Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Investuotojams Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. balandžio 12 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 10600480
Šiandien apsilankė: 740
Dabar naršo: 21


Rajoninių olimpiadų ir konkursų 2020–2021 m. m. nugalėtojai

Rajoninių olimpiadų ir konkursų 2020–2021 m. m. nugalėtojai

Anglų kalbos konkursas
I vieta
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos I klasės mokinys

II vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos II klasės mokinys

III vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 16 mokinių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 5 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 3 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 6 mokiniai)

Anglų kalbos olimpiada

I vieta
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos III klasės mokinys

II vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos III klasės mokinys

III vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 8 mokiniai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 1 mokinys, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 1 mokinys, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 6 mokiniai)


„Bebras“ konkursas

I vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos 5 klasės mokinys
Pabradės „Ryto“ gimnazijos 6 klasės 2 mokiniai
Pabradės „Ryto“ gimnazijos 7 klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 4 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 8 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos IV klasės mokinys

II vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 4 klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 7 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 5 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 8 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys

III vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos 7 klasės mokinys
Pabradės „Ryto“ gimnazijos 8 klasės mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos 5 klasės mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos 8 klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 4 klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 5 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 5 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 6 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės 2 mokiniai



Biologijos olimpiada

I vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos II klasės mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos IV klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys

II vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos II klasės mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos III klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos IV klasės mokinys

III vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos II klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos IV klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 22 mokiniai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 5 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 4 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 4 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 9 mokiniai)


Chemijos olimpiada

I vieta
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos III klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos II klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos IV klasės mokinys

II vieta
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos I klasės mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos IV klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys
   
III vieta
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos IV klasės mokinys
Pabradės „Ryto“ gimnazijos II klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 22 mokiniai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 3 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 7  mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 4 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 8 mokiniai)


Dailės olimpiada

I vieta
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos I klasės mokinys

II vieta
Pabradės meno mokyklos 4 klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos II klasės mokinys

III vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos I klasės mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos 8 klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos I klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 10 mokinių (Pabradės meno mokyklos – 2 mokiniai, Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 2 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 1 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 3 mokiniai)



Epistolinio rašinio konkursas
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 5 klasės mokinys

Darbas išsiųstas į šalies etapą.

Iš viso dalyvavo 1 mokinys (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos)


Etninės kultūros olimpiada

I vieta

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 1 klasės mokinys

II vieta
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos IV klasės mokinys

III vieta
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos IV klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 5 mokiniai (Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 3 mokiniai)


Fizikos olimpiada

I vieta
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos I klasės mokinys

II vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos I klasės  mokinys
   
III vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos I klasės  mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos I klasės mokinys


Iš viso dalyvavo 17 mokinių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 4 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 4 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 4 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 5 mokiniai)


Informatikos olimpiada

I vieta
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos III  klasės mokinys

II vieta
-

III vieta
-

Iš viso dalyvavo 5 mokiniai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 1 mokinys, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 1 mokinys, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 3 mokiniai)



Istorijos olimpiada

I vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos II klasės mokinys

II vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys
   
III vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 13 mokinių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 3 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos –2  mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 6 mokiniai)



Jaunųjų filologų konkursas

Geriausiais pripažinti darbai

Literatūros kritikos sekcija
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos IV klasės mokinio   darbas „Literatūra kaip pasakojimas apie gyvenimą: Juozo Tumo-Vaižganto „Dėdės ir dėdienės“

Poezijos darbų sekcija
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos III  klasės mokinio eilėraščiai

Vertimų sekcija
Švenčionių profesinio rengimo centro technologinės gimnazijos skyriaus  11 klasės mokinio darbas „Rašytojos Viktorijos Tokarevos apsakymo „Šiek tiek užsienietė“ ištraukos vertimas


Iš viso dalyvavo 3 mokiniai (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionių profesinio rengimo centro – 1 mokinys)



Lenkų  kalbos olimpiada

I vieta
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos III klasės mokinys
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos IV klasės mokinys

II vieta
-
  
III vieta
-

Iš viso dalyvavo 2 mokiniai (Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 2 mokiniai)



Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada lietuviškų mokyklų mokiniams

9–10 (I–II) klasės


I vieta

neskirta

II vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės mokinys

III vieta
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos I klasės mokinys

11–12 (III–IV) klasės

I vieta
neskirta

II vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys

III vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos IV klasės mokinys

Iš viso dalyvavo gimnazijų I–II klasių 10 mokinių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 4 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 4 mokiniai), gimnazijų III–IV klasių – 8 mokiniai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 1 mokinys, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 3 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 4 mokiniai)



Matematikos olimpiada


I vieta
-

II vieta
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos IV klasės mokinys

III vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos III klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 20 mokinių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 5 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 5 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 5 mokiniai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 5 mokiniai)


Meninio skaitymo konkursas

5–8 klasės

I vieta
neskirta

II vieta
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 5 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 6 klasės mokinys

III vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos 8 klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 5 klasės mokinys

9–12 (I–IV) klasės

I vieta

Pabradės „Ryto“ gimnazijos III klasės mokinys

II vieta
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės 2 mokiniai

III vieta
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos II klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 5–8 klasių 11 mokinių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 1 mokinys, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 5 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 3 mokiniai), gimnazijų I–IV klasių 4 mokiniai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 1 mokinys, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 3 mokiniai)


Muzikos olimpiada

I vieta

Pabradės „Ryto“ gimnazijos II klasės mokinys

II vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys

III vieta
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos I klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos II klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 6 mokiniai (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 2 mokiniai, Švenčionių  Zigmo Žemaičio gimnazijos – 2 mokiniai)



Rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

I vieta
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos III klasės mokinys
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos II klasės mokinys

II vieta
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos II klasės mokinys

III vieta
Pabradės „Ryto“ gimnazijos II klasės mokinys
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos III klasės mokinys

Iš viso dalyvavo 13 mokinių (Pabradės „Ryto“ gimnazijos – 2 mokiniai, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos – 2 mokiniai,  Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos – 3 mokiniai, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos – 6 mokiniai)

 

[Atgal]

Paskutinis atnaujinimas: 2021-03-12 14:37:14
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Galmantas
Jūratė
Julius
Damijonas
Rytoj:
Mingaudas
Atgaudė










































 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas