Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 23 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6656813
Šiandien apsilankė: 482
Dabar naršo: 21


Naujienos ir aktualijos
Pabradės Gaspariškių gatvėje užvirė statybos

Puiki žinia Pabradės miesto Gaspariškių gatvės gyventojams ir visiems, besinaudojantiems šia regioninės reikšmės gatve: čia startuoja kompleksiniai statybų darbai. Per artimiausius mėnesius gatvėje bus įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklai, paklotas naujas asfaltas, patogus šaligatvis ir įrengtas modernus apšvietimas.„Gaspariškių gatvės vandentiekio ir nuotekų vamzdyną klojantys darbininkai – svarbaus įvykio liudininkai, mat būtent šioje mūsų rajono gatvėje pagaliau startuoja 2014-2020 ES finansinė perspektyva. Gaspariškių gatvė šiemet pasikeis neatpažįstamai. Kaip sako patys pabradiškiai, jau šį rudenį būsite pamiršę apie „senamiestį“, – komentuoja Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius.

Vamzdynus gatvėje šiuo metu klojanti UAB „Liutenas“ savo darbus užbaigti numato iki rugpjūčio 15 d. Per šį laiką statybininkai nuties 484 m skirstomųjų ir dar 100 m įvadinių vandentiekio tinklų bei 453m magistralinių nuotekų tinklų ir 74 m nuotekų išvadų.

Pasibaigus šių inžinerinių tinklų statyboms, į darbus paraleliai kibs Švenčionių rajono savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos pasamdyti statybininkai. Numatoma, kad per gerą mėnesį bus sudėti nauji šaligatvio bortai, išlietas asfaltas, įrengtas naujas šaligatvis ir modernus LED apšvietimas.

Gaspariškių gatvės gyventojus, norinčius prisijungti prie vandentiekio ir nuotekų tinklų, raginame kreiptis į UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ dėl techninių sąlygų išdavimo. Ties vartotojo sklypo riba bus įrengta atšaka vandentiekio ir nuotekų pajungimui.

UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ kartu su partneriu Švenčionių rajono savivaldybe 2014-2020 m. ES finansinėje perspektyvoje įgyvendina projektą „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros rekonstravimas ir plėtra Švenčionių rajone“.

Jo metu vandentiekio ir nuotekų tinklai bus statomi Švenčionių, Gaspariškių, Gėlių, Pietų, Šilelio, Vytauto, Saulės, Projektų gatvėse Pabradėje. Vamzdynas bus klojamas net po Žeimenos dugnu ir geležinkelio linija. Pabradėje taip pat naujais bus pakeisti Vilniaus g. daugiabučių namų kvartalo vandentiekio ir nuotekų vamzdynai, įrengti nauji vandens gerinimo įrenginiai. Vandens būklė dėl naujai pastatytų įrenginių pagerės ir Trūduose, Sariuose, Šventoje, Milkuškose ir Magūnuose.

Visus šiuos darbus kofinansuos Švenčionių rajono savivaldybė, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ ir Europos Sąjunga.

 

Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

  2017-07-12
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gertautas
Tautvydė
Ivona
Rytoj:
Vilmantas
Gina
Gerardas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas