Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. rugpjūčio 7 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9293166
Šiandien apsilankė: 2425
Dabar naršo: 44


Naujienos ir aktualijos
Role Models diena Švenčionyse

2020 m. liepos 1 d. Švenčionių miesto kultūros centre vyko Role Models diena. Europos komisijos iniciatyvą jaunimui pavadinimu Role Models Lietuvoje įgyvendina Švietimo mainų paramos fondas. Role Models iniciatyva skatina jaunų žmonių lyderystę bendruomenėje, jų įsitraukimą į visuomenines veiklas, veiklų organizavimą bei inicijavimą. Role Models siekia įgalinti jaunuolius patikėti savimi, suprasti, kodėl svarbu būti sektinu pavyzdžiu savo bendruomenėje.

Role Models dienos metu buvo vykdoma gyvoji biblioteka. Role Models lietuviškai – sektinas pavyzdys. Jauni žmonės susitiko su sektinais pavyzdžiais, kilusiais iš Švenčionių rajono. Role Models dienos gyvojoje bibliotekoje dalyvavo šeši kalbėtojai, su kuriais mokiniai galėjo kalbėtis apie jiems rūpimus karjeros, tikslų, pasirinkimų klausimus. Kalbėtojų sąraše – profesionalų lygose žaidžiantis krepšininkas Darius Tarvydas, „Jaunimo linijoje“ jau trejus metus veikianti savanorė Lina Svarauskaitė, verslą gimtajame mieste įkūręs jaunas žmogus Rokas Zabiela, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos sekretorė ir karė savanorė Miranda Kaneckaja-Steckevičienė, Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Inga Varnienė ir „Gyvi žaislai“ verslo įkūrėja, buvusi aktyvi Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narė Rita Mastianec. Bendraudami su daug pasiekusiais, įkvepiančiais žmonėmis, augusiais toje pačioje aplinkoje, kaip ir patys jauni renginio dalyviai, mokiniai juto jiems artimus pavyzdžius bei galimybę patiems jais. „Supratau, kad niekada nereikia skubėti. Jei bandai kažką ir galvoji, jog niekas nepavyks, nėra galimybių, tai jos anksčiau ar vėliau bus“, – įžvalgomis dalinosi mokinė Silvija.
Jaunimo iniciatyva Role Models siekia įkvėpti jaunus žmones būti aktyvius, bendruomeniškus piliečius ir imti iniciatyvą į savo rankas. Role Models diena yra tęstinė projekto veikla po vykusių mokymų, kuriuose dalyvavo 60 mokinių iš Švenčionių, Trakų ir Vilniaus rajonų. Mokymosi proceso metu jauni žmonės įgijo reikiamų kompetencijų, kad identifikuotų savo poreikius, tikslus ir prioritetus.
Role Models diena vyks visose savivaldybėse, kurios įgyvendina šią programą. Jauni žmonės turės galimybę pabendrauti su įkvepiančiais jų rajono pavyzdžiais.
Dėkojame Švenčionių rajono savivaldybei, kalbėtojams, dalyviams už prasmingą, pamokančią ir praturtinančią dieną.

Smiltė Jonušaitė, komunikacijos koordinatorė

  2020-07-02
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Drąsutis
Jogilė
Kajetonas
Klaudija
Rytoj:
Tulgirdas
Daina
Elidijus
Gustavas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas