Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. rugsėjo 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9484017
Šiandien apsilankė: 3868
Dabar naršo: 32


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių miesto parke – CHILL PARKAS

2020 m. liepos 31 d. švenčioniškių ir miesto svečių neišgąsdino lietingas vasaros vakaras – jie noriai rinkosi į jaunimo iniciatyvos dėka organizuojamą renginį „CHILL PARKAS“.
Mažieji renginio dalyviai, vaikai, dalyvavo edukacinėse veiklose, mėgavosi didžiuliais muilo burbulais, džiūgavo ir žaidė kartu su mylimiausiais personažais iš „Gyvųjų žaislų“.
Jaunimą ir vyresnius renginio dalyvius įtraukė Gyvoji biblioteka, sudaryta iš Gyvųjų knygų, bibliotekininkų ir skaitytojų.


Gyvosios knygos, žmonės iš pažeidžiamų socialinių grupių, visuomenėje patiriantys diskriminaciją ar išankstines nuostatas, bendravo su susidomėjusiais skaitovais, pasakojo savo gyvenimo istorijas, atsakinėjo į klausimus. Pasak Gyvosios bibliotekos skaitovu tapusio Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėjo Eriko Demidovo, tokie pokalbiai naikina mitus ir stereotipus, nepagrįstas nuomones, ugdo supratimą bei toleranciją.
Visų susirinkusiųjų žvilgsnius prikaustė profesionalių drifterių komandos „Street Horrors" pasirodymas. Švenčionių rajone autosporto šonaslydžio veikla vykdoma nuo 2015 m. „Street Horrors" organizuojamosiose treniruotėse dalyvauja ne tik Švenčionių rajono šonaslydžio mėgėjai, bet ir atstovai iš Ignalinos, Molėtų, Vilniaus ir Zarasų rajonų. „Street Horrors" nariai dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose drifto čempionatų Street ir Semi PRO lygose bei užima prizines vietas. „Nors laiko ir vietos turėjome labai minimaliai, bet dėjome visas pastangas parodyti žmonėms, kaip visa tai vyksta, įtraukti švenčioniškius domėtis šiuo sportu bei palaikyti kraštiečius. Driftas yra sportas, kuris reikalauja daug treniruočių ir pasiruošimo, o ne beprasmis padangų deginimas ir „saulių piešimas". Ir manome, kad mums pavyko tai padaryti! Nors oro sąlygos pradėjo kišti koją - pasipylė lietus, matėme, kad tai nė trupučio nesumažino susidomėjimo tuo, ką darome, nei jaunųjų mūsų fanų, nei jų tėvų. Labai smagu, kad po pasirodymo sulaukėme ypač didelio susidomėjimo, palaikymo ir žodžių „buvo nepakartojama" ar „įsivaizdavome tai visiškai kitaip",- dalinosi savo įspūdžiais vienas iš „Street Horrors" steigėjų Arūnas Paulavičius.

Penktadienio vakaro renginio dalyvius ir žiūrovus linksmino muzikinė grupė „Lietuvaičiai", Švenčionių rajono jaunieji atlikėjai Dagnė Maslianikaitė, Karolina Lamauskaitė, Gintarė Zenkevičiūtė, šokių ir laisvalaikio studija „Dorada".
Visų susirinkusiųjų širdis savo pasirodymo metu itin taikliais dainų tekstais užkariavo socialiniuose tinkluose ir muzikos platformose išgarsėjęs duetas „2Kvėpavimas". Iš Švenčionėlių kilęs dueto narys Denisas džiaugėsi, kad nors tai jų vienas iš pirmųjų gyvų pasirodymų, jie jau turi tiek daug gerbėjų.
Renginį iniciavo ir padėjo organizuoti Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos abiturientė, „Active Citizens" fasilitatorė Aurika Zabarauskaitė ir Švenčionių miesto kultūros centro savanoriai Linas Dervinis, Laura Palikšaitė, Dovilė Paškonytė, Silvija Sinytė, Žygimantas Varna.
Renginį vedė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos abiturientai Aurika Zabarauskaitė ir Deivydas Velyčka.
Renginio organizatoriai - Švenčionių miesto kultūros centras ir Švenčionių rajono savivaldybė.Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2020-08-10
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vainora
Tautgirdė
Andhus
Fausta
Rytoj:
Mantvilas
Viskintė
Matas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas