Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 27 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11710528
Šiandien apsilankė: 2067
Dabar naršo: 19


Naujienos ir aktualijos
Nemokamos treniruotės senjorams ir asmenims, turintiems specialiųjų poreikių

Sporto klubas „Liūto Narvas“ vykdydamas projektą „Išnaudok galimybę judėti“ kviečia senjorus ir asmenis, turinčius specialiųjų poreikių, (amžius neribojamas) į nemokamas treniruotes, kurias ves trenerės-kineziterapeutės. Treniruotės bus pritaikytos pagal asmeninius poreikius, o jų esmė – stiprinti fizinę formą, lavinti kūną ir tinkamai juo rūpintis. Į pratimų eigą įtraukiami įvairūs treniruokliai, skirti raumenų stiprinimui, o sporto salė yra visapusiškai pritaikyta asmenims, turintiems specialiųjų poreikių. Moderni ir šiuolaikiška erdvė laukia, kad būtų naudojama pagal paskirtį, o sporto klubo kolektyvas nekantrauja pamatyti ten daug šypsenų ir naujų veidų.


Gyvenimas kartais priverčia sustoti, sulėtinti tempą, keisti įpročius, gyvenimo būdą ar net aplinką, smarkiai apriboti judėjimą, įprastą bendravimą, gyvenimo būdą, bet vilties neverta prarasti, o galimybių visuomet bus.
Neįgaliųjų asmenų sportavimą apsunkina tai, kad dažniausiai sporto salių infrastruktūra nėra pritaikyta žmonėms, turintiems specialiųjų poreikių. Taip pat nuolat reikalinga trenerio-kineziterapeuto priežiūra, o tai yra brangu ir reikalauja žmogiškųjų išteklių. Be to, sporte didelę svarbą užima socializacijos dalis, buvimo bendruomenės dalimi jausmas bei vienas kito palaikymas – tai galima pajausti tik sportuojant kartu grupėje, jaukioje ir supratingoje aplinkoje.

Užsiėmimus asmenims, turintiems specialiųjų poreikių, ves trenerė-kineziterapeutė Rasa. Treniruotės gali vykti ne tik grupinės, bet ir individualios. Kviečiame prisijungti ir asmenis, patyrusius sunkias traumas ar turinčius kitokį fizinį judėjimo ribojimą. Kiekvienam žmogui atrasime tinkamiausią būdą sportuoti ir lavinti fizinę formą. Patogus salės išplanavimas, jaukus apšvietimas ir specialistai padės į save pažiūrėti kitomis akimis.

Vyresnio amžiaus žmonės dažnai pamiršta, koks yra svarbus judėjimas jų amžiuje ir kaip reguliarus aktyvios fizinės formos palaikymas gali palengvinti kasdienybę. Patiriami sveikatos sutrikimai skatina socialinę atskirtį, vienišumą, aštrina psichologines ir dvasines problemas, o svarbiausia, jog tampa tikra kliūtis savarankiškumui.

Šios nemokamos treniruotės suteiks galimybę vyresniems žmonėms atrasti naujų bendraminčių, iš naujo pažinti kaimynus, o galbūt netgi įgyti naują įprotį ir pamilti save dar stipriau. Sportas išskiria laimės hormonus, stiprina valią bei skatina nuolat progresuoti. Sporto klubo „Liūto Narvas“ treneriai tiki, jog sportui amžiaus ribų nėra!
Susiburkime į aktyvią ir vienas kitą palaikančią bendruomenę, kurioje kiekvienas galės atrasti savo mėgstamiausią sporto kelią.

Senjorų treniruotes ves trenerė-kineziterapeutė Kristina, kiekvienu dalyviu bus pasirūpinta – pritaikytos treniruotės, patogi aplinka bei šilti žmonės.

TRENIRUOTĖS YRA NEMOKAMOS!
Tereikia užsiregistruoti, nusišypsoti, atvykti ir pasiruošti pozityviems pokyčiams.

Pradžia: nuo rugsėjo 6 d.
Vieta: Sporto klubas „Liūto Narvas“ (A. Rymo g. 10, Švenčionys)

Užsiėmimai, asmenims turintiems specialiųjų poreikių, vyks 2 kartus per savaitę: antradieniais ir ketvirtadieniais, 16:30–17:30, registracijos anketa: https://bit.ly/SuNegalia

Užsiėmimai senjorams vyks 2 kartus per savaitę: antradieniais ir ketvirtadieniais, 18:00-19:00, registracijos anketa: https://bit.ly/Senjorai

Registruotis taip pat galima šiais kontaktais: tel. 8 620 82 987, el. p. liutonarvas@gmail.com

Projektas „Išnaudok galimybę judėti“ bendrai finansuojamas iš valstybės Sporto rėmimo fondo lėšų, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

  2021-09-07
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Ramojus
Tautmilė
Vincentas
Sabina
Rytoj:
Gaudrimas
Almanė
Simonas
Tadas 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas