Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. vasario 16 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7495431
Šiandien apsilankė: 2506
Dabar naršo: 23


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajone išmokos vaikams nevėluoja

Daliai Lietuvos savivaldybių skelbiant apie vėluojančias išmokas vaikams informuojame, kad Švenčionių rajone šios išmokos yra mokamos laiku.

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistai sausio mėnesį išnagrinėjo visus prašymus, kurie iki 2018 m. vasario 1 d. buvo pateikti tiek elektroniniu būdu, tiek įprastu būdu seniūnijose, ir paskyrė universalias bei papildomas išmokas. 

„Visi matėme ir girdėjome, kaip strigo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos prižiūrima socialinių paslaugų informacinė sistema (SPIS). Tai sukėlė nemažai rūpesčių tiek gyventojams, besikreipiantiems dėl išmokos vaikams, tiek Socialinės paramos skyriaus specialistams. Džiaugiamės, kad streikuojant elektroninei sistemai buvo sėkmingai surenkami popieriniai gyventojų prašymai ir esame dėkingi specialistams, kurie dirbo neskaičiuodami laiko, kad visi, pateikę prašymus, sulauktų jiems priklausančių išmokų“, – sako savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Arūnas Čenkus.

Iš viso sausio mėnesį universali išmoka paskirta 2438 vaikams, papildoma išmoka – 1059 vaikams. Kadangi išmoka vaikui yra mokama už praėjusį mėnesį, už sausį ji išmokėta vasario 12 d. Prašymai, kurie buvo pateikti po vasario 1 d., bus išnagrinėti per vasario mėnesį, o išmokos išmokėtos kovą (už du mėnesius).

Esant didžiuliam pareiškėjų ir jų teikiamų prašymų skaičiui, pirmosiomis sausio mėnesio savaitėmis elektroninių prašymų sistema SPIS nuolat strigo arba neveikė, todėl gyventojai visoje Lietuvoje susidūrė su sunkumais pateikti prašymus, o juos apdorojančių specialistų darbas buvo ypač apsunkintas.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. kiekvienam vaikui nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jeigu mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa, bet ne ilgiau iki jiems sukaks 21 metai, skiriama ir mokama 30,02 Eur išmoka per mėnesį.


Švenčionių rajono savivaldybės informacija


 


 

  2018-02-13
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Tautvydė
Julijonas
Julijona
Rytoj:
Vaišvilas
Viltė
Donatas
Donata

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas