Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. spalio 31 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9725625
Šiandien apsilankė: 3320
Dabar naršo: 21


Naujienos ir aktualijos
Pabradėje pristatomas išskirtinis taikomojo teatro projektas „Žaiskime Pabradę“

Menų agentūra „Artscape“ bendradarbiaudama su Pabradės kultūros centru 2020 m. rudens sezonui pabradiškiams ir miesto svečiams paruošė išskirtinį įvykį – spalio 2 d., penktadienį, 17:30 val., priešais Pabradės kultūros centrą, bus pristatytas taikomojo teatro projektas „Žaiskime Pabradę“.


Nuo vasaros vidurio Pabradės kultūros centre vyko Menų agentūros „Artscape“ suburtų taikomojo teatro praktikų vedami užsiėmimai. Jų metu su Pabradėje sutiktais žmonėmis, vietos gyventojais buvo atliekamos kūrybą skatinančios teatrinės praktikos, dalinamasi istorijomis ir bandoma pažinti Pabradę, kaip gyvą, įdomių asmenybių ir istorijos pilną miestą.

„Žaiskime Pabradę“ projekto pristatymas nustebins lankytojus savo kompleksiškumu ir novatoriškumu. Galutinis projekto rezultatas – po visą miestą vedantis pasivaikščiojimų maršrutas su interaktyviu žemėlapiu, kurio pažymėtose lokacijose bus sumontuotos instaliacijos. Maršrutas einamas pėsčiomis pasitelkiant taikomojo teatro praktikų komandos sukurtą žemėlapį su nuorodomis bei kryžiažodžiu, kurio atsakymus galima rasti keliaujant. Laikinos instaliacijos pritaikytos būtent tam tikroms vietoms, o inspiruotos vietos žmonių, dalyvavusių taikomojo teatro užsiėmimuose, pasakojimų, pomėgių, prisiminimų bei Pabradės istorijos.

„Nuosekliai dirbant ir renkant informaciją šiam projektui, natūraliai susidėliojo pagrindinis šio renginio šūkis – „Pažinkime vietą per žmones“, kuris lydėjo kūrybinę komandą viso proceso metu ir dabar, jau turint galutinį rezultatą, įsitvirtino ir pasiteisino. Šio pasivaikščiojimo tikslas yra naujai atrasti Pabradę, atskleisti ją tokią, kokią taikomojo teatro praktikams pavyko pamatyti ir pažinti susitikimų su bendruomene metu.“ – apie artėjantį renginį pasakoja viena iš kūrybinės grupės narių, taikomojo teatro praktikė Miglė Remeikaitė.

Bendruomenės projektas Pabradėje yra Menų agentūros Artscape projekto BATS (Baltijos Taikomojo teatro mokykla) dalis, kurio metu nedidelės scenos menų profesionalų ir edukatorių grupės dirba skirtingose bendruomenėse. 2020 metų sausio mėnesį prasidėjusio projekto metu vyko garsių tarptautinių taikomojo teatro kūrėjų kūrybinės dirbtuvės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, po kurių mokymų dirbtuvių dalyviai, prižiūrimi. Su bendruomene Pabradėje kūrybines praktikas vykdė bei galutinį rezultatą pristatys teatro praktikai – Miglė Remeikaitė, Adelė Šuminkaitė, Rūta Šmergelytė, Gabrielė Janilionytė, Benjamin Guldager, kartu su mentore Kristina Werner.

BATS (Baltijos Taikomojo teatro mokykla) projektai yra įgyvendinami bendradarbiaujant su partneriais Britų taryba bei Vokietijos ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos apie vykdomus projektus bei artėjantį „Žaiskime Pabradę“ renginį rasite Menų agentūros „Artscape“ paskyroje https://www.facebook.com/agentura.artscape

Menų agentūros „Artscape“ informacija

 

  2020-09-24
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Mąstvilas
Tanvilė
Alfonsas
Liudlė
Rytoj:
Žygaudas
Milvydė
Andrius
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas