Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6662205
Šiandien apsilankė: 1200
Dabar naršo: 31


Naujienos ir aktualijos
Europos dienos šventėje – viktorina apie Europos sveikatos draudimo kortelę

Europos dienos šventėje jau ketvirtą kartą dalyvausianti Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) gyventojus kviečia aplankyti įstaigos stendą ir sužinoti apie apdraustųjų teisę gauti būtiną medicinos pagalbą keliaujant po Europą, taip pat dalyvauti viktorinoje „Europos sveikatos draudimo kortelė – turėk ir keliausi saugiau“. Vilniaus TLK atstovų stendas šventėje veiks gegužės 11–12 d.  Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje.

Europos sveikatos draudimo kortelę įsigyja vis daugiau Lietuvos gyventojų – per pastaruosius penkerius metus šių kortelių išdavimas išaugo maždaug 25 procentais. Vis dėlto dar nemažai žmonių nežino, kad apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi teisę nemokamai gauti būtinosios medicinos pagalbos paslaugas, laikinai viešėdami bet kurioje iš 28 Europos Sąjungos valstybių ir Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje bei Šveicarijoje.

Šią teisę patvirtina Europos sveikatos draudimo kortelė (ESDK), kurią apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu nemokamai gali gauti teritorinėje ligonių kasoje. „Šios kortelės turėtojai, keliaudami po Europą, gali jaustis saugesni – kelionėje sutrikus sveikatai jiems suteikiama būtinoji medicinos pagalba, kurios išlaidos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Taigi, lankomos šalies gydymo įstaigoje pateikus kortelę, jos turėtojams nereikia už suteiktą gydymą mokėti patiems, sunegalavus – prieš laiką grįžti namo“, – sako Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Lina Vitkauskienė.

Pasak L. Vitkauskienės, Vilniaus TLK pastebi, kad žinių apie ESDK kartais pristinga ir šią kortelę jau turintys žmonės. Todėl Europos dienos šventėje įstaigos atstovai atsakys lankytojams į klausimus dėl ESDK, paaiškins, kaip kortelę gauti ir kaip ja naudotis sunegalavus minėtose užsienio šalyse. Gyventojai bus kviečiami apie ESDK daugiau sužinoti ne tik iš dalijamų lankstinukų, bet ir dalyvaudami viktorinoje „Europos sveikatos draudimo kortelė – turėk ir keliausi saugiau“.

Vilniaus TLK atstovai lankytojų lauks š. m. gegužės 11 d. (12–17 val.) ir 12 d. (10–16 val.) Vinco Kudirkos aikštėje, prie specialaus informacinio stendo su įstaigos atributika.

Daugiau apie Europos dieną – www.europosdiena.lt.
       
Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

  2018-05-10
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vilmantas
Gina
Gerardas
Rytoj:
Almantas
Danutė
Urbonas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas