Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 23 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6656965
Šiandien apsilankė: 634
Dabar naršo: 22


Naujienos ir aktualijos
Naisių vasaros teatro spektakliai, skirti Labanorui – 2017 m. Mažajai Lietuvos kultūros sostinei

Lietuvos kaimo bendruomenių asociacija ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija išrinko 2017 metų Mažąsias Lietuvos kultūros sostines. Džiugu, kad viena iš jų – Švenčionių rajono Labanoro miestelis. Todėl 2017 m. balandžio 7-8 d. Švenčionių miesto kultūros centre vyko net 3 nemokami spektakliai. Du iš jų suaugusiems ir vienas vaikams. Naisių vasaros teatras yra pirmas Lietuvoje nekomercinis teatras, kurio spektakliai žiūrovams rodomi nemokamai.


Naisių vasaros teatro mecenatas LR Seimo narys Ramūnas Karbauskis sakė: „Kurdamas Naisių vasaros projektus, siekiau padovanoti žmonėms kažką šviesaus, mielo, prasmingo. Norisi, kad kuo daugiau žmonių, nesvarbu – kaime, ar miestelyje, ar mieste jie gyventų – turėtų galimybę patirti teatro dovanojamų džiaugsmų.“
Balandžio 7 d. į Švenčionių miesto kultūros centrą susirinkusius žiūrovus sveikino LR Seimo narys Gintautas Kindurys. Po sveikinimų visi žiūrėjo muzikinį spektaklį „Beprotiškai fantastiškos Maestro Vytauto Kernagio dainos“ (rež. Regina Steponavičiūtė). Naisių vasaros teatro aktoriai sakė, ką jaučia, atliekant Maestro dainas:
Jaučiu atsakomybę ir pareigą perteikti tiek tobulą tekstą, tiek melodiją...
Dainuodama, atlikdama maestro dainas, jaučiu didžiulę pagarbą jam, atsakomybę, pakylėjimo jausmą bei norą bent kruopelę to nuoširdaus muzikinio genialumo perteikti žiūrovui. ....
Man dainuoti Maestro dainas – tai mokytis gyvenimo tiesų...
Nesupratau to ypatingo ryšio, kol pačiai neteko iš taip arti prisiliesti prie Vytauto Kernagio kūrybos. Tiek grojant, tiek dainuojant Jo dainas, jaučiu kažką, kas labai artima sielai, kažką neapibūdinamo, žadinančio vaikystės prisiminimus, priverčiantį lūpose tariamą žodį atgyti...
Tai tik kelios atlikėjų mintys. Net neabejojame, kad žiūrovas, pasinėręs į Vytauto Kernagio dainų sūkurį, bent trumpam paliko visus namų rūpesčius už kultūros centro durų ir mėgavosi reginiu.
Su dovanomis ir padėkos žodžiais atvyko Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėjas Erikas Demidovas ir  Mažosios Lietuvos kultūros sostinės – 2017 – Labanoro seniūnijos seniūnas Vincas Jusys. Taip pat  gėles įteikė Švenčionių rajono Trečiojo amžiaus universiteto Menų fakulteto klausytoja.
Balandžio 8 d. 12.00 val. mažieji žiūrovai žiūrėjo Vytautės Žilinskaitės spektaklį „Melagių pilis“ – tai istorija apie mažą berniuką Diną, kuris nuolatos visiems meluodavo. Šiame  spalvingame spektaklyje  mažieji žiūrovai ne tik patyrė daugybę nuostabių nuotykių, bet ir išmoko svarbią pamoką – jei meluosi, tik į bėdą pakliūsi!
18.00 val.  į kultūros centrą vėl kvietė sceninė kompozicija su dainomis ir giesmėmis „Krintant žvaigždei la la la“ (pagal J. Tumo – Vaižganto, poetų K. Binkio ir  J. Žlabio Žengės kūrybą).
Naisių vasaros teatro aktoriai savo entuziazmu, jaunatviška energija, nuoširdumu ir pasakojamos istorijos tikrumu prikaustė visus prie kėdžių ir sugebėjo išlaikyti dėmesį iki pat spektaklių pabaigos. Žiūrovai plojo atsistoję.
Visi spektakliai paliko neišdildomą įspūdį ir tikrai ilgam išliks gražiausiu prisiminimu švenčioniškių širdyse. Dėkojame už dainas, už emocijas ir nepamirštamą reginį ir linkime visam Naisių vasaros teatro kolektyvui – patrauklių, originalių ir nepamirštamų darbų.

 
Švenčionių miesto kultūros centro informacija

  2017-04-10
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gertautas
Tautvydė
Ivona
Rytoj:
Vilmantas
Gina
Gerardas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas