktas. Šie aukšto lygio rezultatai lėmė, kad Džiugas pateko į Lietuvos plaukimo rinktinę ir liepos pabaigoje vyks į Europos jaunimo olimpinį festivalį Azerbaidžano sostinėje Baku.

Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2019-05-29
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Saugirdas
Dovainė
Andriejus
Andrius
Rytoj:
Butigeidas
Algmina
Eligijus
Natalija
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas