Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. liepos 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6851125
Šiandien apsilankė: 232
Dabar naršo: 15


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybės mero R. Klipčiaus padėka prisidėjusiems prie festivalio „Ežerų sietuva 2017“ organizavimo

Liepos 23-ioji Pabradėje suskambėjo įvairiakalbėmis dainomis, puikiais šokiais ir uždegančia muzika. Dvyliktoji „Ežerų sietuva“ savo finaliniu akordu apdovanojo pabradiškius ir miesto svečius, suteikė dar vieną puikią progą susiburti, pabendrauti ir pasilinksminti visai Švenčionių rajono bendruomenei.

Labai džiaugiuosi, kad tarptautinis festivalis „Ežerų sietuva“ nepabūgo keistis ir šiemet savo šurmulį padovanojo Pabradei – daugiakultūriam miestui, apdovanotam įspūdinga gamta, apjuostam gražiosios Žeimenos juosta.

Šventė buvo didelė, spalvinga ir šiais metais kitokia. Visą dieną Pabradėje netilo šventinis šurmulys, kuriame įdomybių ir atrakcijų rado kiekvienas. Didžiuojuosi mūsų krašto žmonėmis, kurių išradingumu, draugiškumu ir darbštumu negalėjo atsistebėti net penkių užsienio svečių delegacijų iš Lenkijos ir Baltarusijos atstovai bei festivalyje dalyvavę užsienio kolektyvai. Ačiū už tai, jog svetingo dėmesio ir gero žodžio nepritrūko nė vienam mūsų svečiui.

Šį nuotaikinga šventė nebūtų įvykusi be gausaus būrio mūsų kraštiečių pastangų, jų sklandaus darbo, atsidavimo ir kantrybės.

Už finansinę paramą organizuojant tarptautinį liaudiškos muzikos ir šokių festivalį „Ežerų sietuva 2017“ dėkoju pagrindiniam šventės rėmėjui UAB „Intersurgical“, taip pat rėmėjams: LR Kultūros ministerijai, Lietuvos kultūros tarybai, UAB „SG dujos“, UAB „Cesta“, UAB „Firidas“, UAB „Kerusta“, UAB „Pabradės kartonas“, UAB „Cecilija“, UAB „Baloša“, UAB „Viada LT“, UAB „Brolimo“, A. Ignatovič individualiai įmonei, H. Adomavičienės individualiai įmonei, R. Losinskajos vaistinei, Jolitai Rudinskai, Vladui Šarėjui, prekiniam ženklui „Telesfera“, jungiančiam UAB „Stokeris“ ir UAB „Leonas ir ko“.

Meno kolektyvams esu dėkingas už įspūdingus pasirodymus ir sukurtą šventinę nuotaiką. Ačiū savo šalių kultūrą puikiai reprezentavusiems užsienio ansambliams iš Maltos, Gruzijos, Lenkijos, Moldovos, Baltarusijos, Kroatijos. Nuoširdi padėka Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvoje laikinajam reikalų patikėtiniui Krešimir Kedmenec, kurio pastangų ir geranoriškumo dėka Rytų Aukštaitijoje apsilankė ansamblis iš Zagrebo „Ivan Goran Kovačič“.

Dėkoju visiems, lydėjusiems ir globojusiems užsienio kolektyvus. Ačiū mūsų svečius su Rytų Aukštaitijos grožiu supažindinusioms Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijai, Sirvėtos regioninio parko direkcijai, Nalšios muziejui, Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrui, taip pat Švenčionių progimnazijai.

Nuoširdus ačiū šventę organizavusiems Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo jaunimo ir sporto skyriaus specialistams, gausiam ir draugiškam būriui rajono kultūros darbuotojų, Pabradės miesto kultūros centrui, Pabradės šiuolaikinių šokių kolektyvui „Gelmė“, Pavoverės vario dūdų orkestrui, Švenčionių miesto kultūros centro dainų ir šokių ansambliui „Aukštaitija“. Dėkoju šventės režisierei Rūtai Baliukonienei bei renginio vedėjams Jolantai Jurkuvėnienei ir Deividui Dubinovui.

Prekybininkams ir tautodailininkams dėkoju už aktyvų dalyvavimą mugėje, kurios dydis ir turtingumas visus maloniai nustebino. Kariškiams ir pasieniečiams dėkoju už įdomų prisistatymą bei šventės dalyviams padovanotas puikias emocijas.

Už visokeriopą pagalbą organizuojant šventę nuoširdžiai dėkoju policijai, ugniagesiams, medikams ir elektrikams. Už saugumą ir operatyvų darbą šventės metu ačiū tariu UAB „Apsaugos komanda“. Už miesto sutvarkymą, papuošimą šventei, švaros palaikymą jos metu ir po šventės dėkoju UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ ir Pabradės seniūnijai.

Dėkoju informaciniam rėmėjui laikraščiui „Žeimenos krantai“.

Nuoširdus AČIŪ visiems Pabradės miesto bendruomenės nariams, visiems tądien dirbusiems ir šventusiems!

Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius

  2017-07-25
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Rimvydas
Rimvydė
Danielius
Lionginas
Rytoj:
Dalius
Mantilė
Magdalena

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas