Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. spalio 17 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7103182
Šiandien apsilankė: 885
Dabar naršo: 30


Naujienos ir aktualijos
Projekto „Atrask save“ veiklos rezultatai

Nuo 2015 m. rugsėjo mėn. Švenčionių rajone vykdomas jaunimo garantijų iniciatyvos projektas (toliau – JGI) „Atrask save“. Projekto „Atrask save“ tikslas – sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 15-29 metų jaunimo skaičių įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes.

Per dvejų metų laikotarpį į projekto veiklą įtraukti 58 jaunuoliai, jiems sudaryti individualūs veiklos planai atsižvelgiant į tai, kokį pasiūlymą jaunas žmogus pageidauja gauti. Šios paslaugos yra suteikiamos pagal individualius kiekvieno jauno žmogaus poreikius, taikant įvairias darbo su jaunimu formas bei neformaliojo ugdymo metodus, didžiausią dėmesį skiriant individualiam darbui. 11 jaunuolių pasirinko savanorystę, 22 – įsidarbino, 6 jaunuoliai grįžo į švietimo sistemą. Ne visi jaunuoliai baigė pirminės intervencijos programą – 3 nutraukė be pateisinamos priežasties ir 3 jaunuoliai nutraukė dalyvavimą projekte, nes gavo darbo pasiūlymus. Kiti dar laukia kokybiškų darbo pasiūlymų ir dalyvauja veiklose pagal individualius veiklos planus.
Švenčionių rajono vietos JGI koordinatorė, užimtumo specialistė Ramunė Jakubėnienė dirba su kiekvienu jaunuoliu individualiai. Atsižvelgiant į asmens poreikius, galimybes, patirtį ir motyvaciją, sudaromas individualus veiklos planas. Individualių užsiėmimų tikslas – padėti jaunam žmogui spręsti iškylančias problemas, sudaryti palankias sąlygas formuotis jauno žmogaus asmenybei ir integruotis į darbo rinką ar švietimo sistemą.
Kviečiame visus jaunus žmones (15-29 m. amžiaus), kurie nesimoko, nedirba ir nėra registruoti teritorinėje darbo biržoje, susisiekti su vietos JGI koordinatore, užimtumo specialiste Ramune Jakubėniene tel. +370 633 34 652, el. paštu ramune.jakubeniene@gmail.com arba atvykti į Švenčionių miesto kultūros centrą (Vilniaus g. 2, Švenčionys).

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.
 

Informaciją parengė užimtumo specialistė Ramunė Jakubėnienė

 

  2017-11-08
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Kintautas
Gytė
Marijonas
Margarita
Rytoj:
Liubartas
Kęsmina
Lukas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas