Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. liepos 2 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9146158
Šiandien apsilankė: 1674
Dabar naršo: 38


Naujienos ir aktualijos
2020-07-01 Švenčionių krašto kultūros ir tradicijų puoselėjimas

Švenčionių miesto kultūros centras, siekdamas užtikrinti vaikų ir jaunimo užimtumą ir stovyklų tradicijų tęstinumą, 2020 m. įgyvendina vietos projektą „Švenčionių krašto kultūros ir tradicijų puoselėjimas vaikų ir jaunimo tarpe“. 2020 m. birželio 15–18 d. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre vyko kūrybinė vasaros stovykla vaikams ir jaunimui (12–18 metų amžiaus), gyvenantiems Švenčionių rajono savivaldybės kaimiškose teritorijose.
Stovyklautojai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, atskleisdami savo kūrybiškumą, sumanumą, komunikabilumą, ištvermę. Stovyklos vadovai visiems stovyklautojus siūlė veiklas, kurias atlikdami galėtų išmokti kažko naujo, sugebėtų laisvai reikšti savo nuomonę. Plačiau

2020-06-30 Skelbiamas Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų finansavimo Švenčionių rajono savivaldybėje 2020 m. atrankos konkursas

Vadovaujantis Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. T-244 „Dėl Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų (toliau – Projektai) finansavimo atrankos konkursas 2020 m.

Plačiau
2020-06-30 Skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo 2020 m. atrankos konkursas

Vadovaujantis Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 27 d. spendimu Nr. T-31 „Dėl Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas Kultūrinės veiklos plėtros ir materialinės bazės stiprinimo Švenčionių rajone programos projektų (toliau – Projektai) finansavimo atrankos konkursas 2020 m.

Plačiau
2020-06-29 Skelbiami stambiagabaričių atliekų išvežimo grafikai Švenčionyse ir Švenčionėliuose

UAB „Švenčionių švara" organizuoja nemokamą stambiagabaričių atliekų išvežimą apvažiavimo būdu 2020 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais Švenčionių ir Švenčionėlių daugiabučių namų kvartaluose.

Atliekas prašoma palikti šalia įėjimų į laiptines, iki grafike numatyto laiko. Taip pat prašoma gyventojų patraukti savo automobilius ir užtikrinti specialaus transporto privažiavimo galimybę prie namų laiptinių. Plačiau

2020-06-29 Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Pasieniečių dienos proga
Plačiau
2020-06-26 Kviečiame Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje!

Švenčionių rajono savivaldybė, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, kviečia Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje (toliau – Programoje).
Programa skirta Švenčionių rajono savivaldybės jaunimui nuo 14 iki 18 m., besimokančiam savivaldybės teritorijoje esančiose ugdymo įstaigose ir deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Švenčionių rajono savivaldybėje.

Plačiau
2020-06-26 Buvo tikrinami rajono paplūdimiai

Lietuvą užliejus vasariškai šilumos bangai, rajono gyventojai patraukė į paplūdimius pasilepinti saulės voniomis ir atsigaivinti nuo kaitros, su savimi pasiimdami savo keturkojus draugus. Dar kartą primename, kad gyvūnus vedžioti ir maudyti paplūdimiuose ir maudyklose draudžiama. Apie tai informuoja paplūdimiuose įrengti draudžiamieji ženklai (apvalus 25 cm skersmens skritulys, kurio fone pavaizduotas baltas šuns siluetas, su įstriža raudona linija iš kairės ženklo viršutinės dalies žemyn).Už ženklo nepaisymą ir gyvūnų vedžiojimą ir maudymą paplūdimiuose yra numatyta administracinė atsakomybė ANK 346 str. 1 d., kuri užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 120 eurų.

Plačiau
2020-06-26 Tautiška Giesmė aplink pasaulį 2020 kviečia: KURTI VIENYBĖS TILTUS visame pasaulyje!

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas yra kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs, vieningi ir nesavanaudiškai užjausti net ir tolimą kitą, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame Žmogus, vienos Žmonijos dalis.

Plačiau
2020-06-26 Vanduo maudyklose švarus

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriaus duomenimis, 2020 m. birželio 22 d. ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduruojančių medžiagų nerasta. Vandens temperatūra mėginio ėmimo metu Bėlio ežere buvo +18,0 °C, Sarių ežere +19,0 °C , Žeimenos upėje Švenčionėlių m. +19,0 °C ir Žeimenos upėje Pabradės m. +18,0 °C
Kitas mėginių paėmimas bus vykdomas 2020 m. liepos 7 d.

Maudyklų vandens kokybės stebėjimų rezultatai

Plačiau
2020-06-26 Pirmoji šalies ponia sveikino „Active Citizens“ programos dalyvius

2020 m. birželio 22 d. Švenčionių rajono atstovai dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vykusiame Active Citizens programos dalyvių, partnerių ir kartu veikiančių organizacijų susitikime.
Renginio metu pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė padėkojo bendruomenių lyderiams už jų nuveiktus darbus. Jungtinės Karalystės ambasadoriaus atstovė Julia Smyth įteikė bendruomenės lyderiams Active Citizens ženkliukus. Renginio dalyviai negailėjo vienas kitam padėkos, padrąsinimo žodžių ir palinkėjimų, įkvepiančių naujiems darbams.

Plačiau
2020-06-24 Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos

Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų, kurių įgyvendinimui skiriamos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto švietimo ir sporto veiklos programos lėšos, sąrašas.

Plačiau
2020-06-24 Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Joninių šventės proga
Plačiau
2020-06-23 Ar paisome kelio ženklo NEĮGALIEJI ???

Savivaldybės viešosios tvarkos specialistai 2020 n. birželio 23 d. atliko patikrinimą, ar vairuotojai nepiktnaudžiauja neįgaliųjų vietomis.
Nors dauguma vairuotojų automobilius statė taip, kaip reikalauja Kelių eismo taisyklės, tačiau buvo nustatyti 5 pažeidimai, už kuriuos numatyta administracinė atsakomybė, užtraukianti baudą nuo 30 iki 90 eurų.
Plačiau

2020-06-23 Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo programų projektų finansavimą

Informuojame, kad atsižvelgiant į Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo vertinimo komisijos 2020 m. birželio 22 d. protokolą Nr. (3.1) O-102, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. birželio 22 įsakymu Nr. A-418 „Dėl lėšų skyrimo Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo programų projektams“ skirtas finansavimas projektų, pateiktų pagal priemonę, įgyvendinimui.

Plačiau
2020-06-22 Švęskime Globėjų dieną

Šeima užima svarbiausią vietą vaiko socializacijos procese. Tai pagrindinė institucija, kurioje rengiamas žmogus pilnaverčiam gyvenimui visuomenėje, formuojamos jo dorinės nuostatos ir vertybės. Šeima yra vaiko gyvenimo pradžia. Šeimoje vaikui formuojamos gyvenimo vertybės, nuostatos, jo moralinės savybės. Plačiau

2020-06-22 Informacija apie jaunimo projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos

Jaunimo projektų, kurių įgyvendinimui skiriamos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto švietimo ir sporto veiklos programos lėšos, sąrašas.

Plačiau
2020-06-18 Paskirstytos bendruomeninės veiklos rėmimo lėšos

Informuojame, kad atsižvelgiant į seniūnijų išplėstinių seniūnaičių sueigų protokolus, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-06-18 įsakymu Nr. A-395 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinti Švenčionių rajono savivaldybėje lėšų skyrimo“ skirtas finansavimas projektų, pateiktų pagal priemonę, įgyvendinimui.

Plačiau
2020-06-17 Gairės kultūros kelių kūrėjams

Kultūros ministerija parengė Gaires kultūros kelių kūrėjams ir vystytojams Lietuvoje. Tai kultūros sektoriui naudingas įrankis, sukurtas vykdant Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo dvišalio bendradarbiavimo fondo projektą „Kultūros keliai regioniniam vystymui“.

Plačiau
2020-06-17 Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (187,50 Eur). Plačiau
2020-06-16 Skelbiamas Švenčionių rajono savivaldybės mokyklų, padedančių tėvams (globėjams, rūpintojams) organizuoti vaikų ugdymą (ugdymąsi) šeimoje, sąrašas

Patvirtintas Švenčionių rajono savivaldybės mokyklų, padedančių tėvams (globėjams, rūpintojams) organizuoti vaikų ugdymą (ugdymąsi) šeimoje, sąrašas:

Plačiau
2020-06-16 Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!

Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

Plačiau
2020-06-16 Kvietimas teikti pastabas bei pasiūlymus dėl Švenčionių rajono paplūdimių įteisinimo

Įgyvendindama Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintų Lietuvos higienos normų HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ 9 punkto nuostatą, Švenčionių rajono savivaldybė planuoja įteisinti šiuos rajono savivaldybės paplūdimius: Bėlio ežero paplūdimys (Kochanovkos k., Švenčionių sen., Švenčionių r. sav.), Sarių ežero paplūdimys (Ežero g. 7 B, Sarių k., Sarių sen., Švenčionių r. sav.), Žeimenos upės paplūdimys (Kranto g. 18, Pabradė, Pabradės sen., Švenčionių r. sav.), Žeimenos upės paplūdimys (Platumų k., Švenčionėlių sen., Švenčionių r. sav.), Žeimenos upės paplūdimys (Kranto g. 17A, Švenčionėliai, Švenčionių r. sav.).

Plačiau
2020-06-16 Vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo konkursas

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. birželio 2 d. įsakymu Nr. V-823 „Dėl vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir lėšų skyrimo savivaldybėms“ patvirtintas Vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašas ir lėšų skyrimo tvarka savivaldybėms.

Plačiau
2020-06-16 Svarbiausia – būti kartu

Karantino metu pajaustas akių kontakto, apkabinimo, šypsenos, bendravimo, kuris leidžia mums visiems pasijusti reikalingiems ir svarbiems, stygius, leido suprasti, kas svarbiausia vaikams, turintiems negalią, ir suteikė noro susitelkus pamėginti praskaidrinti jų kasdienybę. Plačiau

2020-06-15 Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema

Seminaro vieta: Vilniaus g. 19, Švenčionių rajono savivaldybė
Seminaro laikas: 2020 m. liepos 8 d. 9.30 val.
Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu. Taip pat išgirsite naujausią informaciją apie mažąją renovaciją. Plačiau

 
Naujienų archyvas >
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Jotvingas
Gantautė
Marijonas
Rytoj:
Vaidilas
Liaudmina
Anatolijus


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas