Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. liepos 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6851125
Šiandien apsilankė: 232
Dabar naršo: 15


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybėje vyko diskusija „Savanoriškos veiklos modelis Švenčionių rajono savivaldybėje“

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrius, įgyvendinant jaunimo problemų sprendimo Švenčionių rajono savivaldybėje 2013-2018 metų plano ketvirto tikslo „skatinti jaunų žmonių pilietiškumą, aktyvų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime" 1 uždavinį „skatinti jaunimo dalyvavimą savanoriškoje, kultūrinėje bei tarptautinėje veikloje ir pilietinį aktyvumą" ir atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teiktas užduotis ir siektinus rezultatus jaunimo reikalų koordinatoriams 2017 m., suorganizavo diskusiją „Savanoriškos veiklos modelis Švenčionių rajono savivaldybėje".


Susitikime dalyvavo Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Juozas Meldžiukas, rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova, rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai, jaunimo organizacijų atstovai.
Diskusijos metu aptartas savanorystės finansavimas ir jo mechanizmas, kokybiniai reikalavimai ir kriterijai, galimybės, kur galima savanoriauti, savanorystės trukmė, koordinatoriaus/mentoriaus ir kuratoriaus funkcijos (kas jas įgyvendina), dokumentacija, įsivertinimas ir pažymėjimo išdavimo tvarka.
Savanorystė - įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunamas piniginis atlygis, tačiau yra galimybė kompensuoti tam tikras išlaidas, susijusias su savanoriška veikla. Nuo 2018 m. stosiantieji į aukštąsias mokyklas galės gauti papildomų balų už brandos darbą ir savanorystę. Kol kas 0,25 balo prie konkursinio balo stojant į aukštąją mokyklą jaunuoliai galės gauti tik įsitraukę į Jaunimo garantijų projekto „Atrask save" savanorystės veiklas ne trumpiau kaip 3 mėn.
Švenčionių rajono savivaldybėje projekto „Atrask save" savanorystės veiklą koordinuoja „Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centras". Švenčionių rajone akredituotos ir savanorius priimančios įstaigos: Rytų Lietuvos krašto jaunimo centras „Arka", autoklubas „4x4 Švenčionys", Sirvėtos regioninio parko direkcija, Švenčionių autosporto klubas, Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras, Švenčionių rajono savivaldybės Viešoji biblioteka, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas" užsieniečių integracijos programa (Pabradės miestas).

Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

  2017-08-02
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Rimvydas
Rimvydė
Danielius
Lionginas
Rytoj:
Dalius
Mantilė
Magdalena

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas