Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 23 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6656965
Šiandien apsilankė: 634
Dabar naršo: 22


Naujienos ir aktualijos
Nuoširdumo savaitė

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdama gerinti visuomenės nuomonę apie globą (rūpybą), įvaikinimą, globojamus (rūpinamus), įvaikintus ir vaikų globos namuose augančius vaikus, 2017 m. gegužės 8-14 dienomis inicijavo „Nuoširdumo savaitę". Prie minėtos socialinės iniciatyvos buvo kviečiami prisijungti mokyklų moksleiviai, jų mokytojai ir tėvai, globėjai (rūpintojai) ir įtėviai bei mokyklų bendruomenių nariai.


Nuoširdumo savaitę pradėjome aplankydami Švenčionių, Pabradės ir Švenčionėlių miestų valstybines, privačias įstaigas, skleidėme informaciją apie vaikų globą (rūpybą), įvaikinimą ir svečiavimąsi dalindami lankstinukus ir skrajutes, tiesiogiai bendraudami su visuomenės nariais, atsakydami į jiems rūpimus klausimus, susijusius su vaikų globa (rūpyba), įvaikinimu ir svečiavimusi, vaikų galimybėmis augti šeimoje. Apsilankymų tikslas - gerinti visuomenės nuomonę apie globą, įvaikinimą, globojamus, įvaikintus ir vaikų globos namuose augančius vaikus.
Gegužės 10 d. Švenčionėlių socialinių paslaugų centre lankėsi Švenčionėlių progimnazijos mokinių tarybos nariai kartu su mokyklos socialine pedagoge Rita Nemeikiene. Mokinių tarybos nariai turėjo galimybę pabendrauti su Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Ana Aidietiene ir Švenčionėlių socialinių paslaugų centro GIMK (globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programa) socialiniais darbuotojais. Apsilankymo metu vaikams buvo suteikta juos dominanti informacija apie vaikų globą (rūpybą), įvaikinimą ir svečiavimąsį, jų svarbą vaikui. Svečiams iškilo nemažai klausimų, susijusių su vaikų globos (rūpybos), įvaikinimo ir svečiavimosi proceso organizavimu. Susitikimo metu Švenčionėlių socialinių paslaugų centro Vaikų globos namų vyriausioji socialinė darbuotoja Svetlana Boreikienė palydėjo mokinius ir leido dar arčiau prisiliesti prie vaikų, augančių Vaikų globos namuose, juos aplankant ir su jais pabendraujant. Tuo tarpu mokiniai nudžiugino vaikus šiltomis dovanėlėmis ir balionais. Tai padovanojo vaikams šypseną, dėmesį ir jausmą, kad esi kažkam reikalingas. Tikimės, kad mokiniai, gavę informacijos apie globą (rūpybą ir įvaikinimą, vaikų globos namuose gyvenančius vaikus, pasidalins ja su savo šeimos nariais, giminaičiais ar kitais asmenimis. Dėkojame Švenčionėlių progimnazijos socialinei pedagogei Ritai Nemeikienei ir mokinių tarybos nariams už dalyvavimą šioje socialinėje iniciatyvoje.

Švenčionėlių socialinių paslaugų centro informacija

 

  2017-05-17
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gertautas
Tautvydė
Ivona
Rytoj:
Vilmantas
Gina
Gerardas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas