Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6654607
Šiandien apsilankė: 3150
Dabar naršo: 33


Naujienos ir aktualijos
Projektas „Atrask save“ – galimybė susirasti darbą

Švenčionių rajone įgyvendinama nemažai įvairiausių iniciatyvų ir projektų. Vienas iš jų -Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo projektas „Atrask save", kuris pradėtas įgyvendinti 2015 m. rugsėjo 21 d., pabaiga 2018 m. rugsėjo 20 d.
Projekto „Atrask save" tikslas - sumažinti nedirbančių, nesimokančių ir mokymuose nedalyvaujančių 14-29 m. amžiaus jaunuolių skaičių įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso, įvertinant asmens poreikius ir galimybes. Projektą įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų.


Pasidalinti savo sėkmės istorija sutiko buvusi projekto dalyvė Ligita Činčikaitė-Šuchovcovienė. Ligita įgijo socialinio darbuotojo specialybę, bet darbinės praktikos neturi, augina vaikelį, kuriam jau 2 metukai. Pasibaigus vaiko priežiūros atostogoms, į buvusią darbovietę Utenoje ji nesugrįžo, nes šiuo metu su šeima gyvena Švenčionyse. Mokslus baigė, vaikiukas paaugo, darbo kol kas neturi ir suprasdama, kad galbūt negreitai susiras, sužinojusi apie vykdomo jaunimo projekto „Atrask save" teikiamas galimybes, nutarė kreiptis į vietos JGI koordinatorę. Nuo pat projekto pradžios Ligita rodė labai didelį norą veikti, kažkuo užsiimti, bet tiksliai nežinojo, ko nori, tik viena buvo aišku, kad ji buvo linkusi savanorystei, tik nežinojo, kur. Todėl ėmėsi savianalizės, susitiko su mentore Tatjana Kuznecova, aplankė kelias savanorius priimančias organizacijas. Deja, niekas Ligitos nesudomino. Pasitarus su mentore Tajana, buvo nuspręsta papildomai akredituoti Švenčionių socialinių paslaugų centro vaikų dienos centrą, kuriame Ligita galėtų ne tik bendrauti su vaikais, bet ir įgyti tam tikrų kompetencijų ir patirties. Kai nuvyko susipažinti su būsima savanorystės vieta, prisistatymo metu organizacijos vadovė sužinojo Ligitos turimą išsilavinimą ir pasakė, kad kaip tik įstaiga ieško socialinio darbuotojo. Tokiu būdu Ligita gavo darbo pasiūlymą, kurį ilgai nesvarsčiusi priėmė.
„Jums pats didžiausias ačiū! Ir su jumis susipažinau, ir darbą susiradau", - dėkoja vietos JGI koordinatorei Ramunei Jakubėnienei buvusi projekto dalyvė Ligita.
Jei nori save realizuoti, įgyti naujų kompetencijų ir patirties, Jaunimo garantijų iniciatyvos projekto „Atrask save" savanoriškos veiklos organizavimo veikla laukia Tavęs!

  
Informaciją parengė vietos JGI koordinatorė Ramunė Jakubėnienė, el. p. ramune.jakubeniene@gmail.com, tel. 8 633 34652

  2017-03-16
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Eimantas
Aldona
Julija
Rita
Elena
Rytoj:
Gertautas
Tautvydė
Ivona

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas