Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Ä® pradžiÄ…SvetainÄ—s žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. rugpjūčio 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6942308
Šiandien apsilankė: 296
Dabar naršo: 13


Naujienos ir aktualijos
Švenčionėlių lopšelis-darželis „Vyturėlis" - Mokyklų edukacinių erdvių 2018 metų konkurso nugalėtojų tarpe

Mokyklų edukacinių erdvių konkursas, skirtas geriausiai savo edukacines erdves tvarkančiai mokyklai 2018 metais išrinkti. Konkursą inicijavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.
Konkurso tikslas - aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius tarp ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, skleisti gerąją patirtį.

Konkursas vyko dviem etapais - I etapas (iki 2018 m. gegužės 14 d.) - savivaldybių lygmeniu ir II etapas (iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.) - nacionaliniu lygmeniu. Savivaldybių komisijos konkursui pristatė 82 mokyklas.
Nacionalinė vertinimo komisija vietose apžiūrėjusi II konkurso etapui pateiktas geriausiai tvarkomas mokyklų edukacines erdves, vadovaudamasi konkurso vertinimo kriterijais, išrinko nugalėtojus.
Galime pasidžiaugti, kad Švenčionėlių lopšelio-darželio „Vyturėlis" administracija pateikė paraišką dalyvauti konkurse, sutelkė bendruomenę bendram tikslui ir yra Mokyklų edukacinių erdvių konkurso 2018 m. (B kategorijoje) nugalėtojų tarpe. Prizas nugalėtojams - 5 dienų mokymai Čekijoje ir Vokietijoje „Edukacinių erdvių ir gamtos ekspozicijų mokyklų aplinkoje kūrimas remiantis Čekijos ir Vokietijos visuomenės švietimo institucijų ir viešųjų edukacinių erdvių kūrimo ir naudojimo patirtimi".

Parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Beriozovienė, el. p. jolanta.beriozoviene@gmail.com

 

  2018-07-31
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Tolvinas
Neringa
Bernardas
Rytoj:
Gaudvydas
Medeinė
Joana
Kazimiera

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas