Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. sausio 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7406435
Šiandien apsilankė: 2187
Dabar naršo: 33


Naujienos ir aktualijos
Švenčionėlių prieigose pradedamas naujos poilsio zonos įrengimas

Švenčionėlių prieigose, dešiniajame Žeimenos krante ties Platumų kaimu, pradedamas naujos poilsio zonos įrengimas. Čia bus tvarkoma apleista ir sunykusi kraštovaizdžio teritorija, įrengiamas paplūdimys, nutiesiamas pėsčiųjų takas, iškils treniruoklių bei vaikų žaidimų aikštelės.


„Švenčionėlių gyventojai labai didžiuojasi švariąja Žeimenos upe, tačiau ilgą laiką jie negalėjo pilnavertiškai pasidžiaugti upės privalumais – iki šiol trūko šiuolaikiškos maudyklos, patogaus paplūdimio. Daugiausiai žmonių ilsisi nedideliame ruoželyje prie Žeimenos tilto, šalia kurio – ir judri gatvė, ir nuolat išsilaipinantys baidarininkai. Norintiems pailsėti akivaizdžiai trūko ramybės ir komforto, todėl kartu su Švenčionėlių bendruomene „Bičiuliai“ sumąstėme paplūdimį įrengti atokiau nuo Žeimenos gatvės – smėlėtoje Platumų atodangoje. Džiaugiuosi, kad ši idėja labai greitai bus įgyvendinta: tikimės, kad švenčionėliškiai dar šią vasarą spės pasidžiaugti nauju paplūdimiu“, – komentuoja Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius.
Įgyvendinant projektą „Bendruomeninės infrastruktūros sukūrimas palei Žeimenos upę“ bus įrengtas nuo Žeimenos tilto link paplūdimio zonos vedantis pėsčiųjų takas, įprasti ir pontoniniai paplūdimio takai. Išvalius nevertingus medžius, krūmynus ir kitus augalus, bus suformuota smėlėta paplūdimo zona su gultais ir persirengimo kabinomis. Čia taip pat atsiras vaikų žaidimų aikštelė, penkių lauko treniruoklių kompleksas, pavėsinė, pora stacionarių šašlykinių, suoleliai. Patogumui ir švarai užtikrinti bus įrengtos šiukšliadėžės, tualeto ir konteinerių aikštelės, taip pat nedidelis parkingas. 
Darbus atliksianti UAB „RTS Baltic“ įsipareigojo statybas užbaigti iki rugpjūčio 4 d. Iš viso į projektą numatyta investuoti apie 133 077 Eur, jį finansuos ES, Švenčionių rajono savivaldybė ir Švenčionėlių bendruomenė „Bičiuliai“.
Naujoji rekreacinė zona susijungs su kitame Žeimenos krante tiesiamu edukaciniu-poilsiniu taku ir sudarys vietiniams ir turistams patrauklų kompleksą.
Darbai kairiajame upės krante vyksta jau kurį laiką: nuo Platumų tilto iki pėsčiųjų tiltelio besidriekianti upės pakrantė valoma nuo sergančių ar menkaverčių krūmų bei medžių, statomas regyklomis praturtintas pontoninis pėsčiųjų takas su unikalų paupį pristatančiais informaciniais stendais.
Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos


  2018-05-09
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daugvydas
Nomeda
Fabijonas
Rytoj:
Galiginas
Garsė
Agnietė

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas