Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 23 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6657233
Šiandien apsilankė: 902
Dabar naršo: 17


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių bendruomenė susipažino su vandentvarkos plėtros planais

Praėjusį penktadienį, birželio 30 d., Švenčionyse susirinkusiems miesto bendruomenės lyderiams UAB „Vilniaus vandenys“ bei Švenčionių rajono savivaldybės atstovai pristatė planus dėl tinklų atnaujinimo ir plėtros, vandens gerinimo įrenginių statybos bei nuotekų valyklos rekonstrukcijos. Po susitikimo „Vilniaus vandenų“ biure Švenčionių seniūnė bei dešimtis miesto seniūnaičių apsilankė rekonstrukcijos laukiančioje Švenčionių miesto bei modernioje Pabradės nuotekų valyklose.

Bene daugiausiai klausimų sulaukė numatyta vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra. Švenčionių rajono savivaldybės atstovai Simona Kazlienė ir Grigorijus Avinas pristatė, kad vandentiekio ir nuotekų trasų atnaujinimo darbai pirmiausiai prasidės Švenčionių, o vėliau ir Švenčionėlių daugiabučių namų kvartale. Visiems šiems darbams prireiks apie 516 tūkst. Eur, šią sumą perpus dengs Europos Sąjunga ir Švenčionių rajono savivaldybė.

„Miestų kvartaluose pakeitimui buvo atrinkti blogiausios būklės tinklų ruožai. Kadangi paraleliai startuoja ir kvartalų dangų – įvažiavimų, aikštelių, šaligatvių – rekonstrukcija, nebūtų tikslinga po jomis palikti senus vamzdynus, neatsparius mechaniniams poveikiams, gresiančius prakiurti tuoj po naujų dangų įrengimo“, – pabrėžė savivaldybės atstovai.

„Vilniaus vandenų“ 2017-2019 metų Strateginiame veiklos ir plėtros plane numatyta, jog šalia Švenčionių esančiame Naujųjų Zadvarninkų kaime, dabartinėje vandenvietės teritorijoje, bus įrengti vandens gerinimo įrenginiai, išspręsiantys ilgametį vandens kokybės klausimą. Į šiuos įrenginius planuojama investuoti daugiau nei 580 tūkst. eurų.

Investicijų sulauks ir senoji Švenčionių nuotekų valykla, už maždaug 3 mln. eurų ketinama atnaujinti visus pagrindinius jos įrenginius. Tad ateityje bus valomi ne tik organiniai teršalai, tačiau ir azotas, fosforas bei kitos medžiagos.

Švenčionyse, Taikos g. daugiabučių namų kvartale, artimiausiu metu bus rekonstruoti daugiau nei kilometras geriamojo vandens ir beveik 1,5 kilometro nuotekų tinklų. Dar 1,2 kilometro vandentiekio ir beveik 2 kilometrai nuotekų vamzdynų bus pakeista Švenčionėlių daugiabučių namų kvartale. 

Tą patį penktadienį Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pritarė bendrovės „Vilniaus vandenys” siūlymui reikšmingai mažinti daugelio geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų. Tad švenčioniškiai nuo rudens už paslaugas mokės maždaug penktadaliu mažiau.
 


Švenčionių rajono savivaldybės ir UAB „Vilniaus vandenys“ informacija bei nuotraukos

  2017-07-07
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gertautas
Tautvydė
Ivona
Rytoj:
Vilmantas
Gina
Gerardas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas