Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6662205
Šiandien apsilankė: 1200
Dabar naršo: 31


Naujienos ir aktualijos
Nauji automobiliai padės greičiau reaguoti į gyventojų problemas

Rugpjūčio 30-ąją, trečiadienį, Švenčionis pasiekė net dešimt naujų „Škoda Yeti“ automobilių. Juos įsigijusi savivaldybės administracija aštuonias transporto priemones perdavė tiek pat seniūnijų, dar du automobiliai tarnaus tam, kad rajono centre dirbantys specialistai taptų mobilesni.


„Seniūnai ir seniūnijų darbuotojai – arčiausiai gyventojų esantys žmonės, lankantys juos ir pačiose atokiausiose mūsų rajono teritorijose. Miškingais ir smėlėtais, o kartais užmirkusiais mūsų krašto keliais jie nuolat keliauja reaguodami į gyventojų informaciją dėl įvairiausių ūkinių problemų, taip pat veža už pašalpas atidirbančius gyventojus į objektus atlikti viešųjų darbų, vežioja techniką ir taip toliau. Dabar pas gyventojus bei ūkiniais reikalais jie tikrai važinės drąsiau“, – komentuoja administracijos direktorius Andrius Šarėjus.

Naujaisiais „Škoda Yeti“ naudosis seniūnijos, iki šiol stokojusios tarnybinio transporto, taip pat tos, kurių teritorijos – labiausiai nutolusios, todėl sukariančios ilgiausius maršrutus. Naujieji automobiliai išriedėjo į Sarius, Strūnaitį, Svirkas, Magūnus, Pabradę, Švenčionis, Švenčionėlius ir Labanorą.

Dar du automobiliai skirti administracijos reikmėms. Transportas yra reikalingas ne tik savivaldybei perdavus viešosios tvarkos priežiūros funkciją, bet ir reaguojant į gyventojų prašymus, ypatingai – dėl infrastruktūros objektų, gatvių ir kelių būklės, taip pat atliekant funkcijas žemės ūkio srityje. Praktika rodo, kad dėl tarnybinio transporto užimtumo specialistai ne visada galėjo operatyviai sureaguoti ir nieko nelaukdami atvykti į gyventojų nurodytas vietas.

„Tikimės, kad šie du automobiliai bus tiek gera paspirtis specialistams, tiek padės greičiau reaguoti ir spręsti gyventojų bėdas. Pasirinkome racionalų būdą ir ne išsinuomojome, o investavome ir įsigijome automobilius. Tai reiškia, kad sumokėjus įmokas, transporto priemonių neteks grąžinti, kaip kad buvo praktikuojama anksčiau, jos pasiliks mūsų nuosavybe ir galės būti maksimaliai ilgai išnaudojamos“, – sako meras Rimantas Klipčius.

 Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

 

 

  2017-08-30
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vilmantas
Gina
Gerardas
Rytoj:
Almantas
Danutė
Urbonas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas