Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 27 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11711117
Šiandien apsilankė: 2656
Dabar naršo: 28


Klausimai-atsakymai
 
Sveiki visi, kas neabejingi Svencioniu krastui!
Niekaip nenusprendziau, kur galima butu issakyti savo nuomone, pasiulymus ir pageidavimus del svencioniu knygyno padeties. Tad rasau cia, Jums, mieli svencioniskiai.
Tikriausiai daugumai is musu teko uzeiti i musu knygyna ir iseiti is ten nusivylus ir dar susigadinus nuotaika visai likusiai dienos daliai. Paklausi ko nors, o atsakymo taip ir nesulauki, arba isgirsti toki: "Neklausinek, vis tiek nepirksi." Na taip girdziu pasakoma mokinukams, kuriems tikrai patiems ten ka nors rasti sudėtinga. Man gaila ju. Jie kita diena vedasi tevelius, kad galetu nusipirkti reikiama sasiuvini ar knygele.
Taciau i tokia situacija patenka ne tik vaikai. Pati esu vyresne, taciau dar mokykloje teko laukti uzsakymu 4 menesius. Mokytoja kentejo, kol galiausiai nuvaziavo ir nupirko vadovelius Vilniuje.
Ir siandien, nuejus i knygyna, teko paklausti, kur yra zodynu skyrius, tuo metu nebuvo ne vieno pirkejo, o pardaveja taip ir neislemeno ne vieno zodzio. Ir ka belieka daryti? Na nebent nuogastauti, kad gal kada nors bus pakeistos sovietiniu laiku pardavejos. Ten net groziniai kuriniai yra skaitomi paciu darbuotoju, o paskui sulamdyti, istepti pardavinejami. Na nuejus i toki knygyna kiekvienas pasijaucia tikriausiai kaip prasciausio kaimo parduotuveleje. O musu miesta toks aptarnavimas tik tersia!
Tai gal ka bendrom jegom galima pakeisti? Nejaugi tokiame mieste nera jaunu, issilavinusiu asmenu dirbti toki darba, nejaugi visi gali tiek kenteti? SOS. Kur kreiptis, nes nusiskundimu turiu ne as viena.
8O
UAB „Švenčionių knygynas" išnagrinėjo Jūsų pastabas ir informuoja, kad tuo metu dirbusi bendrovės pardavėja yra įspėta dėl pareikštų pastabų bendraujant su pirkėjais.
Dėl pareikštos pastabos, kad knygos buvo darbuotojų skaitomos, informuojame, kad pirkėjams pardavėja negali uždrausti vartyti knygų puslapius. Knyga gali domėtis ne vienas pirkėjas, dėl to jos gali prarasti prekinę išvaizdą, t.y. knyga atrodo tarsi būtų skaityta. Knygos, kurios netenka prekinės vertės, yra nukainojamos arba nuomojamos. Ši paslauga bendrovėje yra teikiama jau dešimtmetį.
Dėl jaunų, išsilavinusių darbuotojų. įdarbinimo galime pasakyti, kad vidutinis knygynų pardavėjų atlyginimas siekia tik 500 litų, todėl per paskutinius 5 metus nei vienas jaunas specialistas nesikreipė su prašymu įsidarbinti UAB „Švenčionių knygyno" parduotuvėse. Būtume dėkingi gerb. Pareiškėjai, arba bendruomenei kad rekomenduotų asmenį, kuris atitiktų keliamus reikalavimus.
Siekiant, kad nepasikartotų panašios situacijos, bendrovė ėmėsi organizacinių priemonių, kurios pagerins UAB „Švenčionių knygyno" darbo veiklą. Šios priemonės yra:
1.Gaunama literatūra bus grupuojama pagal leidyklas.
2.Bus įrengta vieta, kurioje bus patalpintos naujai išleistos knygos.
3.Bus įrengtas stendas, kuriame bus skelbiamas populiariausių mėnesio knygų dešimtukas.
4.Švenčionių knygyne pirkėjams bus sudaryta galimybė užpildyti užsakymų korteles su pageidaujamos literatūros sąrašu.
5.Nutarta kreiptis į rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrių su prašymu sudaryti išankstinius mokomosios literatūros sąrašus ateinantiems mokslo metams, nes paprastai mokyklos arba mokytojai kreipiasi į knygynus tik mokslo metams prasidėjus.
Spausdinti
 
Atgal
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Ramojus
Tautmilė
Vincentas
Sabina
Rytoj:
Gaudrimas
Almanė
Simonas
Tadas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas