Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. spalio 31 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9725682
Šiandien apsilankė: 3377
Dabar naršo: 25


Naujienos ir aktualijos
Jaunieji savanoriai

2020 m. sausio 16 d. pasirašius trišales jaunimo savanoriškos tarnybos sutartis su savanoryste organizuojančia organizacija bei savanoriais, Švenčionių miesto kultūros centras priėmė savanoriauti tris jaunuolius.
2019 m. gruodžio 19 d. Švenčionių miesto kultūros centras buvo akredituotas ir tapo jaunimo savanorius priimančia organizacija, kuri gali dalyvauti jaunimo savanoriškos tarnybos programoje ir priimti jaunimo savanorius.
Savanorystė – tai puikus būdas pažinti save skirtingose srityse, realizuoti savo gebėjimus bei įgyti patirties. Kiekvienas iš mūsų galėtume atrasti savo mėgiamų veiklų savanorystėje, visai nesvarbu, kas tai būtų, renginiai ar gyvūnų priežiūra. Jaunimas, bėgant laikui, vis labiau vertina, supranta šios veiklos, kuri suteikia galimybių pažinti ne tik kitus, bet ir save, svarbą.


 Švenčionių miesto kultūros centre savanorystę sausio mėnesį pradėję jaunieji savanoriai savanorišką tarnybą tęs iki liepos vidurio. Pirmosios savaitės jiems buvo naujas nuotykis, kupinas pasitikėjimo savimi, naujų pažinčių, veiklų ir, žinoma, atsakomybių. Visi su nekantrumu laukė tos dienos, kai galės prisidėti prie kultūros centro veiklų.
Paklausus jaunuolių, kaip jie jaučiasi po pirmųjų jiems skirtų užduočių, visi vienbalsiai sakė, jog džiaugiasi tokia galimybe. „Savanoriauti kultūros centre yra nuostabi patirtis, nes ten tu susipažįsti su kultūros darbuotojų darbu, ugdaisi bendrąsias kompetencijas, pasitikėjimą savimi bei turiningai praleidi laisvalaikį", – sakė savanoris Linas. „Mums paskiriamos veiklos labai įdomios, naudingos mums ir kultūros centrui. Man patinka", – įspūdžiais dalinosi savanoris Žygimantas.
Jaunimo savanoriškos tarnybos programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai gaus jaunimo pažymėjimą, patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, o po 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val. / mėn.) nenutrūkstamos tarnybos jiems suteiks 0,25 stojamojo balo pripažinimą, stojant į pirmosios pakopos studijas.

Informaciją parengė Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorė Švenčionių miesto kultūros centre Dovilė Paškonytė

 

  2020-02-11
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mąstvilas
Tanvilė
Alfonsas
Liudlė
Rytoj:
Žygaudas
Milvydė
Andrius
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas