Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. balandžio 25 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7748282
Šiandien apsilankė: 2387
Dabar naršo: 13


Naujienos ir aktualijos
Mokinių susitikimai su aktoriumi Giedriumi Savicku

2018 m. spalio-lapkričio mėn. Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“, Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijose lankėsi Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktorius Giedrius Savickas ir ekspertų koalicijos „Galiu gyventi“ advokacijos vadovas Girvydas Duoblys.
Atviruose, kupinuose nuoširdumo susitikimuose mokiniai ir mokytojai aktoriaus klausinėjo apie tai, kodėl pasirinko aktoriaus profesiją, vaidybą teatre, vaidmenis kine, darbą televizijoje, pomėgius, aktoriaus ateities planus. Daugelis Giedrių Savicką puikiai žino iš vaidmenų kine, Oskaro Koršunovo spektakliuose, televizijoje.


Apie savo gyvenimišką patirtį, pakilimus bei nuosmukius, karjerą, tikslų siekimą, vaikystės įspūdžius stovykloje ir patirtį dabar savanoriaujant jaunimo stovykloje Giedrius Savickas pasakojo pabrėždamas, kad visada visose situacijose svarbiausia yra žmogus.
Susitikimo metu svečias dėkojo likimui už savo kelyje sutiktus „tinkamus žmones“, kurie sugebėjo jį nukreipti reikiama linkme. Nuoširdus pasakojimas apie santykius su motina, visiems susirinkusiems priminė, kad mama mūsų gyvenime – svarbiausias žmogus, kuris niekuomet nepatars netinkamų dalykų ir labai skaudžiai išgyvens visas mūsų nesėkmes.
„Giedrius Savickas ne tik aktorius, aktyviai dalyvaujantis visuomeninėje socialinėje veikloje, bet ir nuostabaus humoro savininkas“, – po susitikimo dalijosi įspūdžiais Švenčionių rajono „Ryto“ gimnazijos mokiniai.
„Buvo įdomu, nes svečias į visus klausimus rasdavo linksmą atsakymą, bet kartu ir prasmingą, net pamokantį“, – savo tinklalapyje rašė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos gimnazistai.
Susitikimus organizavo Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrius ir Švenčionių rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisija, įgyvendindami 2015-2019 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2018 metų priemonių plano, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 12 d. sprendimu Nr. T-38 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. liepos 23 d. sprendimo Nr. T-136 „2015-2019 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos patvirtinimo“ pakeitimo“, priemones.Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė, tel. (8 387) 66 367

  2018-11-23
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Tolmantas
Žadmantė
Morkus
Rytoj:
Gailenis
Dargailė
Klaudijus

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas