Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6654607
Šiandien apsilankė: 3150
Dabar naršo: 33


Naujienos ir aktualijos
Pirmoji nacionalinė „Žalioji olimpiada“ kviečia Lietuvos mokyklas registruotis

Kovo 6-ąją prasidėjo oficiali registracija į organizacijos „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra“ organizuojamos nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ pirmąjį etapą. Šioje ekologijos ir aplinkosaugos problemas nagrinėti skatinančioje olimpiadoje dalyvauti kviečiamos visos švietimo ir ugdymo įstaigos, kuriose mokosi 8–11 klasių moksleiviai. Registracija į pirmąjį etapą tęsis iki kovo 31 dienos.


Olimpiados metu bus siekiama atkreipti moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais, perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui ir aplinkos kokybės gerinimui.

Pasak organizatorių, ši iniciatyva yra puiki priemonė, siekiant supažindinti moksleivius ne vien su atliekų rūšiavimu, bet ir su visu vartojimo procesu, gamtos resursų tausojimo svarba: „privalome imtis iniciatyvos dar šiandien, kadangi tarša pasaulyje vis didėja – mokslininkų apskaičiuota, kad 2050 metais vandenynuose plastiko bus daugiau nei žuvų. Mažais žingsneliais bandysime pakeisti pasaulį, pradėdami nuo savo aplinkos“, – teigia „Žaliojo taško“ atstovė G. Vainoriūtė.

Jaunuoliai olimpiados metu įgaus ne tik teorinių žinių, tačiau pritaikys jas praktiškai, atliks stebėjimus, analizuos informaciją, turės progą įsitraukti į kūrybines užduotis, kadangi olimpiada vyks trimis etapais:
1) Pirmajame etape užsiregistravusios Lietuvos švietimo ir ugdymo įstaigos dalyvaus aplinkos resursų taupymo varžybose. Sutaupyti resursai bus apskaičiuojami proporcingai mokyklos dydžiui ir mokinių skaičiui. Pirmasis etapas vyks 2017 m. balandžio 1 –  30 dienomis. Daugiausiai sutaupiusios mokyklos įgaus teisę varžytis olimpiados pusfinalyje.
2) Antrajame etape – pusfinalyje – žais daugiausiai resursų sutaupiusių mokyklų deleguotos mišrios komandos iš 6 asmenų. Pusfinaliai vyks dešimtyje Lietuvos miestų, komandos atsakinės į klausimus ir vykdys praktines užduotis, susijusias su atliekų rūšiavimu ir resursų taupymu.
Laukiamos ir mokyklų palaikymo komandos.
3) Trečiasis etapas – finalas – vyks Vilniuje. Jame bus išrinkta šauniausia, kūrybiškiausia ir geriausiai tvarkyti atliekas bei taupyti žemės resursus mokanti komanda ir mokykla. Finalinis renginys vyks 2017 m. spalio mėnesį Vilniuje. Pagrindinis olimpiados prizas - KELIONĖ Į EUROPOS ŠALĮ VISAI LAIMĖJUSIAI KOMANDAI.

Švietimo ir ugdymo įstaigos, norinčios dalyvauti olimpiadoje, iki 2017 m. kovo 31 dienos privalo registruotis užpildant  el. registracijos formą: https://goo.gl/forms/GHHQ01NN2Fd9SfLY2 >
Jei elektroninė registracija neveikia, registracija priimama ir el. paštu info@rvagentura.lt , nurodant tikslų mokyklos pavadinimą, mokyklos el. pašto adresą, atsakingo asmens vardą ir pavardę, telefono numerį bei el. pašto adresą.
Daugiau informacijos svetainėje www.rvagentura.lt ir el. paštu info@rvagentura.lt, olimpiada@ztl.lt

Informaciją parengė VšĮ „RV Agentūra“

  2017-03-16
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Eimantas
Aldona
Julija
Rita
Elena
Rytoj:
Gertautas
Tautvydė
Ivona

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas