Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. gegužės 29 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9024574
Šiandien apsilankė: 215
Dabar naršo: 53


Naujienos ir aktualijos
Šiemet pajamų deklaracijas pateikė daugiau nei 10 tūkst. Švenčionių r. gyventojų

2019 m. gegužės 6 d., Vilnius. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI), kad šiais metais iš viso jau pateikta daugiau nei 1,5 mln. pajamų ir daugiau nei 84 tūkst. turto deklaracijų, bei beveik 256 tūkst. prašymų skirti dalį pajamų mokesčio paramai. Švenčionių r. iš viso jau pateikta apie 13 tūkst. pajamų ir apie 1 tūkst. turto deklaracijų, bei apie 1,7 tūkst. prašymų skirti dalį pajamų mokesčio paramai.


Nuo metų pradžios už visus mokestinius laikotarpius pajamų deklaracijas pateikė apie 10 tūkst. Švenčionių r. gyventojų. Daugiau nei 6 tūkst. Švenčionių r. gyventojų pateikė deklaracijas su grąžintina GPM suma, jiems bus grąžinta per 1 mln. eurų GPM permokų suma. Apie 3 tūkst. Švenčionių r. gyventojų pateikė deklaracijas su mokėtina GPM suma, jie turės sumokėti apie 528 tūkst. eurų GPM.

Šiais metais pajamas už 2018 metus turėjo deklaruoti apie 5,6 tūkst. Švenčionių r. gyventojų, iš jų GPM deklaracijas pateikė apie 4,6 tūkst. gyventojų, pajamų deklaracijų laiku nepateikė apie 1 tūkst. gyventojų (iš kurių apie 200 gyventojų vykdžiusių individualią veiklą). Turto deklaracijas už 2018 metus turi pateikti apie 1,2 tūkst. Švenčionių r. gyventojų, iš jų deklaracijas jau pateikė apie 1 tūkst. gyventojų.

VMI jau grąžino apie 32 mln. eurų mokesčių permokos beveik 197 tūkst. Lietuvos gyventojams.

Jau pradėtas pateiktų deklaracijų tyrimo procesas: patikrinta apie 356 tūkst. iki balandžio 6 d. gautų deklaracijų, 17 tūkst. deklaracijų nustatyti neatitikimai. Gyventojai artimiausiu metu jau gaus raginimus patikslinti deklaracijas arba pateikti papildomus dokumentus. Pranešimai bus pradėti siųsti šią savaitę.

Mokesčių administratorius primena visiems pamiršusiems ar neturėjusiems laiko pateikti deklaracijų iki gegužės 2 d., jas pateikti kuo greičiau, mat susidarius mokėtinai sumai ir jos nesumokėjus laiku, už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojami 0,03 proc. delspinigiai.

Gyventojai, kuriems būtina sumokėti pajamų mokestį, tačiau dėl finansinių sunkumų laikinai negalintys to padaryti, gali kreiptis į apskrities valstybinę mokesčių inspekciją arba pateikti prašymus per Mano VMI dėl mokestinės paskolos ar mokesčių atidėjimo.

VMI primena, jog nepaisant deklaravimo laikotarpio pabaigos, vis dar galima pasinaudoti ta vienintele galimybe patikslinti senas deklaracijas už 2014–2017 metus ir pamirštus mokesčius iki liepos 1 d. deklaruoti be jokių delspinigių. Daugiau informacijos apie šią ateityje nepasikartosiančią galimybę galima rasti čia.

Visą aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus gyventojai gali rasti adresu www.vmi.lt. Konsultacijas VMI specialistai mokesčių klausimais teikia telefonu 1882 arba +370 5 255 3190. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.


Erika Gerybaitė,
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
tel.: + 370 5 2658 358 tel. p.: Erika.Gerybaite@vmi.lt

  2019-05-07
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Algedas
Erdvilė
Magdalena
Magdė
Rytoj:
Vyliaudas
Ferdinandas
Joana
Žana


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas