Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. vasario 16 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7495431
Šiandien apsilankė: 2506
Dabar naršo: 23


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje lankėsi Izraelio ambasadorius Amir Maimon

Žiemiškai baltą ir saulėtą vasario 7-osios rytą Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija pradėjo svarbiu ir įdomiu dalykiniu susitikimu su Izraelio valstybės nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvai Amir  Maimon ir jo padėjėja Liana Jagniatinsky. Susitikime dalyvavo ir kiti garbingi svečiai: Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, mero patarėja Justė Rimšelienė, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė bei rajono savivaldybės tarybos narys Darius Velička.


Šie garbūs svečiai atvyko su puikiomis naujienomis Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 2–4-ų klasių mokiniams. Sunku nuslėpti džiugesį dėl artėjančios kelionės į Izraelį! Kovo 5–10 dienomis  aštuoni puikiai angliškai kalbantys gimnazijos mokiniai, projekto su Izraelio ambasada dalyviai, vyks į Izraelį. Džiugu, kad Izraelio ambasadorius Lietuvoje nusprendė padovanoti unikalią galimybę Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniams aplankyti šią šalį, susipažinti su jos kultūra, tradicijomis, papročiais ir žmonėmis. Izraelio ambasada tiesia draugystės ir bendradarbiavimo tiltą tarp Lietuvos ir saulėtojo Izraelio. 
Susitikimo metu Izraelio ambasadorius pristatė ekskursijos programą: bus unikali galimybė apsilankyti religiškai svarbiose vietose, dalyvauti oficialiuose susitikimuose su Lietuvos ambasados Izraelyje atstovais, bendrauti su Izraelio gimnazijos, kurios direktorius kilęs iš Kauno, mokiniais, maudytis Negyvojoje jūroje, paragauti neįprasto skonio patiekalų ir mėgautis saule. Bene labiausiai džiugu dėl to, kad ši kelionė gimnazijai visiškai nekainuos – visa ekskursijos programa yra apmokama Izraelio ambasados ir rėmėjų lėšomis, o kelionės lėktuvu  išlaidos bus apmokėtos Švenčionių rajono savivaldybės. Gimnazija labai dėkinga Švenčionių rajono savivaldybės merui Rimantui Klipčiui, kuris nuo pirmojo projekto su Izraelio ambasada susitikimo aktyviai dalyvauja visose veiklose ir dovanoja skrydžio bilietus. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniams ši kelionė bus puiki motyvacija aktyviai dalyvauti įvairiuose projektuose, domėtis kitomis kultūromis ir mokytis užsienio kalbų.
Kartu su Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniais vyks ir dar keturių Lietuvos gimnazijų mokiniai, todėl bus proga susirasti draugų ir iš kitų mūsų šalies mokyklų. Įspūdžiai, jausmai ir nuotaikos bus įamžinti portalo „15 minučių“ reporterių, kurie taip pat vyksta į šią kelionę.Informaciją parengė Diana Galatiltienė, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos anglų kalbos mokytoja

  2018-02-08
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Tautvydė
Julijonas
Julijona
Rytoj:
Vaišvilas
Viltė
Donatas
Donata

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas